صفحه 4 از 94 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 933

موضوع: راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh92 نمایش پست ها
    سلام من یه مقاله فرستادم به ژورنالی و بعد یه روز آنسابمیت شد با این پیام:
    A maximum of 10 graphical elements (figures/schemes/tables/charts) is appropriate for an Article type manuscript.
    منم تعداد کل شکلهامو ۱۰تا کردم :آخه( ۲جدول و۳طرح واکنش و ۵تا هم فیگر دارم) و دوباره فرستادم بازم آنسابمیت شد با این متن:
    – A maximum of 10 graphical elements is appropriate for an Article type manuscript. All graphical elements are included in the maximum number of graphics (figures/schemes/tables/charts).
    میشه بگید دقیقا چیکار باید بکنم؟
    مطمئنيد 10 تا هست؟ اگه هست بهش ايميل بزنيد بگيد لطفا 2باره چك كنيد چرا كه همين الانش 10تاس!
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh92 نمایش پست ها
    سلام نمیدونم سوالم کجا بپرسم ،خواهشا بگید خیلی مهم،جواب
    من میخوام یه مقاله بفرستم .در قسمت تکمیل فرم ۳ تا سوال دارم:
    ۱-حتما باید Reviewers را بنویسم ولی نمیدونم کی را بنویسم، به نظرتون اگه از خارج کشور چند نفر را انتخاب کنم که کاشون مثل کار من و نمیشناسمشون مشکلی داره؟از مقالم سو استفاده نکنندبرا خودشون؟
    ۲-در قسمت Just Accepted Manuscript
    کدام گزینهها را انتخاب کنم:
    If accepted for publication, this work may be published on the ACS Web site as a ‘Just Accepted’ manuscript before it is technically edited and composed.
    YES, I agree that my accepted manuscript may be published on the ACS Web site as a ‘Just Accepted’ manuscript.
    —————————————–
    NO, I do not want my accepted manuscript to appear on the ACS Web site as a ‘Just Accepted’ manuscript.
    3-در قسمت اپلود فایل فرق گزینه های زیر در چیه:تو هر قسمت چی بفرستم(من فایل دارم و اسکیم واکنش وجدول)یا فقط یه فایل اونم فایل مقاله رو فقط بفرستم.؟
    Supporting Information for Publication
    Other files for Editors only
    Supporting Information for review
    graphic for manuscript
    supple file
    سری لطفا
    سلام
    1- پيشنهاد به ضرر شما نيست، به نفع شماست! بله هر كسي كه مناسبه پيشنهاد بديد ترجيها خارج از ايران. سوء استفاده هم نميشه نترس
    2- اولي را بزنيد
    3- فقط فايل. گزينه هاي ديگه براي ارسال اطلاعات تكميلي هست

سلام دوستان یه سوال داشتم اینکه من برای پایان نامه دکتری ادبیات احتیاج به سابمیت مقاله دارم. من یه مقاله آماده به انگلیسی دارم که نمیدونم کجا باید چاپ کنم. البته در ژورنال خارجی لطفا اگه کسی می دونه راهنمایی کنه..

ApplyAbroad Senior Veteran

سلام

من مقاله ریواز شده خودم رو می خواستم سابمیت کنم و این توضیح برای مقاله اومده :

*Manuscript: Single word processing (Word, WordPerfect, RTF) or LaTex file consisting of the title page, abstract, manuscript text, and any figure/table legends.

ممنونم می شم راهنمایی بفرمایید که منظورشون از legends چی می تونه باشه ؟ یعنی من مقاله رو آپلود کنم بدون اینکه توش شکل و جدول باشه ؟ این خیلی سخت میشه برام چون جدول ها تو لاتکس یکی یکی بخوام بفرستم دیگه شماره جدول ها رعایت نمیشه !!
    یا منظورشون اینه که برای شکل و جدول ها label زده نشه ؟!
    بعد در ادامه گفته :

• Table: If you did not include the tables in the manuscript document, please upload them separately.

اگه اجباری هست جدول نباشه تو متن اصلی پس چرا اینجا گفته : اگه تو متن نیست می تونید جدا آپلود کنید.

