صفحه 54 از 94 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 933

موضوع: راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

Member
    رشته و دانشگاه
    M.SC of Genetic Engineering & Breeding plants at University of Tehran

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

ممنونم از نظر شما علی عزیز
    گفتنش برای شما اسونه که بشینم براش مجدد وقت بزارم..دلخوریم اینجاست که وقتی به استادام میگم بدیم یک نیتیو ویرایشش کنه حاضر نیستند حتی 1000 تومان پول بزارند. از دیروز که جواب ریجکتش اومد سمتم گارد گرفتند و استاد راهنمای اولم که اصلا جواب تلفن و اس ام اس و ایمیلم هم نمیده...
    من از 8 مقاله مشابه چاپ شده اخیر همون ژورنال الگو گرفتم و بعد از دارالترجمه خیلی جاهاشو تصحیح کردم اینطور نیست که فکرشو بکنید دو تا مقاله همین الان اکسپت شده در حد کار من هم نبوده اونا روی سیتوژنتیک 4 رقم گیاه خاصی کار کردند من روی 20 رقم کار کرده بودم..مقالات سیتوژنتیک ساختارهای مشابهی دارند

خیلی ها وقتی مقالاتشون تو گوگل اسکلار می زنید اسمشون و مقاله اشون هست ولی مال ریسرچ گیته... اصلا نزده کجا چاپش کردندو خودکار در اسکلار قرار گرفته
    وقتی اسمم و مقاله ام تو گوگل اسکلار باشه ، کار نشر پیدا میکنه....هر کی هرجا بفرسته داور قطعا قبلش یک نگاهی میکنه
    من می خوام کارمو مثل یک گزارش نشر بدم تو linkdin و researchgate بزارم
    اتفاقا این پول گرفتن های ژورنالها و ... هم نداره

چرا من باید از عمرم بزنم پولش بره جیب استادام که حتی دلسوز کارم هم نیستند... وقتی می تونم بدون مقاله در خیلی از کشورها ادامه تحصیل بدم
    انگیزه ای دیگه دوست عزیز برای ارسال این مقاله ندارم بخصوص با این طلبکار بودن اساتیدی که ذره ای حتی در حد راهنماییم در طول این پایان نامه کنارم نبودند
    نه ژورنال دیگه ای میشناسم
    پدرم هم بازنشسته است پولهای میلیونی برای چاپ شدن هم ندارم الان پول دارم برای امتحان زبان و رفتن جمع میکنم
    من بهمن پارسال دفاع کردم نمره ای از من ندارند که بخوان اذیتم کنند که چرا کارتو اینطوری منتشر کردی
    برای اینکه دست اونا رو هم نگیره میخوام بزارم ریسرچ گیت

اتفاقا اساتید خارجی توی ریسرچ گیت که دانلود میکنند ممکنه همون جا از کارام خوششون بیاد و با هام ارتباط برقرار کنند و موقعیت دکترا برام بوجود بیاد
    شاید این راهی باز شد که سیستم مقاله بازی استادای ایرانی هم به پایان برسه
    وقتی به استادم گفتم ژورنال فلان بفرستیم ایمپکت بالا داره ولی 3 میلیون پول میگیره (با وجودی که 50 میلیون گرنت داره) گفت نه.... دیناری سر پایان نامه ام هم کمکم نکردند
    اینا خودوزارت علوم بهشون بابت هر مقااله بین المللی کلی پول میده...حاضر نیستند دیناری خرج کنند ، پدر من هزینه کنه که حقوق اینا زیاد بشه!
    مثلا دانشگاه تهران درس میخوندم که ای کاش هرگز اونجا درس نمیخوندم

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط nadia65 نمایش پست ها
    گفتنش برای شما اسونه که بشینم براش مجدد وقت بزارم..دلخوریم اینجاست که وقتی به استادام میگم بدیم یک نیتیو ویرایشش کنه حاضر نیستند حتی 1000 تومان پول بزارند. از دیروز که جواب ریجکتش اومد سمتم گارد گرفتند و استاد راهنمای اولم که اصلا جواب تلفن و اس ام اس و ایمیلم هم نمیده...
    من از 8 مقاله مشابه چاپ شده اخیر همون ژورنال الگو گرفتم و بعد از دارالترجمه خیلی جاهاشو تصحیح کردم اینطور نیست که فکرشو بکنید دو تا مقاله همین الان اکسپت شده در حد کار من هم نبوده اونا روی سیتوژنتیک 4 رقم گیاه خاصی کار کردند من روی 20 رقم کار کرده بودم..مقالات سیتوژنتیک ساختارهای مشابهی دارند

