صفحه 70 از 94 نخستنخست ... 20606162636465666768697071727374757677787980 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 691 تا 700 , از مجموع 933

موضوع: راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

Member coronaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

سلام
    ببخشید توی یه مجله ای چنین جمله ای نوشته بود.
    منظور از این قسمت چیه؟
    Authors are encouraged to submit camera ready manuscripts of up to 10, 6 and 4 pages for Review Papers, Articles and Notes respectively

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط coronaa نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید توی یه مجله ای چنین جمله ای نوشته بود.
    منظور از این قسمت چیه؟
    Authors are encouraged to submit camera ready manuscripts of up to 10, 6 and 4 pages for Review Papers, Articles and Notes respectively
    سلام منظورش اینه که برای مقاله ریویو، مقاله معمولی کامل و مقاله نت، حداکثر تعداد صفحات 10، 6 و 4 باید باشد. یعنی مقاله معمولی نباید بیشتر از 6 صفحه باشد

Junior Member

سلام
    من مقاله بین رشته ای (معماری و ارتباطات) دارم. به نظرتون با توجه به اینکه رشته ی خودم معماری هستش مهمه که تو یه ژورنال معماری چاپ شه مقاله یا میتونه تو ژورنال ارتباطات هم چاپ شه؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط atiyeh1985 نمایش پست ها
    سلام
    من مقاله بین رشته ای (معماری و ارتباطات) دارم. به نظرتون با توجه به اینکه رشته ی خودم معماری هستش مهمه که تو یه ژورنال معماری چاپ شه مقاله یا میتونه تو ژورنال ارتباطات هم چاپ شه؟
    سلام معمولا شاخه های مختلف مهندسی ارتباط با هم دارند مثلا در رشته اینجانب یعنی مهندسی کنترل مقالات می تواند در مجلات مهندسی شیمی یا مکانیک و یا حتی برخی مجلات ریاضی هم چاپ شود مسلما در رشته شما هم اینگونه است اما معمولا چاپ مقالات در مجلات مربوط به رشته تخصصی مشکل تر است در رشته ما که اینگونه است و به همان نسبت می تواند بحث اعتبار هم مطرح شود اما در حالت کلی اگر در یک مجله غیر رشته خود به شرطی که مجله معتبری باشد دارای ارزش است و برخی اوقات می تواند راهی برای بهتر چاپ شدن مجله باشد اما دقت کنید که نوع داوری می تواند دراین مجلات غیرتخصصی متفاوت باشد و بدلیل عدم اشراف می تواند نوع سخت گیریها متفاوت باشد و حتی فرآیند داوری هم طولانی تر باشد اما به نظر می آید با فرد متخصص در رشته خود و موضوع دقیق مقاله خود مشورت کنید بهتر می تواند کمک کند. موفق باشید

سلام
    دوستان من نیاز به کمک شما دارم.
    من نیاز به یک نمونه کاور لتر برای قسمت سابمیت نیاز دارم.نه میدونم چی هست و چطوری باشه و نیاز به چند نمونه دارم.
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein77 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من نیاز به کمک شما دارم.
    من نیاز به یک نمونه کاور لتر برای قسمت سابمیت نیاز دارم.نه میدونم چی هست و چطوری باشه و نیاز به چند نمونه دارم.
    با تشکر
    سلام
    این نمونه بدک نیس. (نمیدونم چجوری باید چپ چینش بکنم)

Date

Dear Dr. editor's last name,
    Please find enclosed our manuscript, "...” in the area of ..., which we would like to submit for publication as a research article in the journal .....
    The authors declare that there is no conflict of interests regarding the publication of this article and there has been no fund for this research paper. All authors have been approved the manuscript and agreed with its submission to ....
    We look forward to hearing from you at a suitable time.

Sincerely,

your full name
    Department of ...,
    University of ..., Tehran, Iran
    Tel:
    Email:

این یه متن کلیشه ای و حداقلی هست. اگه بخوای متن بهتری بنویسی میتونی تو این ایمیل از مقاله ت تعریف کنی. بگی یه کار خیلی نو هست و مطمئنا توجه محققین رو به خودش جلب خواهد کرد و این حرفا (که یعنی قراره رفرنس بخوره و سایتیشن ژورنال شما بره بالا)

موفق باشید

Junior Member

سلام
    دوستان عزیز داخل یک مجله دارم سابمیت میکنم. یک قسمتی هست که میگه تعداد کاراکترهای مقاله ات رو وارد کن. بعد خودش گفته حداکثر 30000 باشه. ولی مقاله من با اینکه 5000 کلمه هست که خیلی مرسومه. اما شده 57000 کاراکتر. چه کنم؟
    Please provide number of characters of your article below.
    Limits for
    articles:
    -original research article 30 000 characters with spaces with
    references
    -review articles 65 000 characters with spaces with references

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط akhavy نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیز داخل یک مجله دارم سابمیت میکنم. یک قسمتی هست که میگه تعداد کاراکترهای مقاله ات رو وارد کن. بعد خودش گفته حداکثر 30000 باشه. ولی مقاله من با اینکه 5000 کلمه هست که خیلی مرسومه. اما شده 57000 کاراکتر. چه کنم؟
    Please provide number of characters of your article below.
    Limits for
    articles:
    -original research article 30 000 characters with spaces with
    references
    -review articles 65 000 characters with spaces with references

سلام مساله عجیبی نیست و برخی مجلات تعداد صفحات مورد پذیرششان خیلی کم است. اگر می توانید متن را کاهش دهید این کار را انجام دهید وگرنه برای مجله دیگری بفرستید. ضمنا در مورد فرمولها و شکلها چه گفته است؟

Junior Member

ممنون ولی همه مقالاتی که میبینم در اون مجله چاپ شدند به اندازه مقاله من هستند!!!

سلام. دوتا سوال داشتم. اول اینکه تو الزویر لازم که نیست همه نویسندگان در سایت مجله ثبت نام کنند؟ یعنی فقط همون نویسنده ای که داره سابمیت می کنه وارد شده ثبت نام کنه و ادامه بده کافیه؟
    دوم اینه که در یکی از مچلات الزویر مقاله سابمیت کردم تموم شد. در قسمت وضعیت نوشته with journal یعنی چی؟ یعنی ناقصه و باید کار دیگه ای هم بکم؟ ده روزه
    ممنون