صفحه 5 از 94 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 933

موضوع: راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

سلام دوستان. من یه پرسشی در مورد financial disclosure داشتم که در هنگام سابمیت باهاش مواجه میشیم. یه ژورنال امریکایی در توضیحاتش برای سابمیت دو مدل financial disclosure میخواد. یکیش میگه تمام منابع مالی مربوط به مقاله رو براشون مشخص کنیم که این اوکی هست ولی دومیش میخواد تمام منابع مالی نویسندگان "جدای از این مقاله" درطی دوازده ماه گذشته رو براشون بگین. من قبلا برای یه ژورنالهای امریکایی مشکل مشخص کردن منابع مالی مرتبط با مقاله فرستاده شده رو داشتم که یه نامه نوشتم همه چی مرتبط با دانشگاه بوده و اوکی شد، ولی این که حتی مرتبط با این کار تحقیقاتی هم نباشه باس براشون مشخص کنیم کسی میدونه قضیه اش چیه و چی بنویسم؟ من جمله کاملشو میزارم اینجا:

Full financial disclosure for the previous 12 months:A statement that documents all funding sources, regardless of relationship to the current research in the article, from each author must be attached to the article at the end of the manuscript on the last page.

مرسی.

سلام یه سوال ابتدایی! من که الان خیلی وقته فارغ التحصیل شدم. باید ادرس خونمونو به عنوان نویسنده مسئول توی مقالم ذکر کنم؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط blue_sky1188 نمایش پست ها
    سلام یه سوال ابتدایی! من که الان خیلی وقته فارغ التحصیل شدم. باید ادرس خونمونو به عنوان نویسنده مسئول توی مقالم ذکر کنم؟
    خیر. مقاله شما از دانشگاه ارسال شده و affiliatin شما هم باید دانشگاه باشه.
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط blue_sky1188 نمایش پست ها
    سلام دوستان. این مجله ایی که می خوام مقالمو براشون سابمیت کنم کاور لتر می خوان و اسم 5 reviewers ، به نظرتون اسم کسایی که از مقالشون برای نوشتن مقالم استفاده کردمو بنویسم؟ اگه کارشون خیلی مشابه من نباشه اشکالی داره؟ و اینکه کاور لتر برای ژورنا چیه واقعا؟ چیا باید بنویسم توش؟
    سلام
    بله ايده خوبيه
    نه اشكال نداره
    كاور لتر: چيزي هست كه شما به مجله ميديد كه بگيد كه همه نويسندگان راضي به ارسال اين مقاله هستند، مقاله نه جايي ارسال شده نه پذيرفته شده و نه چاپ شده و براي چاپ احتمالي خدمت مجله شما ارسال ميگردد
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

سلام. من اطلاعات و فایل هام رو در یک ژورنال آپلود کردم، ولی بعدش هیچ ایمیلی برای کانفیرمیشین دریافت نکردم. یک شماره ای در حین آپلود دریافت کردم که وقتی وارد میکنم این جمله میاد:
    Reviews: 0 of 0 received

ممکنه که به دلایلی مثلاً نوع مرورگر اصلاً اطلاعاتم نرسیده باشه و لازم باشه دوباره آپلود کنم اطلاعاتمو؟ یا این جمله به این معنی هست که هنوز هیچ کاری روی سابمیشنم صورت نگرفته؟
    مرسی
    .One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Horses نمایش پست ها
    سلام. من اطلاعات و فایل هام رو در یک ژورنال آپلود کردم، ولی بعدش هیچ ایمیلی برای کانفیرمیشین دریافت نکردم. یک شماره ای در حین آپلود دریافت کردم که وقتی وارد میکنم این جمله میاد:
    Reviews: 0 of 0 received

ممکنه که به دلایلی مثلاً نوع مرورگر اصلاً اطلاعاتم نرسیده باشه و لازم باشه دوباره آپلود کنم اطلاعاتمو؟ یا این جمله به این معنی هست که هنوز هیچ کاری روی سابمیشنم صورت نگرفته؟
    مرسی
    سلام
    بنظرم مقاله دستشان رسيده . هنوز داوري تعيين نشده و چيزي هم (نظر داور) دريافت نكردن
    به مجله ايميل بزنيد بگيد رسيد ارسال مقاله را دريافت نكرديد و وضعيت را به شما اطلاع بدن
    شاد باشيد
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Member coronaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

پیش فرض پاسخ : معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

کسی میدونه چطوریمیشه توی این ژورنال مقاله سابمیت کرد؟ من جایی برای ثبت مقاله پیدا نکردم

http://eu.wiley.com/WileyCDA/WileyTi...uctCd-EEJ.html

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط coronaa نمایش پست ها
    کسی میدونه چطوریمیشه توی این ژورنال مقاله سابمیت کرد؟ من جایی برای ثبت مقاله پیدا نکردم

http://eu.wiley.com/WileyCDA/WileyTi...uctCd-EEJ.html

سلام

http://onlinelibrary.wiley.com/journ...SN%291520-6416

موفق باشید

Member coronaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط asd12345 نمایش پست ها
    راستش من گشتم ولی هنوز پیدا نکردم کجا باید ثبت کنم. آیا بجای سابمیت ، کلمه ی دیگه ای نوشته؟

It looks like that this is a translation journal form Japanese to English, so you can not submit an English paper to this journal.
    The main journal is called : “Denki Gakkai Ronbunshi”
    Check the website for:

Aims and Scope

This authoritative journal is a translation of the Transactions of the Institute of Electrical Engineers of Japan and publishes original research findings in power generation, transmission and conversion, electrical machinery, control theory and industrial controls, robotics, electrical transportation equipment (including magnetic levitation devices), insulation, solar energy, high-power semiconductors, as well as economic and environmental aspects of energy production and distribution.

نقل قول نوشته اصلی توسط coronaa نمایش پست ها
    راستش من گشتم ولی هنوز پیدا نکردم کجا باید ثبت کنم. آیا بجای سابمیت ، کلمه ی دیگه ای نوشته؟