صفحه 74 از 94 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 933

موضوع: راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

سلام. دوستان بنده به شدت نیاز به ژورنال ISI JCR دارم در زمینه الکترونیک و کامپیوتر.اگر هوش مصنوعی هم باشه چه بهتر.
    ژورنال دیگه که میخوام اسکوپوس هست با Q2
    خواهشا کمک کنید اگر سراغ دارین بفرستین برام.ژورنالی که زود نتیجه داوریش مشخص بشه.سپاسگذارم ازتون.

سلام دوستان من میخوام برای ژورنالی یه مقاله بفرستم . منتها من آخرش نفهمیدم پولی هست صرفا یا حق انتخاب داره. تو قسمت راهنما برای نویسندگان در آخر این جمله اومده:

Page Charges
    A page charge is effective for original research articles and notes. Reviews are
    exempt from page charges, provided it is approved in advance by the Editor-in-Chief. The actual charge per printed page will be notified to the author along
    with the galley proofs of accepted article.

Reprints
    Twenty reprints cost KRW 30,000 or USD $30 and will be shipped within 2 weeks
    upon request after the printed date of the corresponding journal issue.

آدرس اینترنتی مقاله هم اینه
    http://www.springer.com/food+science/journal/10068

ممنون میشم یه بررسی کنید

Junior Member panny آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc of textile chemistry eng

با سلام و خسته نباشید
    می خواستم برای ژورنالِIndian Journal of Chemical Technology (IJCT) ، مقاله ارسال کنم ، اما چیزی در خصوص اینکه هزینه چاپ میگیرن یا نه ، نوشته نشده. فقط نوشته:

CSIR-NISCAIR does not levy Article Processing Charges (APCs) or Article Submission Charges

خیلی ممنون می شوم راهنماییم کنین دوستان. ):

لینک ژورنال:
    http://op.niscair.res.in/index.php/IJCT/about

Junior Member

سلام
    دوستان اینجا کسی هست که داخل ژورنال هایی که تو الزیویر هست مقاله داده باشه؟
    من یه سوال دارم
    اگه مقاله ای رو سابمیت کنیم تمام مراحل تو ژورنال های الزیویر به یک شکله؟
    و اینکه بعد از سابمیت به نویسنده های دیگه هم ایمیل میره که همچین مقاله ای سابمیت شده و اسم شما هم داخلش هست؟
    من استادم گفته مقاله ام رو سابمیت کرده
    ولی شک دارم
    ایمیلی هم به من نیومده
    چطوری متوجه بشم
    لطفا کمک کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shafagh92 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان اینجا کسی هست که داخل ژورنال هایی که تو الزیویر هست مقاله داده باشه؟
    من یه سوال دارم
    اگه مقاله ای رو سابمیت کنیم تمام مراحل تو ژورنال های الزیویر به یک شکله؟
    و اینکه بعد از سابمیت به نویسنده های دیگه هم ایمیل میره که همچین مقاله ای سابمیت شده و اسم شما هم داخلش هست؟
    من استادم گفته مقاله ام رو سابمیت کرده
    ولی شک دارم
    ایمیلی هم به من نیومده
    چطوری متوجه بشم
    لطفا کمک کنید

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

1. از خیلی وقت پیش اینجوری شده که (خیلی قبل تر اینجوری نبود) شما برای سابمیت مقاله توی ژورنال های الزویر یه ایدی درست میکنید و با اون میتونید وارد پروفایلتون توی هر ژورنال بشید و مقاله رو سابمیت کنید. حالا ممکنه بعضی ژورنال ها متفاوت باشه و شما برای هر ژورنال مجبور باشید یه پروفایل جداگانه درست کنید و بعد مقاله رو سابمیت کنید. نهایتا در کل ، و به طور جنرال کلیت مراحل سابمیت مقاله یکسانه تقریبا

2. توی مراحل سابمیت مقاله بعضی ژورنال ها حتما میخوان که ایمیل باقی نویسنده ها وارد بشه و براشون ایمیل فرستاده میشه. بعضی از ژورنال ها هم این اجبار رو ندارن و فقط با خود کارسپاند کار جلو میره و بعضی از ژورنال ها هم اینو اختیاری گذاشتن و شما میتونی ایمیل باقی نویسنده ها رو وارد کنی و میتونی نکنی این کار رو. ولی قاعده اینه که ایمیل باقی نویسنده ها هم وارد بشه و براشون ایمیل بره که اونا هم در جریان روند بررسی مقاله باشند