خیلی ها وقتی مقالاتشون تو گوگل اسکلار می زنید اسمشون و مقاله اشون هست ولی مال ریسرچ گیته... اصلا نزده کجا چاپش کردندو خودکار در اسکلار قرار گرفته
    وقتی اسمم و مقاله ام تو گوگل اسکلار باشه ، کار نشر پیدا میکنه....هر کی هرجا بفرسته داور قطعا قبلش یک نگاهی میکنه

چرا من باید از عمرم بزنم پولش بره جیب استادام که حتی دلسوز کارم هم نیستند... وقتی می تونم بدون مقاله در خیلی از کشورها ادامه تحصیل بدم
    انگیزه ای دیگه دوست عزیز برای ارسال این مقاله ندارم بخصوص با این طلبکار بودن اساتیدی که ذره ای حتی در حد راهنماییم در طول این پایان نامه کنارم نبودند
    پدرم هم بازنشسته است پولهای میلیونی برای چاپ شدن هم ندارم الان پول دارم برای امتحان زبان و رفتن جمع میکنم
    من بهمن پارسال دفاع کردم نمره ای از من ندارند که بخوان اذیتم کنند که چرا کارتو اینطوری منتشر کردی

اتفاقا اساتید خارجی توی ریسرچ گیت که دانلود میکنند ممکنه همون جا از کارام خوششون بیاد و با هام ارتباط برقرار کنند و موقعیت دکترا برام بوجود بیاد
    وقتی به استادم گفتم ژورنال فلان بفرستیم ایمپکت بالا داره ولی 3 میلیون پول میگیره (با وجودی که 50 میلیون گرنت داره) گفت نه.... دیناری سر پایان نامه ام هم کمکم نکردند
    اینا خودوزارت علوم بهشون بابت هر مقااله بین المللی کلی پول میده...حاضر نیستند دیناری خرج کنند ، پدر من هزینه کنه که حقوق اینا زیاد بشه!

دوست عزیزم،
    البته قصد جسارت ندارم و هر چی میگم در حد عقل ناقصمه و اگه جاییش غلط بود و یا برخورد به شما منو ببخشین لطفا!
    من سوالم اینه یا شاید خوب متوجه نشدم! ژورنالهای معتبر پولی نیستن! میلیون پول نمیخوان! نهایتش شما میخواین دو سه بار بیست مگابایت رو آپلود و دانلود کنین!!! یعنی زحمتش از نوشتن تو این فروم راحت تره! من متوجه نشدم قضیه پول خرج کردن اونم میلیونی چیه. این یه طرف.
    دومی: شما کارتو بذار لینک این که هیچ، قاب بگیر بذار کنار دست سوپروایزرت تو امریکا! کار تا چاپ نشه اعتباری نداره! مثل کتابی که تا چاپ نشه کسی ازش خبری نداره!
    شما کارتو باید چاپ کنی تا بعدا حق مالکیتش دست شما باشه. کارتونو بذارین لینکد این و یکی دیگه ببره چاپ کنه دیگه استاد از کجا میخواد بفهمه کار شما بوده!
    سوم: بیشتر ماها از دست اساتید این چنینی زجر کشیدیم. این راهو باید رفت. سخته ولی شدنیه. شما باید سختی رو بمالی به تنت و بری جلو همینطوری. مهم نیست از ژورنال کم ایمپکت ریجکت شه. شما باید هشتاد تا مقاله دانلود کنی، دونه دونه رو بذاری جلوت بخونی، خط بزنی، هایلایت کنی و مقاله تو اصلاح کنی. حتی آدمایی که خیلی خیلی حرفه ای هستن تو زبان هم همینکارو میکنن، چون هر رشته ای تا یه حدی ادبیات تخصصی خودشو میخواد. شما باید زوم کنین روی فیلد تخصصی خودتون و ازش کلی مقاله بخونین و نه که تقلید کنین، بلکه باید اصلاح کنین از روشون مقالتونو.
    و اینکه: درسته که استاد بلاخره پول میگیره سر هر مقاله، ولی شما اسم خودتو بزن اول، نویسنده مسئول هم باش، اینطوری اجر معنوی که با شماست! حالا گیرم استاد یه تومن گیرش بیاد! مهم نیست! شما دو فردای دیگه میرین دانشجو میشین با همین مقاله و انقدر ازین پولا میاد و میره بعدا خنده تون میگیره! یه تومن زندگی کسی رو متحول نمیکنه که حالا استادتون الان بشکن بزنه بگه آخ جون یه تومن گیرم اومد!!!
    من دیگه حرفی برای گفتن ندارم!
    اگه ادبیاتم تند و نادلچسب بوده معذرت میخوام از پشت همین تریبون! فقط میخوام بدونین که اینطوریام نیست... کار باید چاپ شه... باید چاپ شه... و کسی که بخواد، "میتونه!"
    موفق باشید دوست من

