صفحه 67 از 94 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 933

موضوع: راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

Member
    رشته و دانشگاه
    M.SC of Genetic Engineering & Breeding plants at University of Tehran

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

سلام
    منظور این تکه آخر جمله چیه

Font, Times New Roman; Size, 11; 1.5 space, Indentation, First line 2.5 ch
    2.5 چیه؟
    یعنی فاصله خط اول 2.5 باشه
    ch توی ورد یعنی چی؟

روزهای سخت دوام نمی آورند، اما انسانهای سخت چرا!

Member coronaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

سلام دوستان.
    یه مقاله ای سابمیت کردم که حالا بعد از چند ماه ایمیلی از طرف سردبیر اومد. منظورش چیه؟ گفت فایل word رو آماده کنم و براش بفرستم؟

Dear Author(s)
    Thanks a lot for submitting your paper. It has delivered to reviewers to be considered. The primary result will be informed at the end of reviewing process. During this time, you might be asked for your paper (file) in Ms Word 2003-2016, Doc/Docx format.

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط coronaa نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    یه مقاله ای سابمیت کردم که حالا بعد از چند ماه ایمیلی از طرف سردبیر اومد. منظورش چیه؟ گفت فایل word رو آماده کنم و براش بفرستم؟

Dear Author(s)
    Thanks a lot for submitting your paper. It has delivered to reviewers to be considered. The primary result will be informed at the end of reviewing process. During this time, you might be asked for your paper (file) in Ms Word 2003-2016, Doc/Docx format.
    گفته مقالت رفته زیر review و گفته تو این مدت که داره داوری میشه، شما لطف کنی و فایل وردشو براشون بفرستی.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Member coronaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    گفته مقالت رفته زیر review و گفته تو این مدت که داره داوری میشه، شما لطف کنی و فایل وردشو براشون بفرستی.
    الآن براشون بفرستم یا ممکنه یه موقع ازم بخوان؟؟؟
    آخه گفته you might be asked

Junior Member

سلام دوستان.
    چطوری میشه از سایت http://ipscience.thomsonreuters.com مجله ای پیدا کنم که در حوزه ی مقاله ی من باشه؟ یکی از اساتید بهم گفتن به سایت ایمیل بفرستم و بپرسم مقاله ام رو در چه مجله ای میتونم سابمیت کنم. ولی این سایت هیچ قسمتی برای ارسال ایمیل نداره.
    مقاله ام در زمینه ی معماری هست و یکی از طرح های سنتی گره چینی رو با استفاده از نرم افزار مدلسازی پارامتریک انجام دادم. درواقع کارم مدلسازی پارامتریک و معماری دیجیتال است که یک مقدار هم به معماری سنتی و گره چینی پرداخته.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط coronaa نمایش پست ها
    الآن براشون بفرستم یا ممکنه یه موقع ازم بخوان؟؟؟
    آخه گفته you might be asked

دوست عزیز
    مقاله شما برای داوری فرستاده شده و در زمان داوری ممکنه به فایل ورد هم نیاز بشه که در این صورت ازتون میخوان که براشون بفرستید
    هرچند معمولا زمان سابمیت شما باید فایل ورد رو سابمیت کنید . خود سایت از روی فایل ورد شما یه فایل پی دی اف میسازه و نهایتا شما اون فایل پی دی اف رو تایید میکنید و پروسه کارتون شروع میشه (عرض کردم معمولا نه همیشه)

به هر حال فرستادن فایل ورد مشکلی نداره وقتی ازتون بخوان براشون میفرستید
    اگه هم فکرتون درگیرشه میتونید توی پروفایلتون اضافه کنید فایل ورد رو (اگه امکانش هست) و یا اینکه به منشی یا ادیتور مربوطه ایمیل بزنید و ازش بپرسید نیاز دارن یا نه
    در هر حال با توجه به متنی که براتون فرستاده شده منظور اینه که در صورت نیاز باید براشون بفرستید یعنی نیاز داشته باشن خبر میدن بهتون

نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

موفق باشید

Member coronaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    مقاله شما برای داوری فرستاده شده و در زمان داوری ممکنه به فایل ورد هم نیاز بشه که در این صورت ازتون میخوان که براشون بفرستید
    هرچند معمولا زمان سابمیت شما باید فایل ورد رو سابمیت کنید . خود سایت از روی فایل ورد شما یه فایل پی دی اف میسازه و نهایتا شما اون فایل پی دی اف رو تایید میکنید و پروسه کارتون شروع میشه (عرض کردم معمولا نه همیشه)

به هر حال فرستادن فایل ورد مشکلی نداره وقتی ازتون بخوان براشون میفرستید
    اگه هم فکرتون درگیرشه میتونید توی پروفایلتون اضافه کنید فایل ورد رو (اگه امکانش هست) و یا اینکه به منشی یا ادیتور مربوطه ایمیل بزنید و ازش بپرسید نیاز دارن یا نه
    در هر حال با توجه به متنی که براتون فرستاده شده منظور اینه که در صورت نیاز باید براشون بفرستید یعنی نیاز داشته باشن خبر میدن بهتون

نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

موفق باشید
    سلام
    ممنونم. منم همین نظر رو داشتم. الآن لازم نیست. گفته آماده کنید که ممکنه از شما درخواست کنن. البته توی قسمت سابمیت فقط فایل pdf میخواستن و آپشن دیگه ای نبود که من بخوام word رو هم بفرستم. اگرم الآن بخوام word بفرستم باید جایگزین pdf کنم.
    بهتره ایمیل بزنم به سردبیرشون.
    بازم تشکر

Junior Member

با سلام مقاله ای سابمیت کرده بودم که بعد از دو هفته این ایمیل برام اومده
    Unfortunately, the submitted files of your paper cannot be used for evaluation. It is important that you submit them in editable form, in order that EES can transform them in a format that can be used for further processing.

In the present situation the review process cannot be started. Please feel free to resubmit the paper as a 'new submission'.
    منظورشون از فرم قابل ویرایش چی هست؟ من با لاتکس مقاله رو نوشتم و هم فایل های لاتکس و هم پی دی اف رو فرستادم نمیتونم که دیگه به word تبدیل کنم.
    ممنون میشم اگه کسی میتونه راهنمایی کنه

سلام
    من در حال سابمیت مقاله در یکی از ژورنالهای الزویر هستم. اما اونجا که باید Build PDF for my ApprovaL باشه و من کلیک کنم نمیاد . مرحله بعد که میرم پیغام میده: Listed below is the summary of items to be delivered online. Required Items are marked with *.

You MUST click Build PDF for my Approval for your submission to proceed to the next step.

For help with approving your PDF, see our online support site. When you have approved your PDF, your submission will be sent to the journal. For more information about what to expect when you have approved your submission, please see the submission-to-publication lifecycle.
    Required information is missing for the Additional Information step. Please go back to this step and enter the required data before building your submission PDF.

چی کار کنم لطفا راهنمایی کنید

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sasanparvar نمایش پست ها
    سلام
    من در حال سابمیت مقاله در یکی از ژورنالهای الزویر هستم. اما اونجا که باید Build PDF for my ApprovaL باشه و من کلیک کنم نمیاد . مرحله بعد که میرم پیغام میده: Listed below is the summary of items to be delivered online. Required Items are marked with *.

You MUST click Build PDF for my Approval for your submission to proceed to the next step.

For help with approving your PDF, see our online support site. When you have approved your PDF, your submission will be sent to the journal. For more information about what to expect when you have approved your submission, please see the submission-to-publication lifecycle.
    Required information is missing for the Additional Information step. Please go back to this step and enter the required data before building your submission PDF.

چی کار کنم لطفا راهنمایی کنید

سلام
    احتمالا یکی از موارد الزامی که با علامت * نشون داده میشه رو در مراحل قبلی ارائه ندادید، یک بار دیگه مراحل قبلی رو چک کنید و ببینید تمام موارد رو وارد کردید یا نه.
    ضمنا الان تو main menu برید تو قسمت incomplete submissions میتونید برید این مقالتون رو ببینید و وقتی وارد این صفحه میشید گزینه build PDF for my approval وجود داره، از اینجا چک کنید و ببینید این گزینه رو می بینید یا نه.
    موفق باشید
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room