ممنونم
    ویرایش توسط nimaafshar8 : November 18th, 2013 در ساعت 08:59 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    سلام

*Manuscript: Single word processing (Word, WordPerfect, RTF) or LaTex file consisting of the title page, abstract, manuscript text, and any figure/table legends.

ممنونم می شم راهنمایی بفرمایید که منظورشون از legends چی می تونه باشه ؟ یعنی من مقاله رو آپلود کنم بدون اینکه توش شکل و جدول باشه ؟ این خیلی سخت میشه برام چون جدول ها تو لاتکس یکی یکی بخوام بفرستم دیگه شماره جدول ها رعایت نمیشه !!

ممنونم
    سلام
    نه عزيزم
    شما مثل همان زمان كه مقاله را اول بار سابميت كردي الانم مثل همان انجام بده. يعني شما بايد عكس ها و جدول ها را جدا جدا آپلود كني و متن مقاله فقط بايد شامل Captionها باشه نه خود عكسها/جدولها. عكس ها و جداول جدا در يك فايل ديگه آپلود شه.
    در بسياري از مجلات ميشه جداول را هم داخل متن قرار داد اما عكس را نه
    يا علي

نقل قول نوشته اصلی توسط shapesar123 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال داشتم اینکه من برای پایان نامه دکتری ادبیات احتیاج به سابمیت مقاله دارم. من یه مقاله آماده به انگلیسی دارم که نمیدونم کجا باید چاپ کنم. البته در ژورنال خارجی لطفا اگه کسی می دونه راهنمایی کنه..
    سلام
    1- شما به استادت مراجعه كن، ايشان بهتر با مجلات آشنا هستن
    2- شما در مدت انجام تز دكتري از ي سري مجلات استفاده كردي طبيعتا. آنها بهترين مجلات براي مقاله فعلي شماست
    3- در لينك زير كلمه ادبيات يا هر كليد واژه ديگه را سرچ كنيد تا مجلات بين المللي را به شما بده (اعم از ISI و غيره)
    http://www.scimagojr.com/journalsearch.php
    http://journalseek.net/

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    سلام

بعد در ادامه گفته :

• Table: If you did not include the tables in the manuscript document, please upload them separately.

اگه اجباری هست جدول نباشه تو متن اصلی پس چرا اینجا گفته : اگه تو متن نیست می تونید جدا آپلود کنید.

ممنونم
    LEGEND منظور فهرست یا راهنمای روی یک شکل یا جدول است که در مورد اطلاعات آن جدول توضیح میدهد. مثلا فهرستی که نشان میدهد هر منحنی در یک گراف نمایشگر چه چیزی است.
    اینطور که بنظرمن میرسد گفته اند که شما میتوانید همه مقاله شامل شکلها و جدولها را در یک فایل سابمیت کنید یا بصورت فایلهای جداگانه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics

سلام دوستان

تو قسمت

STATUS OF MANUSCRIPT

نوشتهCURRENT STATUS OF MANUSCRIPT: With referee(s)

Copyright/Right to Publish received
    یعنی اکسپت شده معنیش چیه بنظرتون؟
    Hamlet: O God,I could be bounded in a nutshell, and count myself a king of infinite space

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط SONY نمایش پست ها
    سلام دوستان

تو قسمت

STATUS OF MANUSCRIPT

نوشتهCURRENT STATUS OF MANUSCRIPT: With referee(s)

Copyright/Right to Publish received
    یعنی اکسپت شده معنیش چیه بنظرتون؟
    یعنی داره داوری میشه. خیر هنوز اکسپت نشده.

سلام دوستان. این مجله ایی که می خوام مقالمو براشون سابمیت کنم کاور لتر می خوان و اسم 5 reviewers ، به نظرتون اسم کسایی که از مقالشون برای نوشتن مقالم استفاده کردمو بنویسم؟ اگه کارشون خیلی مشابه من نباشه اشکالی داره؟ و اینکه کاور لتر برای ژورنا چیه واقعا؟ چیا باید بنویسم توش؟