صفحه 56 از 94 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 933

موضوع: راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

لطفا فرمت مجله زیر را به من بگید. فقط می دونم که فاصله خط ها دوبله و تک ستونی هست اما سایز فونت 10 یا 12، حاشیه، نمودار و شکل ها با متن باشه یا جدا باشه و چند تا فایل باید بفرستم و فونت معرفی جداول و اشکال و داخل جداول و رفرنس و چکیده و سایز عنوان های اصلی و فرعی
    راستی بیشتر مجلات الزویر مثل هم فرمت یکسانی دارن (برای رشته عمران)؟
    construction and building materials

Member
    رشته و دانشگاه
    The University of Queensland

سلام دوست عزیز.
    همه این مواردی که خواستین در قسمت مربوطه اومده که!!
    سایز رو همون 12 بذارید حاشیه هم همون 2/54 سانتی متر باشه. کاغذم A4. چکیده هم گفته بیشتر از 100 کلمه نباشه. موارد دیگه هم میتونید زیر ببینید.
    - There are no strict requirements on reference formatting at submission.
    - There are no strict formatting requirements but all manuscripts must contain the essential elements needed to convey your manuscript, for example Abstract, Keywords, Introduction, Materials and Methods, Results, Conclusions, Artwork and Tables with Captions.
    - Please ensure the figures and the tables included in the single file are placed next to the relevant text in the manuscript, rather than at the bottom or the top of the file.
    - Please note that individual figure files larger than 10 MB must be provided in separate source files.
    - Tables can be placed either next to the relevant text in the article, or on separate page(s) at the end.

- Text: Indicate references by number(s) in square brackets in line with the text. The actual authors can be referred to, but the reference number(s) must always be given.
    Example: '..... as demonstrated [3,6]. Barnaby and Jones [8] obtained a different result ....'
    List: Number the references (numbers in square brackets) in the list in the order in which they appear in the text.
    Examples:
    Reference to a journal publication:
    [1] J. van der Geer, J.A.J. Hanraads, R.A. Lupton, The art of writing a scientific article, J. Sci. Commun. 163 (2010) 51–59.
    Reference to a book:
    [2] W. Strunk Jr., E.B. White, The Elements of Style, fourth ed., Longman, New York, 2000.
    Reference to a chapter in an edited book:
    [3] G.R. Mettam, L.B. Adams, How to prepare an electronic version of your article, in: B.S. Jones, R.Z. Smith (Eds.), Introduction to the Electronic Age, E-Publishing Inc., New York, 2009, pp. 281–304.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghorbani1370 نمایش پست ها
    لطفا فرمت مجله زیر را به من بگید. فقط می دونم که فاصله خط ها دوبله و تک ستونی هست اما سایز فونت 10 یا 12، حاشیه، نمودار و شکل ها با متن باشه یا جدا باشه و چند تا فایل باید بفرستم و فونت معرفی جداول و اشکال و داخل جداول و رفرنس و چکیده و سایز عنوان های اصلی و فرعی
    راستی بیشتر مجلات الزویر مثل هم فرمت یکسانی دارن (برای رشته عمران)؟
    construction and building materials
    ما مست بودیمو نشانی از تاک نبود ...

Junior Member

سلام دوستان من دانشجوی ارشد هستم می خوام مقاله برای الزویر ژورنال construction and building materials بفرستم.
    1-موقع ثبت نام تو قسمت Institution Related Informationسه جا رو باید پر کنم : .city , country , street address آدرس و شهر دانشکاه رو باید بزنم دیگه؟
    2-تو cover letter باید از جانب خودم که Corresponding Author هستم بنویسم؟
    3-تو سایت این متنو زده بود برای پیشنهاد داور:
    Authors must supply the names, addresses and emails of 3 independent referees from outside their own country.
    یعنی حتما باید داور خارجی باشه؟آخه دیدم بعضی ها به این ژورنال داور داخلی دادن مشکلی پیش نمیاد؟

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaamir نمایش پست ها
    سلام دوستان من دانشجوی ارشد هستم می خوام مقاله برای الزویر ژورنال construction and building materials بفرستم.
    1-موقع ثبت نام تو قسمت Institution Related Informationسه جا رو باید پر کنم : .city , country , street address آدرس و شهر دانشکاه رو باید بزنم دیگه؟
    2-تو cover letter باید از جانب خودم که Corresponding Author هستم بنویسم؟
    3-تو سایت این متنو زده بود برای پیشنهاد داور:
    Authors must supply the names, addresses and emails of 3 independent referees from outside their own country.
    یعنی حتما باید داور خارجی باشه؟آخه دیدم بعضی ها به این ژورنال داور داخلی دادن مشکلی پیش نمیاد؟
    دوست عزیزم،
    1. بله. جایی که این تحقیق توش انجام شده که معمولا همون دانشگاهه.
    2. بله
    3. بله! وقتی خودش میگه خارح از کشور، شما سعی کنین همونو رعایت کنین.
    موفق باشید

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    دوست عزیزم،
    1. بله. جایی که این تحقیق توش انجام شده که معمولا همون دانشگاهه.
    2. بله
    3. بله! وقتی خودش میگه خارح از کشور، شما سعی کنین همونو رعایت کنین.
    موفق باشید

مرسی دوست گرامی.ببخشید برای سابمیت مقاله تو قسمت additional information این سوالا هست.اینارو چی باید زد؟
    Please Enter The FollowingAdditional Information is Required for Submission.

