صفحه 76 از 94 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980818283848586 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 933

موضوع: راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط samet نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون
    می خواستم بدونم با این کار ژورنال اول متوجه نمیشن که من این رو برای یه جای دیگه فرستادم یا ژورنال دوم متوجه شن که این مقاله قبلا برای یه جای دیگه فرستاده شده ؟نگران این هستم که برام دردسر ایجاد بشه. و اینکه اگه بخوام از ژورنال دوم انصراف بدم باید ایمیل بزنم به ادیتور یا گزینه خاصی تو صفحه سابمیت مقاله هست؟
    اگر جورنال دوم درخواست ریوایز داشته باشه خوب احتمالا یک گزینه Decline to Revise یا چیزی با این معنا در پروفایل شما وجود دارد. این گزینه را بدهید و از ریوایز انصراف دهیدو نیازی به ایمیل نیست. اگر هم کاملا ریجکت کرده که خوب مشکلی نیست. ریوایز مقاله اول را بفرستید

Junior Member

از راهنمایی و پاسختون بی نهایت سپاسگزارم.
    تو استاتوس مقاله گزینه Reject and Resubmit هست با حساب این حتما انصراف رو بهشون اعلام می کنم.

Junior Member

سلام دوستان میخوام مقاله ام را به ژورنال geography ارسال کنم از چه قسمتی میتونم تمپلت را پیدا کنم و برای ارسال مقالم چه قسمتی باید برم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Saghar25 نمایش پست ها
    سلام دوستان میخوام مقاله ام را به ژورنال geography ارسال کنم از چه قسمتی میتونم تمپلت را پیدا کنم و برای ارسال مقالم چه قسمتی باید برم؟
    سلام
    ایکاش لینک ژورنال را می گذاشتید تا دوستان بتوانند راهنمایی کنند.

Junior Member

سلام دوستان من یه راهنمایی میخواستم ، میشه مقاله رو تو روند اولیه اول خودت بفرستی و نویسنده مسئول باشی و بعدا تو مرحله اخر که میخاد چاپ شه نویسنده مسئول رو تغییر بدیم به استاد راهنما؟ یا اینکه میشه کسی غیر از نویسنده مسئول مقاله رو ارسال کنه ؟مثلا استاد نویسنده مسئول باشه ولی خودت به عوان نویسنده اول مقاله رو بفرستی؟
    چون میخوام زودتر روند مقاله پیش بره اگه ریجکت شد یا احتیاج به اصلاح داشته باشه خودم زود انجام بدم چون استادا معمولا فراموش میکنن و مراحل رو پیگیری نمیکنن لطفا راهنمایی کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط zhilan نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه راهنمایی میخواستم ، میشه مقاله رو تو روند اولیه اول خودت بفرستی و نویسنده مسئول باشی و بعدا تو مرحله اخر که میخاد چاپ شه نویسنده مسئول رو تغییر بدیم به استاد راهنما؟ یا اینکه میشه کسی غیر از نویسنده مسئول مقاله رو ارسال کنه ؟مثلا استاد نویسنده مسئول باشه ولی خودت به عوان نویسنده اول مقاله رو بفرستی؟
    چون میخوام زودتر روند مقاله پیش بره اگه ریجکت شد یا احتیاج به اصلاح داشته باشه خودم زود انجام بدم چون استادا معمولا فراموش میکنن و مراحل رو پیگیری نمیکنن لطفا راهنمایی کنید
    سلام..

مقاله که پذیرش شد که دیگه تغییر کورسپاند برای مجله معنی نمیده. کسی غیر از کورسپاند هم نمیتونه مقاله رو ارسال کنه. شما دو راه دارید:

1- خودتون کورسپاند بشید و موقع ریوایز کورسپاند رو به استاد تغییر بدید.
    2- از استادتون محترمانه بخواید که یوزر و رمز رو در اختیارتون قرار بده تا شما کار سابمیت رو انجام بدید. این قضیه برای خودم و خیلی های دیگه انجام شده و عجیب نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    سلام..

مقاله که پذیرش شد که دیگه تغییر کورسپاند برای مجله معنی نمیده. کسی غیر از کورسپاند هم نمیتونه مقاله رو ارسال کنه. شما دو راه دارید:

1- خودتون کورسپاند بشید و موقع ریوایز کورسپاند رو به استاد تغییر بدید.
    2- از استادتون محترمانه بخواید که یوزر و رمز رو در اختیارتون قرار بده تا شما کار سابمیت رو انجام بدید. این قضیه برای خودم و خیلی های دیگه انجام شده و عجیب نیست.
    منم دقیقا همین قسمت اولی رو که گفتید رو مد نظرم بود یعنی پس میشه کارای اولیه رو انجام داد و موقع ریوایز تغییرش داد یعنی مشکلی ایجاد نمیشه که بگن چرا عوض شدنویسنده مسئول؟

سلام دوست عزيز
    من بارها شده مقاله اي كه خودم نويسنده مسئول نبودم رو سابميت كردم و مقاله چاپ شده و مشكلي هم نبوده. فكر ميكنم كه شما هم ميتونيد همين كار رو انجام بديد.
    موفق باشيد

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

منم دقیقا همین قسمت اولی رو که گفتید رو مد نظرم بود یعنی پس میشه کارای اولیه رو انجام داد و موقع ریوایز تغییرش داد یعنی مشکلی ایجاد نمیشه که بگن چرا عوض شدنویسنده مسئول؟
    نه اصن کاری به این قضیه ندارن.

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید ،اگه توی فرایند ارسال مقاله همچین (Letter of Invitation from Guest Editor) نامه ای بخوان متنش باید به چه صورت باشه؟