صفحه 75 از 94 نخستنخست ... 25656667686970717273747576777879808182838485 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 933

موضوع: راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط Ninita نمایش پست ها
    دوستان من یک مقاله ریویو نوشتم به عنوان اولین مقاله دکترام و سوپروازر من در طول نوشتن مقداری راهنماییم میکرد. حالا رسیدیم به قسمت سابمیت. به من گفته که برای کاورلتر و این حرفا باید ادرس و همه کارا رو کرد. از من پرسیده میتونه corresponding author بشه و براش اسون تره اما اگه من دوست دارم خودم هم میتونم باشم. می دونم اگه استادم بشه ممکنه پروسه راحت تر باشه اما چون خودم کار رو انجام دادم نمیدونم چجوری میشه این موضوع؟ من میشم نویسنده اول و استادم چی؟ میشه راهنمایی کنید ؟ الان من چی بهش بگم و چیکار کنم بهتره و به نفعمه؟
    چون شما نویسنده مقاله هستید میشین نویسنده اول و استادتون دوم و در صورتیکه بخواد کارسپاند باشه با اشتیاق قبول کنید چون بقول خودتون اعتبار ایشون و تجربه شون خیلی مفیده. میتونین با احترام به ایشون پیشنهاد بدین که کارسپاند مشترک بشین. برای دلیل درخواستتون هم بگین میخواین طی این پروسه از ایشون مراحل پابلیش کردن مقاله رو از ابتدا تا انتها یاد بگیرین. اینطوری هم به پیشنهاد ایشون جواب مثبت دادین هم خودتون به هدفتون رسیدین. موفق باشید.

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Ninita نمایش پست ها
    دوستان من یک مقاله ریویو نوشتم به عنوان اولین مقاله دکترام و سوپروازر من در طول نوشتن مقداری راهنماییم میکرد. حالا رسیدیم به قسمت سابمیت. به من گفته که برای کاورلتر و این حرفا باید ادرس و همه کارا رو کرد. از من پرسیده میتونه corresponding author بشه و براش اسون تره اما اگه من دوست دارم خودم هم میتونم باشم. می دونم اگه استادم بشه ممکنه پروسه راحت تر باشه اما چون خودم کار رو انجام دادم نمیدونم چجوری میشه این موضوع؟ من میشم نویسنده اول و استادم چی؟ میشه راهنمایی کنید ؟ الان من چی بهش بگم و چیکار کنم بهتره و به نفعمه؟
    بهترین حالت آن است که استاد راهنما نویسنده مسول باشد و تمام مکاتبات را ایشان انجام دهد نویسنده اول شما و نویسنده دوم ایشان باشند البته باید به قوانین دانشگاهتان هم توجه کنید و از دانشگاه بپرسید ببینید قانون دانشگاهتان چگونه است

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط yasaman_7753 نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم نظر دوستان رو در مورد کیفیت و اعتبار ژورنال شهر مجلسی بدونم
    http://mjee.iaumajlesi.ac.ir/index/index.php/ee

توی Scopus ایندکس میشه و به نظر ژورنال خوبی هستش و بهم گفتن حتما اینجا اکسپت میشه مقاله م ولی دلم میخواست به یه ژورنال خارجی بفرستم با ایمپکت فکتور 0.2-0.3 حتی
    میتونین ژورنالی بهم معرفی کنید؟
    رشته م هم الکترونیک هستش.
    جورنال مذکور نمایه اسکوپوس دارد اعتبار هم نسبی است باید به سطح مقاله تان توجه کنید چون مقاله شما را ما نمی دانیم نوآوریش در چه سطحی است نمی توان اظهار نظر کرد. اما در حالت کلی اگر می خواهید برای مجلات غیر ISI که نمایه Scopus می شوند ارسال کنید اولویت اول ارسال برای مجلاتی است که توسط ناشرهای معتبر مثل IEEE, Elsevier, Springer, Wily, Taylor & Francis, Sage, ASME, Emerald و غیره منتشر می شوند. البته باید به سطح مقاله نگاه کرد حتما

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط tabatabaei2008 نمایش پست ها
    جورنال مذکور نمایه اسکوپوس دارد اعتبار هم نسبی است باید به سطح مقاله تان توجه کنید چون مقاله شما را ما نمی دانیم نوآوریش در چه سطحی است نمی توان اظهار نظر کرد. اما در حالت کلی اگر می خواهید برای مجلات غیر ISI که نمایه Scopus می شوند ارسال کنید اولویت اول ارسال برای مجلاتی است که توسط ناشرهای معتبر مثل IEEE, Elsevier, Springer, Wily, Taylor & Francis, Sage, ASME, Emerald و غیره منتشر می شوند. البته باید به سطح مقاله نگاه کرد حتما
    این مجله نمایه اسکوپوس ندارد.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط halcyon نمایش پست ها
    این مجله نمایه اسکوپوس ندارد.
    در سایتش نوشته در اسکوپوس نمایه شده ضمنا چون با اعضای هیات تحریریه اش آشنا هستم قبلا با آنها صحبت کرده ام و به من گفته اند ظاهرا نمایه اسکوپوس دارد مجله تا یکسال و بعد یکسال دوباره بررسی می شود حال نمی دانم بعدش هم نمایه اسکوپوس خواهد ماند یا خیر.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Civil-Environmental engineering-SBU

سلام دوستان. من یه مقاله توی یه ژورنال سابمبت کردم. حالا بعد از 1 هفته ایمیل دادن که تعداد لغات شما از 8000 تا ماکسیمم ژورنال ما بیشتره در حالی که کل لغات مقاله من (توی ورد) 4323 تا کلمه‌س. یکی از گراف‌ها هم گفتن 2800 تا لغته :|
    دوستان میشه راهنمایی کنید که باید چی کار کنم؟ لغت‌ها رو چطوری می‌شمارن؟ گراف تبدیل به عکس کنم؟ (کوریسپاند خودمم )
    سپاس

