صفحه 51 از 94 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 933

موضوع: راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    سلام. در ژورنال electrochemistry cominucation الزوير يراي سابميت مقاله يك فايل Urgency statment به صورت ضروري ميخواد( البته منظوز ژورنال cover letter نيست. اين ژورنال هم cover letter ​ميخواهد هم erguncy statment هر دو به صورت mandatory ​و ضروري براي سابميت) با اين توضيح كه:
    To ensure the very highest standards, authors must provide a covering letter or e-mail justifying the need for urgent publication when they submit their paper. This will be read by the Editors alongside the paper so as to form a view of whether the paper should be sent for rapid reviewing.
    من واقعا نميدونم در اين باره بايد چي بنويسم. دوستاني كه اطلاع دارند لطفا راهنمايي بفرمايند. با تشكر
    سلام، فکر کنم همون cover letter کافی هست (اگر دقت کنید از or استفاده کرده).
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

Junior Member

سلام همگی

منظور از Manuscript ID: Draft چیه؟ هیچ توضیح دیگه‌ای نداره. مرحله قبل زده بود: Awaiting Reviewer Selection

ممنون

Junior Member metmet آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alizam نمایش پست ها
    سلام

عزیزان و بزرگواران یک سوالی در زمینه نوشتن مقاله دارم

یک دیاگرام در یک مقاله هست آیا اگه توی برنامه فتوشاپ مشابهش رو طراحی کنم و توی مقاله بذارم مشکل داره؟
    ضمناا چون من فرمول های مقالمو از توی همون مقاله برداشتم به این دیاگرامم نیاز هست.
    آیا این کاری که من کردم مشکلی نداره؟؟ممنونتون میشم راهنمایی کنید

سلام
    اگه این دیاگرام رو برای Validation دیتا هاتون میخواین استفاده کنید حتما باید رفرنس رو ذکر کنید تا داور بدونه دیتاهای شما با چه رفرنسی مقایسه شده.
    البته من نمیدونم نوع دیاگرام و دیتاهای مربوطه به چه شکله اما اگه دیاگرام عددی و بشکل گراف باشه میتونید از نرم اقزار Digitizer استفاده کنید و ارقام رو استخراج کنید تا بعد هم بتونید بسرعت ازشون استفاده کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    The University of Queensland

سلام.
    شما مطمینید این ضروریه؟! آخه این درمورد اورزانسی بودن روند داوریه مقاله ست. این دلخواهه از نظر من. یه بار دیگه چک می کنین؟ یا اینکه لینک ژورنالو به من بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    سلام. در ژورنال electrochemistry cominucation الزوير يراي سابميت مقاله يك فايل Urgency statment به صورت ضروري ميخواد با اين توضيح كه:
    To ensure the very highest standards, authors must provide a covering letter or e-mail justifying the need for urgent publication when they submit their paper. This will be read by the Editors alongside the paper so as to form a view of whether the paper should be sent for rapid reviewing.
    من واقعا نميدونم در اين باره بايد چي بنويسم. دوستاني كه اطلاع دارند لطفا راهنمايي بفرمايند. با تشكر

منظوز ژورنال cover letter نيست. اين ژورنال هم cover letter ​ميخواهد هم erguncy statment ؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    من مقالم اماده هست و میخوام برای یک ژورنال خارجی بفرستم. منتهی میخوام قبلش از نظر plagiarism چکش کنم که یه موقع ناخواسته این کار رو انجام نداده باشم. پیشنهاد شما چیه؟ بهترین راه انجام این کار چی هست؟

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط uni8v نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مقالم اماده هست و میخوام برای یک ژورنال خارجی بفرستم. منتهی میخوام قبلش از نظر plagiarism چکش کنم که یه موقع ناخواسته این کار رو انجام نداده باشم. پیشنهاد شما چیه؟ بهترین راه انجام این کار چی هست؟
    دوست من،
    در این مورد اگر دقت کافی داشته اید لازم نیست وسواس داشته باشید.
    سایت ها و نرم افزار های زیادی برای اینکار موجود هستند ولی نسخه رایگان هیچکدام کارکرد قابل قبولی ندارد و توصیه نمی شود.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

نقل قول نوشته اصلی توسط abarmard نمایش پست ها
    سلام، فکر کنم همون cover letter کافی هست (اگر دقت کنید از or استفاده کرده).
    بله اينجا( قسمت توضيحات) از or ​استفاده كرده ولي در قسمت اپلود داكيومنت ها هر دو cover letter and emergency statment ​را ميخواهد

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_Star نمایش پست ها
    سلام.
    شما مطمینید این ضروریه؟! آخه این درمورد اورزانسی بودن روند داوریه مقاله ست. این دلخواهه از نظر من. یه بار دیگه چک می کنین؟ یا اینکه لینک ژورنالو به من بدین.
    بله در قسمت اپلود هم cover letter و هم emergency statement ستاره دار و ضروري هستند
    ژورنال electrochemistry cominucation الزوير در لينك زير:
    http://www.journals.elsevier.com/ele...communications

Member
    رشته و دانشگاه
    M.SC of Genetic Engineering & Breeding plants at University of Tehran

دوستان یک سوال داشتم
    من زمان به شدت برایم مهم هست
    مقاله ای اماده کردم که موضوع ان با موضوعات دو ژورنال مختلف هماهنگی دارد.
    ایا می توانم برای هر دوی آنها ارسال کنم و هر کدام که زودتر جواب داد ان یکی رو withdraw کنم؟؟؟ از این نظر که جفتشون برای چاپ پولم میخوان...پس اینطوری نیست که تو دو جا چاپ بشه و من کار غیر اخلاقی انجام داده باشم...فقط ننمی خوام یک جا بفرستم شش ماه یکباره مشکلی پیش بیاد رد بشه دوباره شش ماه دیگه واسه اون یکی ژورنال بشینم
    به نظرم خیلی ها اینکارو می کنند!

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nadia65 نمایش پست ها
    دوستان یک سوال داشتم
    من زمان به شدت برایم مهم هست
    مقاله ای اماده کردم که موضوع ان با موضوعات دو ژورنال مختلف هماهنگی دارد.
    ایا می توانم برای هر دوی آنها ارسال کنم و هر کدام که زودتر جواب داد ان یکی رو withdraw کنم؟؟؟ از این نظر که جفتشون برای چاپ پولم میخوان...پس اینطوری نیست که تو دو جا چاپ بشه و من کار غیر اخلاقی انجام داده باشم...فقط ننمی خوام یک جا بفرستم شش ماه یکباره مشکلی پیش بیاد رد بشه دوباره شش ماه دیگه واسه اون یکی ژورنال بشینم
    به نظرم خیلی ها اینکارو می کنند!
    دوست من،
    اینکه کاری را خیلی ها انجام دهند آنرا اخلاقی نمی کند. جنبه غیر اخلاقی ماجرا برخلاف نظر شما این نیست که مقاله در دو جا چاپ شود، بلکه اولا به این علت غیر اخلاقیست که شما در زمان سابمیت تایید می فرمایید که مقاله را قبلا برای جایی نفرستاده اید و مادامی که در این ژورنال تحت داوری هست نخواهید فرستاد، بنابراین فرستادن به دو ژورنال دروغ گویی و خلف وعده محسوب می شود، علاوه بر این شما وقت چند استاد را هم تلف می کنید که این هم از نظر اخلاقی صحیح نیست. هرچند احتمال اندکی وجود دارد که مشکلی برایتان ایجاد شود اما این کار غیر اخلاقی و مغایر با عرف آکادمیک هست و بنابراین به هیچ وجه توصیه نمی شود.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper