صفحه 6 از 94 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 933

موضوع: راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

سلام دوستان

مقاله ای آماده کردم به ژورنالی بفرستم ولی به جمله ای برخورد کردم:

Prior to submission, Authors contact the editors to inquire about the suitability of their work

میخواستم راهنماییم کنید چه متن انگلیسی باید بفرستم که مناسب بودن مقاله من رو تایید کنه؟ و اینکه آیا مقالمم رو باید ضمیمه کنم؟ ممنون و متشکر از لطفتون

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

با کمک دوستان به ویژه دوست عزیز asd12345 این متن رو آماده کردم. دوستان یه لطف کنید ملاحظه کنید مشکلی نداره؟ ممنونم
    Dear Dr. applyabroad,

I am writing to you with regard to our paper entitled “XXX” that I would like to submit it to your esteemed journal named "XXX".
    I would be most grateful if you could pursue the Abstract of the paper which attached to this Email and let me know about its suitability to submit it to your journal.

Best regards,
    amir_y

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_y نمایش پست ها
    با کمک دوستان به ویژه دوست عزیز asd12345 این متن رو آماده کردم. دوستان یه لطف کنید ملاحظه کنید مشکلی نداره؟ ممنونم
    Dear Dr. applyabroad,

I am writing to you with regard to our paper entitled “XXX” that I would like to submit it to your esteemed journal named "XXX".
    I would be most grateful if you could pursue the Abstract of the paper which attached to this Email and let me know about its suitability to submit it to your journal.

Best regards,
    amir_y
    شما باید در نامه حتما ذکر کنید که چرا برای این ژورنال خاص دارید مقالتون رو میفرستید. مقاله شما چه نوآوری هایی داره که فکر می منید این ژوطنال باید چاپش کنه. یه چیز تو مایه های Highlights اما خلاصه تر. و باید بگید چرا این ژورنال خاص رو برای کارتون انتخاب کردید. به انگلیسی متنتون هم خیلی دقت کنید. بعضی از جملات واقعا مفیومی برای من ندارند مثل "you could pursue the Abstract of the paper" و میتونند با جملات ساده تر ولی مفهوم تری جایگزین بشند. مثلا "I would like to have your permission for submission of the paper entitled "" for publication in "". This work is a novel study on"". ..... ....... ..... The authors would be grateful to publish their work in this jurnal as ..... I would be glad to have your precious comments."
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

Junior Member

سلام، من چندوقت پیش یه مقاله واسه یه ژورنال فرستادم که انقدر عجله داشتم واسه سابمیت چون میخواستم برم مصاحبه اصلا یادم نمیاد چیکار کردم. الان بعد از چند ماه که خبری نشده میگم نکنه خنگ خنگ تایید نهایی رو نزذه باشم ومقاله incomplete باشه. الان صفحه رونگاه میکردم این تصویر رو دیدم. آقا به نظرتون ارسال شده واسه داورا دیگه؟ قلبم داره وایمیسه .جون هرکی دوست دارین زود راهنمایی کنید.

http://uplod.ir/1n2ec6k9psi1/124.jpg.htm
    http://uplod.ir/51x1vbxs1050/123.jpg.htm

Junior Member

این پیام یعنی چی

Submissions Being Processed

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

سلام
    نگران نباشيد
    مقاله شما در تاريخ 5 آگست سابميت شده، در تاريخ 13 اكتبر وارد مرحله داوري شده. مقاله شما الان تحت داوري هست و الان دست داورهاست
    Submissions Being Processed هم يعني همين
    ياعلي

نقل قول نوشته اصلی توسط root88 نمایش پست ها
    سلام، من چندوقت پیش یه مقاله واسه یه ژورنال فرستادم که انقدر عجله داشتم واسه سابمیت چون میخواستم برم مصاحبه اصلا یادم نمیاد چیکار کردم. الان بعد از چند ماه که خبری نشده میگم نکنه خنگ خنگ تایید نهایی رو نزذه باشم ومقاله incomplete باشه. الان صفحه رونگاه میکردم این تصویر رو دیدم. آقا به نظرتون ارسال شده واسه داورا دیگه؟ قلبم داره وایمیسه .جون هرکی دوست دارین زود راهنمایی کنید.

http://uplod.ir/1n2ec6k9psi1/124.jpg.htm
    http://uplod.ir/51x1vbxs1050/123.jpg.htm
    نقل قول نوشته اصلی توسط root88 نمایش پست ها
    این پیام یعنی چی

Submissions Being Processed
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

سلام دوستان
    من بار اولمه دارم مقاله برای ژورنال می فرستم، امکانش هست راهنماییم کنید؟
    برای ارسال مقاله باید فایل پی دی اف بفرستم یا ورد؟
    و اینکه سایت از من reviewer میخواد، اسم چه کسایی رو باید بفرستم؟کسی رو نمی شناسم!
    مقالم در رابطه با تغییر اقلیم و منابع آب هستش

ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط elishnaz نمایش پست ها
    سلام دوستان
    و اینکه سایت از من reviewer میخواد، اسم چه کسایی رو باید بفرستم؟کسی رو نمی شناسم!

