صفحه 69 از 94 نخستنخست ... 19596061626364656667686970717273747576777879 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 933

موضوع: راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid89 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من طرح های تحقیقاتی زیادی دارم. در واقع باید گفت ایده های اختراع هستند. خودم تزهاشو دادم و روشون کار کردم! البته سختی فراوون داشت. با توجه به تسلط کاملم رو طرحام،

میتونم هر کدومو در کمتر از یک هفته به زبان فارسی و با توجه به الزامات مجلات، آماده کنم. شاید کمتر.

موضوع مهم اینه که من تا حالا دونبال مقاله نبودم و لی ثبت اختراع دارم اما تو دنیای خودم بودم. حالا میخوام برای ارشد برم خارج از کشور تحصیل کنم. برای بورسیه شدن تازه

متوجه شدم داستان چیه!!!

اما نمیدونم چطور میتونم مجلات رایگان پیدا کنم که که معتبر هم باشن! از نظر اینکه تز مقالم قبول بشه خب مطمئنم که میشه چون همشون اختراع هستن.(طرح های جدید و بدون

سابقه)

با توجه به اینکه اساتید دانشگاه هایی که بودم، حسابی کلاش و سواستفاده گر بودن، یک مدت مجبور به ترک تحقیقات و حتی ترک تحصیل هم شده بودم.(فقط از سر ناچاری و

کاهش فشار روحی) ولی با کلی امید از جاهای دیگه شروع میکردم که در نهایت فهمیدم باید سکوت کرد...

حالا مشکل من نداشتن پول هست. به مجلاتی معتبر نیاز دارم که در چند حوزه فنی مهندسی: مهندسی پزشکی، مهندسی مکانیک، مهندسی هوا و فضا، مهندسی کشتی سازی،

مهندسی کشاورزی، مهندسی ماشین آلات صنعتی فعالیت داشته باشن. در مورد تمام این علوم طرح و ایده های عملی دارم که به راحتی مقالشون میکنم.

میتونید منو راهنمایی کنید که چطور باید این قبیل مجلات که رایگان چاپ کنن رو پیدا کنم؟ البته مقاله هارو ترجمه خواهم کرد( با توجه به تجربه های تلخ گذشتم، قطعا در چند

دارالترجمه متفاوت ترجمه میکنم)

واقعا به این راهنمایی نیاز دارم. خیلی مجله پیدا کردم. در واقع اینترنت پر شده از ارائه لیست مجلات در حوزه های مختلف با درجه های بالا! اما به هر کدوم که سر میزنم open

access هست و پول دریافت میکنن!

ممنون میشم اگر اطلاعی دارید راهنمایی کنید و چند مجله معتبر معرفی کنید

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

کامنتتون در عین طولانی بودن به صورت خیلی عمیقی کلیه. من در مورد اختراعاتتون نظری نمیدم ولی به هر حال هر کار علمی باید با توجه به نتایجش بررسی بشه و تئوری مورد نظر حتما توسط داورهای مربوطه بررسی میشه و در صورت تایید اونها مقاله علمی شما هم به چاپ میرسه
    در مورد اون لیست مجلاتی که میگید سرچ زدید و همه شون پولی بودن من نمیدونم شما کجت و چجوری سرچ کردین ! ولی خیلی خیلی ژورنال هایی هستند که پولی نیستند و فقط اپن اکسس بودن رو ساپورت میکنند (اونم یه اپشن برای نویسنده است که اگه خواست میتونه مقاله ش رو قبل چاپ اپن اکسس کنه که خب مزیت هاییم داره و اگه هم نخواد و اون مزیت ها رو نخواد میتونه این کار رو نکنه)... شما کافیه برای این کار به سایت هایی مثل sciencedirect یا springer مراجعه کنید و پیدا کردن ژورنال های مورد نظرتون اصلا کار سختی نیست و اتفاقا میتونید ژورنال های خیلی خیلی معتبری رو هم با همین ظرایط که عرض کردم پیدا کنید

در مورد اون زمینه های کاری که فرمودید مثل مهندسی مکانیک و پزشکی و ..... اینا هر کدومش یه دنیاست. اینجوری نیست که یه ژورنال بیاد در مورد مهندسی مکانیک مقاله چاپ کنه !!! شما باید ببینید زمینه تخصصی کاری که مورد نیاز شماست چیه دقیقا
    این ژورنال الان به عنوان مثال جزو ژورنال های مهندسی مکانیک و عمران و....دسته بندی میشه تقریبا و خیلی ژورنال معتبر و خوبی هم هست...ولی شما باید برید scope کاری ژورنال رو بخونید و ببینید اون ژورنال توی این حوزه ها روی چه موضوعاتی دقیقا فکوس میکنه
    این هم یه مثال دیگه که اسکوپ کاریش بیشتر بیو هستش ولی باز هم توی دسته مهندسی هایی مثل مکانیک و عمران و متریال و پزشکی و ... دسته بندی میشه
    مثال دیگه با تمرکز روی مخازن تحت فشار !