3. شما میتونید بپرسید ببینید برای کدوم ژورنال سابمیت شده و بعد user و pass پروفایلی که باهاش مقاله سابمیت شده رو بخوایید و بعد با اون خودتون وارد پروفایل مربوطه بشید و status نهایی مقاله رو چک کنید (که البته اگه اون ایدی یه ایدی کلی برای همه ژ<رنال ها باشه شاید نباید این کار رو بکنند و نخوان ایدی رو به شما بدن چون خب ممکنه اون یوزر و پس به همه پروفایل های مقاله هاشون وصل باشه و دلیلی نداره اون رو به شما بدن---اگه به طور خاص برای اون ژورنال یه ایدی ساختن خب شما هم میتونید اون رو داشته باشید). یا اینکه میتونید خیلی محترمانه ازشون بپرسید که استاد من هیچ ایمیلی دریافت نکردم و نگرانم که نکنه ایمیلم اشتباه وارد شده باشه ئ خیلی علاقه مندم که در جریان روند مقاله باشم. هرچند هر تغییری انجام بشه برای کارسپاند ایمیل فرستاده میشه

نهایتا چرا باید استادتون بهتون بگه مقاله رو سابمیت کرده و این کار رو در واقع نکرده باشه ؟ منظورم اینه خب مقاله برای خودشونم هست و خودشون هم ذینفع هستند.
    مگه اینکه واقعا ادم بدی باشن...!

موفق باشید

Junior Member

Red face پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

1. از خیلی وقت پیش اینجوری شده که (خیلی قبل تر اینجوری نبود) شما برای سابمیت مقاله توی ژورنال های الزویر یه ایدی درست میکنید و با اون میتونید وارد پروفایلتون توی هر ژورنال بشید و مقاله رو سابمیت کنید. حالا ممکنه بعضی ژورنال ها متفاوت باشه و شما برای هر ژورنال مجبور باشید یه پروفایل جداگانه درست کنید و بعد مقاله رو سابمیت کنید. نهایتا در کل ، و به طور جنرال کلیت مراحل سابمیت مقاله یکسانه تقریبا

2. توی مراحل سابمیت مقاله بعضی ژورنال ها حتما میخوان که ایمیل باقی نویسنده ها وارد بشه و براشون ایمیل فرستاده میشه. بعضی از ژورنال ها هم این اجبار رو ندارن و فقط با خود کارسپاند کار جلو میره و بعضی از ژورنال ها هم اینو اختیاری گذاشتن و شما میتونی ایمیل باقی نویسنده ها رو وارد کنی و میتونی نکنی این کار رو. ولی قاعده اینه که ایمیل باقی نویسنده ها هم وارد بشه و براشون ایمیل بره که اونا هم در جریان روند بررسی مقاله باشند

3. شما میتونید بپرسید ببینید برای کدوم ژورنال سابمیت شده و بعد user و pass پروفایلی که باهاش مقاله سابمیت شده رو بخوایید و بعد با اون خودتون وارد پروفایل مربوطه بشید و status نهایی مقاله رو چک کنید (که البته اگه اون ایدی یه ایدی کلی برای همه ژ<رنال ها باشه شاید نباید این کار رو بکنند و نخوان ایدی رو به شما بدن چون خب ممکنه اون یوزر و پس به همه پروفایل های مقاله هاشون وصل باشه و دلیلی نداره اون رو به شما بدن---اگه به طور خاص برای اون ژورنال یه ایدی ساختن خب شما هم میتونید اون رو داشته باشید). یا اینکه میتونید خیلی محترمانه ازشون بپرسید که استاد من هیچ ایمیلی دریافت نکردم و نگرانم که نکنه ایمیلم اشتباه وارد شده باشه ئ خیلی علاقه مندم که در جریان روند مقاله باشم. هرچند هر تغییری انجام بشه برای کارسپاند ایمیل فرستاده میشه

نهایتا چرا باید استادتون بهتون بگه مقاله رو سابمیت کرده و این کار رو در واقع نکرده باشه ؟ منظورم اینه خب مقاله برای خودشونم هست و خودشون هم ذینفع هستند.
    مگه اینکه واقعا ادم بدی باشن...!