Junior Member

سلام دوستان
    من حدود یک سال پیش یه مقاله به یه ژورنال فرستادم ولی هر بار که چک می کردم وضعیت مقاله من تحت داوری بود. از دوستانم شنیده بودم که این ژورنال به تازگی مقالاتی که از ایران باشه رو ایراد می گیره و می گه که چون شما تحریم هستید نمی تونیم مقالات شما رو بررسی کنیم. خودم هم چند بار به ادیتور این ژورنال ایمیل فرستادم که راجع به وضعیت مقالم بپرسم ولی هر بار بعد از زمان زیادی که جوابم رو می داد می گفت صبور باشید. بار آخر که حدود ۳-۴ ماه پیش بود مجددا ایمیل زدم و جوابی دریافت نکردم. با تصور اینکه احتمالا ما چون تحریم هستیم مقاله ام رو بررسی نمی کنند مقاله رو به یه ژورنال دیگه فرستادم جوابیه اون ژورنال اومد که گفته بود مقاله شما ریجکت شده ولی این شانس رو دارید که ایرادات اسای اون رو رفع کرده و مجددا سابمیت کنید ولی به این معنی نیست که مقاله شما حتما اکسپت میشه. من جوابی به این ژورنال ندادم. حالا بعد از تقریبا ۱۰ ماه جواب اون ژورنال اول اومده و مقاله ام مینور ریویژن خورده. حالا می خواستم ازتون بژرسم چه کار کنم؟ ممکنه اونها بفهمن که مقاله ام رو یه جای دیگه فرستادم و برام ردرسر ایجاد بشه؟ لازم به ذکره که هردو ژورنال از یه پابلیشر (تیلور اند فرانسیس) هستن. و اینکه ژورنا اول ایمپکتش ۰/۶ و ژورنال دوم ۲/۱ هست. لطفا راهنماییم کنید.
    منتظر پاسختون هستم.
    متشکرم

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط samet نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدود یک سال پیش یه مقاله به یه ژورنال فرستادم ولی هر بار که چک می کردم وضعیت مقاله من تحت داوری بود. از دوستانم شنیده بودم که این ژورنال به تازگی مقالاتی که از ایران باشه رو ایراد می گیره و می گه که چون شما تحریم هستید نمی تونیم مقالات شما رو بررسی کنیم. خودم هم چند بار به ادیتور این ژورنال ایمیل فرستادم که راجع به وضعیت مقالم بپرسم ولی هر بار بعد از زمان زیادی که جوابم رو می داد می گفت صبور باشید. بار آخر که حدود ۳-۴ ماه پیش بود مجددا ایمیل زدم و جوابی دریافت نکردم. با تصور اینکه احتمالا ما چون تحریم هستیم مقاله ام رو بررسی نمی کنند مقاله رو به یه ژورنال دیگه فرستادم جوابیه اون ژورنال اومد که گفته بود مقاله شما ریجکت شده ولی این شانس رو دارید که ایرادات اسای اون رو رفع کرده و مجددا سابمیت کنید ولی به این معنی نیست که مقاله شما حتما اکسپت میشه. من جوابی به این ژورنال ندادم. حالا بعد از تقریبا ۱۰ ماه جواب اون ژورنال اول اومده و مقاله ام مینور ریویژن خورده. حالا می خواستم ازتون بژرسم چه کار کنم؟ ممکنه اونها بفهمن که مقاله ام رو یه جای دیگه فرستادم و برام ردرسر ایجاد بشه؟ لازم به ذکره که هردو ژورنال از یه پابلیشر (تیلور اند فرانسیس) هستن. و اینکه ژورنا اول ایمپکتش ۰/۶ و ژورنال دوم ۲/۱ هست. لطفا راهنماییم کنید.
    منتظر پاسختون هستم.
    متشکرم
    خوب به نظر میاد از مقاله مجله دوم انصراف بدید و ریوایز مقاله مجله اول را بفرستید. این معقولترین کار ممکن می باشد قاعدتا

Junior Member

ممنون از راهنماییتون
    می خواستم بدونم با این کار ژورنال اول متوجه نمیشن که من این رو برای یه جای دیگه فرستادم یا ژورنال دوم متوجه شن که این مقاله قبلا برای یه جای دیگه فرستاده شده ؟نگران این هستم که برام دردسر ایجاد بشه. و اینکه اگه بخوام از ژورنال دوم انصراف بدم باید ایمیل بزنم به ادیتور یا گزینه خاصی تو صفحه سابمیت مقاله هست؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط samet نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    می خواستم بدونم با این کار ژورنال اول متوجه نمیشن که من این رو برای یه جای دیگه فرستادم یا ژورنال دوم متوجه شن که این مقاله قبلا برای یه جای دیگه فرستاده شده ؟نگران این هستم که برام دردسر ایجاد بشه. و اینکه اگه بخوام از ژورنال دوم انصراف بدم باید ایمیل بزنم به ادیتور یا گزینه خاصی تو صفحه سابمیت مقاله هست؟
    در هر صورت باید این کار را انجام دهید. حالا متوجه شده باشند یا نه کاری که از دست شما ساخته نیست شما انصراف بدین انشاله مشکلی پیش نمیاد. اگر گزینه ای داخل سایت بود از طریق آن و گرنه یک ایمیل بزنید و انصراف بدهید. ضمنا اگر اون جورنال دوم ریجکت کامل داده باشه که به این کارها نیازی نیست یعنی تو استاتوس مقاله نوشته باشه Reject اما اگر تو استاتوس مقاله نوشته باشه Reject and Resubmit خوب باید انصراف دهید.