و....

ازین مورد ها خیلی خیلی زیاده

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

کامنتتون در عین طولانی بودن به صورت خیلی عمیقی کلیه. من در مورد اختراعاتتون نظری نمیدم ولی به هر حال هر کار علمی باید با توجه به نتایجش بررسی بشه و تئوری مورد نظر حتما توسط داورهای مربوطه بررسی میشه و در صورت تایید اونها مقاله علمی شما هم به چاپ میرسه
    در مورد اون لیست مجلاتی که میگید سرچ زدید و همه شون پولی بودن من نمیدونم شما کجت و چجوری سرچ کردین ! ولی خیلی خیلی ژورنال هایی هستند که پولی نیستند و فقط اپن اکسس بودن رو ساپورت میکنند (اونم یه اپشن برای نویسنده است که اگه خواست میتونه مقاله ش رو قبل چاپ اپن اکسس کنه که خب مزیت هاییم داره و اگه هم نخواد و اون مزیت ها رو نخواد میتونه این کار رو نکنه)... شما کافیه برای این کار به سایت هایی مثل sciencedirect یا springer مراجعه کنید و پیدا کردن ژورنال های مورد نظرتون اصلا کار سختی نیست و اتفاقا میتونید ژورنال های خیلی خیلی معتبری رو هم با همین ظرایط که عرض کردم پیدا کنید

در مورد اون زمینه های کاری که فرمودید مثل مهندسی مکانیک و پزشکی و ..... اینا هر کدومش یه دنیاست. اینجوری نیست که یه ژورنال بیاد در مورد مهندسی مکانیک مقاله چاپ کنه !!! شما باید ببینید زمینه تخصصی کاری که مورد نیاز شماست چیه دقیقا
    این ژورنال الان به عنوان مثال جزو ژورنال های مهندسی مکانیک و عمران و....دسته بندی میشه تقریبا و خیلی ژورنال معتبر و خوبی هم هست...ولی شما باید برید scope کاری ژورنال رو بخونید و ببینید اون ژورنال توی این حوزه ها روی چه موضوعاتی دقیقا فکوس میکنه
    این هم یه مثال دیگه که اسکوپ کاریش بیشتر بیو هستش ولی باز هم توی دسته مهندسی هایی مثل مکانیک و عمران و متریال و پزشکی و ... دسته بندی میشه
    مثال دیگه با تمرکز روی مخازن تحت فشار !

و....

ازین مورد ها خیلی خیلی زیاده

موفق باشید

ممنون دوست عزیز، باحوصله توضیح دادین

فکر کنم یک نکته کلیدی رو از حرفات متوجه شدم! من ژورنال هایی رو که open access روش خورده جزو پولی حساب میکردم...

نمیدونستم وقتی بخوایم ارسال کنیم با گزینه انتخاب روبرو میشیم. چون تجربشو نداشتم. از سایتهایی که معرفی کردی حتما استفاده میکنم. عالی هستن.

این سایت لیست کاملی از ژورنال هارو ارائه کرده. البته بنظرم عالی هست به این دلیل که دسته بندی کرده! http://aminarticle.com/

بابت وقتی که گذاشتی خیلی ممنونم. قطعا سوالات زیادی پیش خواهد آمد که همراه مراحل کاری که انجام میدم در این مجال مطرح میکنم.

Member moein749 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسي سيستمهاي انرژي

سلام . من یه مقاله فارسی فرستادم به کنفرانس https://epm.ut.ac.ir/ که خود دانشگاه تهران برگزار میکنه. مقالم فقط چکیده انگلیسی داره. به نظرتون ارزش و اعتباری داره؟ یا واسه اپلای به دردم میخوره یا نه؟ ممنون
    هيچوقت براي فعاليتي كه عاشقش هستيد، منتظر تحسين ديگران نباشيد و از چرنديات ديگران هم ناراحنت نشيد... اين افراد ممكن نزديكترين افراد خانواده باشند... خودتان باشيد

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط moein749 نمایش پست ها
    سلام . من یه مقاله فارسی فرستادم به کنفرانس https://epm.ut.ac.ir/ که خود دانشگاه تهران برگزار میکنه. مقالم فقط چکیده انگلیسی داره. به نظرتون ارزش و اعتباری داره؟ یا واسه اپلای به دردم میخوره یا نه؟ ممنون
    سلام به نظر کنفرانس معتبری نمی آید دقت کنید چهارمین دوره است و فقط یک هفته پس از ارسال داوری می شود. مشخص است کنفرانس معتبری نیست. این کنفرانس و کنفرانسهایی از این دست رزومه ای برای شما ایجاد نمی کند.
    کنفرانسها و مجلات معتبر خارجی خصوصا مجلات معتبر در رشته خود را جستجو کنید و تلاش برای چاپ مقاله در آنها بکنید. موفق باشید