موفق باشید
    ممنون از پاسخ جامع و کاملتون سایر دوستان هم اگر اطلاعی دارند ممنون میشم به اشتراک بذارن

Junior Member

سلام دوستان،من یه مقاله ای نوشتم و استادمم ویرایش نگارشی رو انجام داد.برای مقاله باید عکس ها و جدول ها رو جداگانه بفرستم، البته داخل متن هم باید باشه.توی مقاله یه نمودار دارم که تبدیل به عکس میکنم کیفیتش میاد پایین حالا میتونم داخل خود مقاله به صورت همون نمودار باشه که کیفیتش بالاست و فقط برای آپلود کردن تبدیل به عکسش کنم؟
    یه سوال دیگه اینکه برای کاور لتر من عنوان و مشخصات نویسنده ها و آدرس و ایمیل رو بزنم کفایت میکنه؟این صفحه کاور لتر باید جداگانه آپلود بشه یا داخل همون مقاله صفحه اول باشه؟
    راهنماش رو خوندم ولی چیزی درباره کاور لتر نزذه بود وقتی فایل ورد رو آپلود کردم ایراد کاور لتر گرفت.
    برای عکس ها، اسم عکس رو شماره عکس و کپشن با هم بزنم یا فقط شماره عکس کافیه؟ ژورنال مورد نظر material characterization هستش.

سلام
    میخواستم نظر دوستان رو در مورد کیفیت و اعتبار ژورنال شهر مجلسی بدونم
    http://mjee.iaumajlesi.ac.ir/index/index.php/ee

توی Scopus ایندکس میشه و به نظر ژورنال خوبی هستش و بهم گفتن حتما اینجا اکسپت میشه مقاله م ولی دلم میخواست به یه ژورنال خارجی بفرستم با ایمپکت فکتور 0.2-0.3 حتی
    میتونین ژورنالی بهم معرفی کنید؟
    رشته م هم الکترونیک هستش.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omkind نمایش پست ها
    سلام دوستان،من یه مقاله ای نوشتم و استادمم ویرایش نگارشی رو انجام داد.برای مقاله باید عکس ها و جدول ها رو جداگانه بفرستم، البته داخل متن هم باید باشه.توی مقاله یه نمودار دارم که تبدیل به عکس میکنم کیفیتش میاد پایین حالا میتونم داخل خود مقاله به صورت همون نمودار باشه که کیفیتش بالاست و فقط برای آپلود کردن تبدیل به عکسش کنم؟
    یه سوال دیگه اینکه برای کاور لتر من عنوان و مشخصات نویسنده ها و آدرس و ایمیل رو بزنم کفایت میکنه؟این صفحه کاور لتر باید جداگانه آپلود بشه یا داخل همون مقاله صفحه اول باشه؟
    راهنماش رو خوندم ولی چیزی درباره کاور لتر نزذه بود وقتی فایل ورد رو آپلود کردم ایراد کاور لتر گرفت.
    برای عکس ها، اسم عکس رو شماره عکس و کپشن با هم بزنم یا فقط شماره عکس کافیه؟ ژورنال مورد نظر material characterization هستش.
    دوستان پیدا کردم، اون قسمت file type روش بزنم گزینه های دیگه میاد که میشه کاور لتر رو انتخاب کنی.

دوستان من یک مقاله ریویو نوشتم به عنوان اولین مقاله دکترام و سوپروازر من در طول نوشتن مقداری راهنماییم میکرد. حالا رسیدیم به قسمت سابمیت. به من گفته که برای کاورلتر و این حرفا باید ادرس و همه کارا رو کرد. از من پرسیده میتونه corresponding author بشه و براش اسون تره اما اگه من دوست دارم خودم هم میتونم باشم. می دونم اگه استادم بشه ممکنه پروسه راحت تر باشه اما چون خودم کار رو انجام دادم نمیدونم چجوری میشه این موضوع؟ من میشم نویسنده اول و استادم چی؟ میشه راهنمایی کنید ؟ الان من چی بهش بگم و چیکار کنم بهتره و به نفعمه؟
    ...Move and the way will open