ممنون
    سلام دوست من

سعادتمندم که من بتونم کمکی حتی کوچیک بکنم.

من pdf رو ندیدم به چشمم بخوره و معمولا به صورت وورد می فرستن یا به صورت لاتکس. شاید PDF هم باشه من ندیده باشم.
    هیچ اشکالی نداره. شما از دانشگاه های خارج از کشور اساتیدی که زمینه تحقیقاتیشون با شما یکی هست یا حداقل هم رشته ای هستین رو بگردین پیدا بکنید و اسم و ایمیل اونها رو یادداشت کنید. چون معمولا اکثرشون داور هستن. به نظرم زیاد مهم نیست این سه تا داور حتی برای مجلاتی که اجبار کردن این امر رو. من سه تا از کسایی که تو زمینه تحقیقاتی رشته من قوی هستن و شناخته شده هستند رو همیشه اسم اونا رو می یارم.
    در مورد سابمیت هم تمامی ژورنال ها گام به گام حتی ریزترین و کوچیک ترین چیزها رو مشخص کردند و حتی اگر شما رعایت نکنید مشکلی پیش نمی یاد مقالتون تو مرحله سابمیت برگردانده میشه و می گن این اشکالش رو برطرف کنید و دوباره بفرستین.
    از آسمان طلا می بارد

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

سلام

در تكميل صحبت هاي nimaafshar8، عارضم كه خيلي كم هست مجلاتي كه مقاله را بصورت pdf از شما بخان. در تمام مجلات انتشارات مهمي چون الزوير، اسپرينگر، وايلي، تيلور اند فرانسيس و ... شما مقاله را بصورت فايل هاي word آپلود كرده و بعد از پشت سر گذاشتن مراحل مختلف سابميت مقاله، در نهايت خود سايت مجله تمام فايل هاي آپلود شده شما را اتوماتيك وار تركيب كرده و بصورت يك فايل pdf در آروده و از شما ميخاد كه آن را باز كنيد، بعد از چك كردن اوكي بودن همه چيز كليد سابميت نهايي را فشار بديد. البته مجلات متفرقه اي هستند كه فرمتي جز word يا latex هم قبول ميكنن اما خيلي كم اند و جزو انتشارات ذكر شده بالايي نيستند.
    در قسمت در خواست داور دقت زيادي بخرج بديد، علي رغم تفكر عمومي كه اين قسمت را بايد پيچوند يا هر چيز ديگه، در انتخاب و معرفي داروان خوب توجه زيادي بخرج بديد. اين قسمت از سابميت مقاله به نفع شماست. در معرفي دارو محدوديت نيست، به شما ميگن 3 تا بايد معرفي كنيد شما سعي كنيد بيشتر معرفي كنيد، 5تا 6تا هر چند نفر كه مطلوبن معرفي كنيد. اديتورها بعصا زياد وارد نيستند و مقاله را به كساني ميفرستند كه طرف وارد نيست و گاها ديده ميشه كه با نظرات غير درست، اين داورها سبب ريجكتي مقاله ميشن. پس سعي كنيد داورهاي بين المللي و البته نه از كشور خودمون انتخاب كنيد كه وارد باشند. كساني كه ايميل غير آكادميك دارند را معرفي نكنيد. عموما مقاله به افرادي كه ايميل هاي ياهو و جي ميل و ... دارند فرستاده نميشه.
    بهترين افراد براي پيشنهاد براي داوري افراد فعال در زمينه كاري مقاله شما هست. راحتترين كار براي دسترسي به اين افراد هم، قسمت مراجع مقاله شماست. ببينيد به چه مقالاتي ارجاع داديد، مطمئنا نويسندگان آن مقالات كانديد مناسبي براي داروي هستند. يك نكته كوچيك هم كه شانس پذيرش مقاله شما را بالا ميبره اينه كه وقتي كسي كه به كارش ارجاع دادين به عنوان داور معرفي ميشه، و اون شخص مقاله شما را ببينه، خواهد ديد كه شما به مقالش ارجاع داديد، و از آنجايي كه هر كي دوست داره Citation مقالاتش بالا بره، با نظر و ديد شايد بهتري به مقاله شما و ارزيابيش نگاه كنه

ياعلي

نقل قول نوشته اصلی توسط elishnaz نمایش پست ها
    سلام دوستان

ممنون
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    سلام مهربانان
    نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها

ممنون می شم راهنمایی بفرمایید منظور از این جمله چیست که بعد از سابمیت برایم آمده :
    Please edit your submission

* Please insert continuous line numbers in the text of the manuscript. In Word files, this can be found under File > Page Setup > Layout > Line numbers > Add line numbering > Continuous.

منظور از continuous line numbers چه چیزی می تونه باشه ؟ و این امکان تو لاتکس چطوری می تونه اعمال بشه ؟

از آسمان طلا می بارد

به معنی‌ این است که شماره خط به صورت پیوسته اضافه شود (عدم آغاز از یک , برای صفحه یا بخش جدید.)
    این دستور رو به کد اضافه کنید، مشکل حل خواهد شد.

\usepackage{lineno}
    \linenumbers