Member moein749 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسي سيستمهاي انرژي

نقل قول نوشته اصلی توسط tabatabaei2008 نمایش پست ها
    سلام به نظر کنفرانس معتبری نمی آید دقت کنید چهارمین دوره است و فقط یک هفته پس از ارسال داوری می شود. مشخص است کنفرانس معتبری نیست. این کنفرانس و کنفرانسهایی از این دست رزومه ای برای شما ایجاد نمی کند.
    کنفرانسها و مجلات معتبر خارجی خصوصا مجلات معتبر در رشته خود را جستجو کنید و تلاش برای چاپ مقاله در آنها بکنید. موفق باشید
    ممنونم. صد البته مجلات عالی هستن ولی با توجه به اینکه دانشگاه تهران مسئول برگزاریشه، نمیشه امیدوار بود؟ اکثر کنفرانسها تو ایران همینقدر داوری زمان میبره.
    بازم ممنون از وقتی که گذاشتین
    هيچوقت براي فعاليتي كه عاشقش هستيد، منتظر تحسين ديگران نباشيد و از چرنديات ديگران هم ناراحنت نشيد... اين افراد ممكن نزديكترين افراد خانواده باشند... خودتان باشيد

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط moein749 نمایش پست ها
    ممنونم. صد البته مجلات عالی هستن ولی با توجه به اینکه دانشگاه تهران مسئول برگزاریشه، نمیشه امیدوار بود؟ اکثر کنفرانسها تو ایران همینقدر داوری زمان میبره.
    بازم ممنون از وقتی که گذاشتین
    سلام دوست عزیز.
    پیشنهاد بنده اینه که دارید مقاله کنفرانسی میفرستید به یک کنفرانس بین المللی بفرستید تا یک حداقل اعتباری داشته باشه و بعدا هم وجودش در رزومتون یک حداقل ارزشی براتون کسب کنه. تو کشور ما هستن کنفرانس هایی که بین المللی حساب میشن اگرچه به نظرم کلا کنفرانس ها تو ایران ارزش چاپ مقاله ندارن چون هدفشون صرفا چاپ مقاله و درآمدزایی هست و از هدف واقعی یک کنفرانس دور هستن(!) ولی به هرحال بعضی وقتا ناچار هستیم به چاپ مقاله در کنفرانس که بهتره بین المللی باشه.
    موفق باشید
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

Junior Member

سلام دوستان
    نیاز به یک مشورت دارم. لطفا اگر کسی تجربه ای داره منو راهنمایی کنه.
    من یک مقاله رو به ژورنال ایمکت 3 فرستادم. الان بعد از 4.5 ماه ریجکت شده. نکته اینجاست که ادیتور نوشته که از دو تا داورت یکیشون هنوز جواب نداده و ما به همین یکی اکتفا می کنیم و نظر داور دوم این بود:
    کلا 4 خط از چکیده منو کپی کرده بعد نوشته روش استفاده شده که قبلا بوده فقط تو همه پارامترها رو با هم در نظر گرفتی! پس به درد ژورنال ما نمیخوره {نکته اینه که کار من استخراج یک سری معادله بوده با کمک یک principle و طنز حرف داور مثل اینه که بگه قانون نیوتن که نیوتن کشفش کرده تو چرا ازش استفاده کردی.در حالیکه در کار من دغدغه محققان دقیقا در نظر گرفتن تعداد پارامترهای بیشتر بوده و این کار دقیقا جدید بوده}

با همه این اوصاف کار با یک کامنت مسخره ریجکت شده و اما سوال من:
    استادم میگه چون کامنت نشانه نخوندن مقاله بوده و هیچ بار علمی نداره با یک نامه محکم به ادیتور مجددا به همین ژورنال میفرستیم. من میگم به جای اینکار به یک ژورنال دیگه بفرستیم . ایشون میگن که چون کار های مشابه تو حتی در ژورنال های ایمپکت پایین متوسط 3 ماه طول کشیده review شه بهتره که همینجا فرستاده شه چون یکبار وارد مرحله داوری شده و ثانیا داشتن یک ریجکت برای سابمیت یک ژورنال جدید یک نمره منفی محسوب میشه.
    الان من نمیدونم با توجه به وقت کمی که مخصوصا تا ددلاین ها دارم. بهتره همینجا بفرستم یا جای دیگه؟ مرددم واقعا
    ببخشید طولانی شد
    خیلی ممنونم از اینکه وقت میذارین و راهنمایی میکنین