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nadia65 نمایش پست ها

خواهش میکنم، کاری نکردم،

دوستمون توی کامنت قبلی خیلی کامل جواب دادن (من با احترام به ایشون موارد زیر رو هر چند تکراری اضافه میکنم)

منم با احترام کامل عرض میکنم حرفاتون فقط تعجب آدمو زیاد تر میکنه!
    1. پول و میلیونی در کار نیست!! اکثر ژورنال های معتبر رایگان هستند و فقط و فقط اگه بخوایید از نمونه کار چاپ شده تون سفارش بدید و یا مقاله رو Open Access کنید ازتون هرینه گرفته میشه که این دو مورد آپشن شماست و میتونید نخوایید و پولی ندید
    2. ژورنال هایی هم هستند که پولی اند و خب اونم هزینه ش به شما و استاد برمیگرده و اون هزینه ها هم خیلی خیلی سرسام آور نیست. دلالیه ..یکی ارزون تر و یکی گرون تر...هستند ژورنال های پولی که معتبر هم باشند ولی معمولا (عرض کردم معمولا ) ژورنال های خوبی نخواهند بود

3. من تا حالا ندیدم استادی کار کسی رو توی Research gate دانلود کنه و خوشش بیاد و بعد با دانشجو ارتباط برقرار کنه و بگه بیا دانشجوی من شو!! شما یه نگاه به ترافیک بچه ها بندازی دستت میاد که چه جنگ و دعوا و قیل و قالیه واسه گرفتن یه پوزیشن. یه چند تا ایمیل بزنید و جواب ندادن استاد ها رو لمس کنید عمق فاجعه دستتون میاد . دوستی دارم که 23 تا ای اس ای معتبر داره و الان بعد دو سال اپلای هنوز تو اتاقش توی ایرانه. اینجوریم که فکر میکنید نیست. من چیزی رو که شما فرمودین در طی این سال ها حتی یه بار هم نه دیدم و نه شنیدم...!!!

4. سیستم مقاله باری ایرانی با اون چیزی که شما فکر میکنید به پایان نمیرسه...قرار هم باشه برسه نیازی نیست که شما آینده و آرزوتو پاش بذاری و از بین ببری که چی بشه؟! حیف نیست کارتونو اینجوری از بین ببرید؟

5. تا اونجایی که من میدونم گوگل اسکلار مقاله هایی رو پیدا میکنه که اسن شما پاش باشه و بر طبق ایمیل شما یا نزدیکی به اسم شما حدس میزنه و بعدا ازتون تایید میگیره. چیزی که توی گوگل اسکولار مهمه تعداد مقاله ها خیلی نیست دوست عزیز! چیزی که مهمه یعنی بیشتر مهمه سایتیشن های مقاله هاتون و بعدش H index شما به عنوان ریسرچره. (میتونید مفهوم و تعریف اچ ایندکس رو تو گوگل سرچ کنید) و الا مقاله هاتونو خودتونم میتونید توی سی وی تون بذارید . مهم اینه اچ ایندکستون چند باشه و چه تعداد مقاله ای رو توی چه سال هایی و توی چه ژورنال هایی چاپ کرده باشین. اینجوری باشه که من میام 400 تا مقاله رو الکی به اسم خودم توی نت پخش میکنم و اونوقت استاد مربوطه کف میکنه که اوه اوه این 400 تا مقاله تو گوگل اسکولارش داره!!!
    6. مقاله تون رو فقط و فقط برای دل خوش کردن خوتون و شاید به نوعی آرامش کاذب میخوایید بذارید توی لیندکدین و ریسرچ گیت، خب بذارید. ولی آب در هاون کوبیدنه. امیدوارم درکش کنید

7. اینا رو عرض کردم چون احساس کردم حرفایی که زدین و چیزی که توی ذهنتون خیلی خیلی از واقعیت دوره و شمایی که دانشگاه تهران درس خوندی واقعا حیفه اینجوری فکر کنی. به هر حال صلاح مملکت خویش خسروان دانند. من فقط و فقط از روی احترام مجددا جواب دادم که حداقل خیال خودم راحت باشه...