Please respond to the questions/statements below.

Please confirm that you have mentioned all organizations that funded your research in the Acknowledgements section of your submission, including grant numbers where appropriate.

Answer Required: Please select a response
    I confirm that I have mentioned all organizations that funded my research in the Acknowledgements section of my submission, including grant numbers where appropriate.

Did you choose to submit a Data in Brief alongside your research article?

Answer Required: Please select a response
    1 - Yes
    2 - No

If Yes, did you bundle all of the Data in Brief files ( completed Word template and any relevant data files) into a single .zip file?

Please select a response
    1 - Yes
    2 - No

What is already known in this area?

Instructions
    Character Count: 0
    Limit 200 Characters

What does this study add to the literature?

Instructions
    Character Count: 0
    Limit 200 Characters

Junior Member

سلام دوستان.من مقالمو سابمیت کردم تو construction and building materials,آخر سر ایمیل دریافت کردم، اما به نفر سوم مقاله که به عنوان MSc Student معرفی کرده بودم ایمیل اومده اولش نوشته: Dear Dr. ali ahmadi
    یعنی چی? Dr از کجا اومده?مشکلی پیش که نمیاد?

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

سلام دوستان.من مقالمو سابمیت کردم تو construction and building materials,آخر سر ایمیل دریافت کردم، اما به نفر سوم مقاله که به عنوان MSc Student معرفی کرده بودم ایمیل اومده اولش نوشته: Dear Dr. ali ahmadi
    یعنی چی? Dr از کجا اومده?مشکلی پیش که نمیاد?
    مشکلی نیست، نگران نباشید
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

سلام دوستان،
    سوالی داشتم در مورد کیفیت شکلها: من مقالاتی که در الزویر سابمیت میکنم شکلها را در نرم افزار مطلب از قسمت Edit>>Copy figure کپی میکنم و دارای کیفیت بالایند ولی وقتی که میخوام برای مقالات ژورنالهای sage مقاله سابمیت کنم باید فرمت شکلها به صورت jpg,TIFFو ... باشند. وقتی شکلها را به این فرمت در میارم و حتی با استفاده از فتوشاپ رزولوشن افزایش میدم بازم کیفیتش مثل سابق نمیشه و در چند مورد داورها ایراد گرفتن. آیا راهی هست که با فرمت jpg تصاویر سابمیت شه و با کیفیت بالا؟ خوشحال میشم راهنماییم کنید. ممنون.

Junior Member

سلام،بعد یه روز سابمیت مقالم تو یه ژورنال construction & building materials ایمیل اومد که متن مقالت رو با نرم افزار اسکن کردیم،جملات زیادی از مقالات دیگه کپی شده و باید ریجکت کنیم،و ریجکت کردن.در ضمن من هرجا کپی کردم رفرنس دادم،حالا چیکار باید کرد?میشه درست کرد دوباره به همین ژورنال داد?ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی کنن

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

سلام،بعد یه روز سابمیت مقالم تو یه ژورنال construction & building materials ایمیل اومد که متن مقالت رو با نرم افزار اسکن کردیم،جملات زیادی از مقالات دیگه کپی شده و باید ریجکت کنیم،و ریجکت کردن.در ضمن من هرجا کپی کردم رفرنس دادم،حالا چیکار باید کرد?میشه درست کرد دوباره به همین ژورنال داد?ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی کنن
    دوست عزیزم،
    والا چرا نشه! میشه! اما باید تقریبا دوباره بشینید از اول بنویسید! انقدی کپی کاری شده که علت اصلی ریجکت هست.
    شما هر قدرم رفرنس بدین، نباید همه جمله ها رو بردارین کپی کنین بنویسین.
    نویسنده های مقالات review کپی نمیکنن، چه برسه به ماها که داریم research article مینویسیم.
    اصولا نباید کپی کنین حتی وقتی رفرنس میدین. باید یه ذره جمله بندی تغییر کنه. ضمنا وقتی یه روش یا مدلی به طور مفصل یه جای دیگه شرح داده شده، شما نباید اونو کامل کپی کنین، باید رفرنس بدین بگین بنا به فلان منبع، اینطوری محاسبه میشه این پارامتر، و رفرنس بدین به اون مقاله.
    فکر کنم یه نرم افزاری هم باشه برای این کار که چند صفحه قبل دوستان معرفی کردن و میتونین قبل از فرستادن مقالتون خودتونم چک کنین که چقدرش کپی شده. ولی معمولا وقتی آدم مطمئنه که کپی نکرده از جایی و تا حد امکان رفرنس بده . از کپی کردن مجدد خودداری کنه، دیگه نیازی به اون نرم افزارم نیست.
    موفق باشید دوست من

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!