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanfaza نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نیاز به یک مشورت دارم. لطفا اگر کسی تجربه ای داره منو راهنمایی کنه.
    من یک مقاله رو به ژورنال ایمکت 3 فرستادم. الان بعد از 4.5 ماه ریجکت شده. نکته اینجاست که ادیتور نوشته که از دو تا داورت یکیشون هنوز جواب نداده و ما به همین یکی اکتفا می کنیم و نظر داور دوم این بود:
    کلا 4 خط از چکیده منو کپی کرده بعد نوشته روش استفاده شده که قبلا بوده فقط تو همه پارامترها رو با هم در نظر گرفتی! پس به درد ژورنال ما نمیخوره {نکته اینه که کار من استخراج یک سری معادله بوده با کمک یک principle و طنز حرف داور مثل اینه که بگه قانون نیوتن که نیوتن کشفش کرده تو چرا ازش استفاده کردی.در حالیکه در کار من دغدغه محققان دقیقا در نظر گرفتن تعداد پارامترهای بیشتر بوده و این کار دقیقا جدید بوده}

با همه این اوصاف کار با یک کامنت مسخره ریجکت شده و اما سوال من:
    استادم میگه چون کامنت نشانه نخوندن مقاله بوده و هیچ بار علمی نداره با یک نامه محکم به ادیتور مجددا به همین ژورنال میفرستیم. من میگم به جای اینکار به یک ژورنال دیگه بفرستیم . ایشون میگن که چون کار های مشابه تو حتی در ژورنال های ایمپکت پایین متوسط 3 ماه طول کشیده review شه بهتره که همینجا فرستاده شه چون یکبار وارد مرحله داوری شده و ثانیا داشتن یک ریجکت برای سابمیت یک ژورنال جدید یک نمره منفی محسوب میشه.
    الان من نمیدونم با توجه به وقت کمی که مخصوصا تا ددلاین ها دارم. بهتره همینجا بفرستم یا جای دیگه؟ مرددم واقعا
    ببخشید طولانی شد
    خیلی ممنونم از اینکه وقت میذارین و راهنمایی میکنین
    جواب: http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2357585
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

Junior Member

دوستان کدوم ژورنال برای مهندسی پزشکی و مکانیک خوبه؟ ی چندتا ژورنال معرفی کنید بهم ک هم رتبه نسبتا خوبی داشته باشن همم سابمیتشون زیاد سخت نباشه
    بعد ی سوال دیگه ایا ژورنالایی ک هزینه نمیگیرن رتبه بالاتری نسبت ب اونایی ک هزینه میگیرن دارن؟

دوستان عزیز سلام
    شدیدا به راهنمایی تون احتیاج دارم، بی نهایت ممنون می شم باز هم مثل همیشه مشکل بنده رُ حل بفرمایید.
    من باید هزینۀ چاپ مقاله رُ از طریق لینک زیر پرداخت کنم:
    http://ijsrset.com/publication_fee.php
    اما خودم credit card ندارم، بنابراین از شرکت Tehran Payment درخواست کردم این کار رُ واسم انجام بده.
    اما شرکت به من گفت باید از ادیتور بپرسم که به چه روشی پرداخت می تونه انجام بشه چون PayPal ی که Tehran Payment داره به نام خودشه نه به نام من.
    شرکت اضافه کرد که باید بپرسم پرداخت از طریق پرداخت پول هست یا از طریق خرید اینترنتی. در مورد اول ادیتور باید به من 1 ایمیل و در مورد دوم 1 لینک به من بده که شرکت بتونه این پرداخت رُ برای من انجام بده. ضمنا خانوم مسئول از invoice هم حرف زدن. من هم 1 ایمیل به ادیتور فرستادم که حس می کنم منظور رو نمی رسونه. می شه لطفا بنده رُ راهنمایی کنید که برای ادیتور چی بنویسم و بفرستم؟
    ایمیلی که من فرستادم:
    Dear Editor;
    Thanks for sharing the link http://www.paypal.com/in/webapps/mpp/account-selection with me.I could open it by means of a proxy. However, I should ask an institute to pay the money for me. When I talked with them, they said I should ask you how I should pay the cost:
    By sending money
    or
    By Internet buying
    They told me they need an Email, or a link. They said they should have an invoice, an email, or a link in order to be able to pay the cost for me.

May I ask you to guide me, please?
    I will send them your email in order to make them aware of your method.

Thanks a lot for your help.

از راهنمایی تون واقعا ممنونم. سالم و سرافراز باشید.