امیدوارم هر تصمیمی میگیرید درست باشه و همون چیزی بشه که خودتون میخوایید

موفق باشید

دوستان من در حال آماده کردن یک مقاله هستم که فکر می کنم تا 10-15 روز آینده آماده میشه.
    توضیحات اینکه من مقطع کارشناسیم رو تمام کردم و میخوام ارشد بخونم و این مقاله رو هم دارم بدون استاد راهنما می نویسم. کارش رو بعد ا اتمام دانشگاه شروع کردم.
    حالا سوال من اینکه آیا این منطقی هست که من به یک استاد خارجی (استادی که بهم اوکی داده برای پذیرش) پیشنهاد بدم که منو راهنمایی کنه و در واقع برای این مقاله سوپروایرز من بشه؟
    من تا حالا هیچ مقاله ای سابمیت نکردم و از روالش خبر ندارم. اینطوری می تونم امیدوار باشم که با توجه به تجربه استاده شانس بیشتری برای پذبرفته شدن مقاله ام وجود داره.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan999999 نمایش پست ها
    دوستان من در حال آماده کردن یک مقاله هستم که فکر می کنم تا 10-15 روز آینده آماده میشه.
    توضیحات اینکه من مقطع کارشناسیم رو تمام کردم و میخوام ارشد بخونم و این مقاله رو هم دارم بدون استاد راهنما می نویسم. کارش رو بعد ا اتمام دانشگاه شروع کردم.
    حالا سوال من اینکه آیا این منطقی هست که من به یک استاد خارجی (استادی که بهم اوکی داده برای پذیرش) پیشنهاد بدم که منو راهنمایی کنه و در واقع برای این مقاله سوپروایرز من بشه؟
    من تا حالا هیچ مقاله ای سابمیت نکردم و از روالش خبر ندارم. اینطوری می تونم امیدوار باشم که با توجه به تجربه استاده شانس بیشتری برای پذبرفته شدن مقاله ام وجود داره.
    دوست عزیزم،
    اول اینکه آفرین بر شما بسیار خردمندانه هست کارتون از نظر بنده،
    گهگاهی بعضی از دوستان به اساتید خارجی پیشنهاد میدن که یه نگاهی به مقاله بندازن و سوپروایزر بشن، هم به خاطر بالابردن شانس چاپ، هم به خاطر اینکه بلاخره هر مقاله ای حاصل کار در یه موسسه تحقیقاتی هست و میخوان اسم اون دانشگاه رو بنویسن به عنوان اون موسسه یا حالا هر مرکزی که این کار انحام شده، هم اینکه میخوان بعدا از همین استاد کمک بگیرن برای مهاجرت و یا همکاری بیشتر. به نظر بنده هم ایده خوبی هست. اما "زمان میبره". چون باید با یه استاد دیگه هماهنگ بشین. و اینکه چه خوبه که دارین پیشنهادو به استادی میدین که به شما پذیرش داده. چه بهتر اتفاقا!
    اگه مشکل شما چک کردن فرمت کلی مقاله هست، میتونین یه تعداد مقاله کاملا مرتبط با کارتون دانلود کنین و بخونین و ادبیات و گرامرشو چک کنین و دستتون بیاد ماجرا.
    اگه دلایل بالا براتون مهمن، خب پس راهتونو ادامه بدین! تو این فروم هم فکر میکنم یه تاپیک به اسم "تماس با اساتید خارجی به منظور همکاری" باشه. سوالتونو اونجا مطرح کنین و یه نگاه به اون تاپیک بندازین هم عالی میشه.
    موفق باشید دوست من

Junior Member

سلام دوستان
    من کارهای شبیه سازی مقاله ام رو انجام دادم و الان باید مقاله رو نوشته و به یه ژورنال سابمیت کنم. ژورنالی مد نظرمه که بعد از بررسی مقالاتش متوجه شدم نعداد صفحاتشون بالای 9 صفحه است. اما در قسمت دستورالعمل برای نویسنده محدودیتی برای تعداد صفحات قرار ندادن. به نظرتون تعداد صفحه می تونه روی نظر editor یا reviewr ها تاثیرگذار باشه؟ چون فکر می کنم مقاله ام حدودا 6 صفحه بشه.
    با تشکر از شما.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr11 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کارهای شبیه سازی مقاله ام رو انجام دادم و الان باید مقاله رو نوشته و به یه ژورنال سابمیت کنم. ژورنالی مد نظرمه که بعد از بررسی مقالاتش متوجه شدم نعداد صفحاتشون بالای 9 صفحه است. اما در قسمت دستورالعمل برای نویسنده محدودیتی برای تعداد صفحات قرار ندادن. به نظرتون تعداد صفحه می تونه روی نظر editor یا reviewr ها تاثیرگذار باشه؟ چون فکر می کنم مقاله ام حدودا 6 صفحه بشه.
    با تشکر از شما.

دوست عزیز
    معمولا برای کران بالای تعداد صفحات محدودیت میذارن که به گفته شما این ژورنال چیزی رو نگفته . شما یه چک بکن بعضی وقت ها در قالب محدودیت تعداد کلمه ها اینو میگن
    در کل اگه خود ژورنال چیزی نگفته شما نگران نباشید
    ولی معمولا مقاله هایی که توی ژورنال ها چاپ میشن همون 8 صفحه به بالا هستن (عرض کردم معمولا ، و این حرف اصلا دقیق نیست و فرمولی نداره مگه اینکه خود ژورتال گفته باشه. من مقاله های 6 صفحه ای هم دیدم )
    معمولا برای کنفرانس ها مقاله ها رو توی 4 صفحه و 6 صفحه خلاصه میکنن
    شما میتونید Introduction و یا Basic formulation و یا Methodology و یا تشریح نتایجتون رو با توضیحات کامل تری بیارید که مقاله تون هم وزنش بیشتر بشه

موفق باشید

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    اگه لطف کنید سریع جواب بدید ممنون میشم.
    من به یه ژرنال به ایمپکت 1.6 تو حوزه مالی، مقالمو فرستادم، ادیتور میگه من میخام دیتا رو ببین برام بفرست، بنظرتون قبل از اینکه بخاد به ریویورهاش بفرست منطقی بهش بدم؟؟؟ تو خود توضیحات برای نویسندگان هم نوشته که ما تا قبل از پذیرش نیاز به دیتا هاتون نداریم، از طرفی میگه موضوعت دقیقا موضوعه مورد علاقه من هستش.
    یه چیز دیگه، بنظرتون اگه دیتای اصلی بهش دادم، چون پرسشنامه بوده و اسم افراد توشه، ستون اسمو بردارم یا توش بذارم بمونه؟
    البته ایشون گگفته که" بنظرم اطلاعات بدی و یه سری چیزیای جزيی دیگه رو تغییر بدی نیاز به ریوایز نخاهد بود بعد از ریویو"، بعدشم گفته اگرهم ندی من میفرستم برای ریویو مقال تو.
    مرسی اگر راهنماییم کنید، اولین مقالمم هست حول شدم میترسم مقالمو بدزده

دوستان دو سوال داشتم
    ادیتور صاحب سبک و البته مشهور ما، مقاله رو برای ریویو فرستاد و تا حالا طبق گفته ادیتور، یه نفر ریویو هاشو فرستاده، حالا:
    ایشون(ادیتور) مجددا میگه قبل از اینکه هیچ ریویژنی انجام بدی، (مثل موقع ارسال مقاله) دادهاتو برام بفرست، کامنتای اون ریویور رو هم برام فرستاده، بعلاوه میگه که کامنتای منم که اون اول گفتمم اعمال کنی،
    و البته دوباره اینو گفته که قبل از اینکه ریوایز کنی، داده هاتو بهتر برام بفرستی تا منم روش یه نگاهی بندازم، و البته میگه:
    I cannot promise publication, but I think this
    revision would be worth your while.
    البته تا الان فقط یه ریور اومده و ایشون(ادیتور) میگه شما کارتو شروع کن برای ریوایز.

یه چند تا سوالم دارم:
    1- من چندتا رفرنس که توی کارم منطق داد و بهم کمک کرد رو، تویه متن مقاله نیوردم! ولی تو رفرنسا آوردم!!!! مشکلی داره این کار؟؟؟ ریویور اینو تو کامنتاش آورده!
    2- کارم پرسش نامه بوده، و تویه نتایج من بچه های یک دانشگاه نمرات پایین تری تویه حوزه ریاضی آوردن!!! ایا من باید اینو توضیح بدم؟ چون کارم روی 3 تا دانشگاه بود و نتایج از مجموع کل پاسخ دهندگان سرچشمه میگیره!!!
    3- آیا من باید؟ کل کامنتای ریویو رو پاسخ بدم؟ بعضیاش اصلا همینطوری انگار نوشته!!! بی رتبط و بیمنطق!!! و یه مقاله ای دیگه که مشابه کاره منه تقریبا اون ایرادایی که میگه رو داره!!!!
    4- من خودم مقاله مو نوشتم و کاراشو اجام دادم و ازونجایی که متاسفانه استادامون تو این حوزه دانش و سواد ناشتن تو دانشگاه فقط چند تا نظر بهم دادن و گفتن تو این حوزه ما چیزی نمیدونیم! میگم شاید این ادیتور عزیز با خودش فکر کرده چون من تنها نویسنده مقاله م داده ها رو از خودم درآوردم!!!!
    مرسی از پاسخ هاتون دوستان گرامی

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    دوستان دو سوال داشتم
    ادیتور صاحب سبک و البته مشهور ما، مقاله رو برای ریویو فرستاد و تا حالا طبق گفته ادیتور، یه نفر ریویو هاشو فرستاده، حالا:
    ایشون(ادیتور) مجددا میگه قبل از اینکه هیچ ریویژنی انجام بدی، (مثل موقع ارسال مقاله) دادهاتو برام بفرست، کامنتای اون ریویور رو هم برام فرستاده، بعلاوه میگه که کامنتای منم که اون اول گفتمم اعمال کنی،
    و البته دوباره اینو گفته که قبل از اینکه ریوایز کنی، داده هاتو بهتر برام بفرستی تا منم روش یه نگاهی بندازم، و البته میگه:
    I cannot promise publication, but I think this
    revision would be worth your while.
    البته تا الان فقط یه ریور اومده و ایشون(ادیتور) میگه شما کارتو شروع کن برای ریوایز.

یه چند تا سوالم دارم:
    1- من چندتا رفرنس که توی کارم منطق داد و بهم کمک کرد رو، تویه متن مقاله نیوردم! ولی تو رفرنسا آوردم!!!! مشکلی داره این کار؟؟؟ ریویور اینو تو کامنتاش آورده!
    2- کارم پرسش نامه بوده، و تویه نتایج من بچه های یک دانشگاه نمرات پایین تری تویه حوزه ریاضی آوردن!!! ایا من باید اینو توضیح بدم؟ چون کارم روی 3 تا دانشگاه بود و نتایج از مجموع کل پاسخ دهندگان سرچشمه میگیره!!!
    3- آیا من باید؟ کل کامنتای ریویو رو پاسخ بدم؟ بعضیاش اصلا همینطوری انگار نوشته!!! بی رتبط و بیمنطق!!! و یه مقاله ای دیگه که مشابه کاره منه تقریبا اون ایرادایی که میگه رو داره!!!!
    4- من خودم مقاله مو نوشتم و کاراشو اجام دادم و ازونجایی که متاسفانه استادامون تو این حوزه دانش و سواد ناشتن تو دانشگاه فقط چند تا نظر بهم دادن و گفتن تو این حوزه ما چیزی نمیدونیم! میگم شاید این ادیتور عزیز با خودش فکر کرده چون من تنها نویسنده مقاله م داده ها رو از خودم درآوردم!!!!
    مرسی از پاسخ هاتون دوستان گرامی
    دوست عزیزم:
    1-
    من چندتا رفرنس که توی کارم منطق داد و بهم کمک کرد رو،
    تویه متن مقاله نیوردم! ولی تو رفرنسا آوردم!!!! مشکلی داره این کار؟؟؟ ریویور اینو تو کامنتاش آورده!
    پاسخ: بله مشکل داره! باید به طور مستقیم در متن منیوسکریپت بهشون اشاره بشه (با []). اگه کمک فکری کرده به شما ولی حتی از یه خطش هم استفاده نکردین تو مقاله، خب پس نیازی نیست بیارین تو بخش رفرنس.پس نه تو کروشه بذارین نه تو بخش رفرنس بیارین.
    اگه از متن یا جمله یا داده یا هرچی استفاده کرده باشین باید تو هر دو بخش کروشه و رفرنس بیارین.
    ولی اینطوری نیست که حالا کمک کلی کرده باشه، شما ندونی کجا جاش بدی همینطوری تو رفرنس بیاری.
    هر چی که تو رفرنس میاد باید با کروشه یا حالا هرچی دیگه بهش تو متن اشاره شه.
    پاسخ: تو بخش اکسپریمنتال، یا datat analysis تو بخش نتایج تو اون قسمت مقدمه اش شما حتما باید اینو توضیح بدین. اصل کاری همینه!!! خب نمیخواین بگین چطوری انجام شده؟!
    پاسخ: بله باید پاسخ بدین. و شما چیکار دارین به بقیه مقالات! هر مقاله باید نسبت به مقاله قبلی در حوزه کاری خودش، آپدیت تر باشه، شما درست کار کن عبرتی شو واسه سایرین که اوان دیگه اشتباه مقاله قبلی رو تکرار نکنن. شما باید برای تک تک کامنتها پاسخ داشته باشین حتی اگه اون پاسخ شامل یه مقدمه و یه "من دقیق این قسمت از کامنتو متوجه نشدم ولی پاسخ احتمالیم این میتونه باشه".
    پاسخ: این موضوع فکر کنم اپیدمی باشه. استادای تخصصی فیلد ما هم از مقاله خوشون گاهی سر در نمیارن. شما که الان فکر ادیتور رو میخونی و میبینی که ممکنه یه همچین ایرادی به مقالت وارد شه، باید هرچی توضیح و دلیل خیلی منطقی داری برای ساپورت محتویات منیوسکریپتت ارائه بدی.
    موفق باشید دوست من
    ویرایش توسط chemistrymaste : December 8th, 2015 در ساعت 01:54 PM

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    دوست عزیزم:
    1
    - من چندتا رفرنس که توی کارم منطق داد و بهم کمک کرد رو،
    تویه متن مقاله نیوردم! ولی تو رفرنسا آوردم!!!! مشکلی داره این کار؟؟؟ ریویور اینو تو کامنتاش آورده!
    پاسخ: بله مشکل داره! باید به طور مستقیم در متن منیوسکریپت بهشون اشاره بشه (با []).
    پاسخ: تو بخش اکسپریمنتال (یا datat analysis) و همنطور تو بخش نتایج تو اون قسمت مقدمه اش شما حتما باید اینو توضیح بدین. اصل کاری همینه!!! خب نمیخواین بگین چطوری انجام شده؟!
    پاسخ: بله باید پاسخ بدین. و شما چیکار دارین به بقیه مقالات! هر مقاله باید نسبت به مقاله قبلی در حوزه کاری خودش، آپدیت تر باشه، شما درست کار کن عبرتی شو واسه سایرین که اوان دیگه اشتباه مقاله قبلی رو تکرار نکنن. شما باید برای تک تک کامنتها پاسخ داشته باشین حتی اگه اون پاسخ شامل یه مقدمه و یه "من دقیق این قسمت از کامنتو متوجه نشدم ولی پاسخ احتمالیم این میتونه باشه".
    پاسخ: این موضوع فکر کنم اپیدمی باشه. استادای تخصصی فیلد ما هم از مقاله خوشون گاهی سر در نمیارن. شما که الان فکر ادیتور رو میخونی و میبینی که ممکنه یه همچین ایرادی به مقالت وارد شه، باید هرچی توضیح و دلیل خیلی منطقی داری برای ساپورت محتویات منیوسکریپتت ارائه بدی.
    موفق باشید دوست من
    مرسی از پاسختون
    بنظر شما من داده هامو بدم به ادیتور؟ بنظر من کامنتای ادیتور بهتر از داوره هستش! داور فرق دو تا چیز علمی رو نمیدونه و از من توضیح خواسته!!!!!!!!!!!!! فکرکنم طرف ایرانیه!!! بمن چه تو فرق فلان و فلان رو نمیدونی! برو بخون یاد بگیر!!