صفحه 77 از 94 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081828384858687 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 933

موضوع: راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط zhilan نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید ،اگه توی فرایند ارسال مقاله همچین (Letter of Invitation from Guest Editor) نامه ای بخوان متنش باید به چه صورت باشه؟
    این نامه فقط برای Invited Paper است نه مقاله معمولی و نامه باید توسط ادیتور به شما ارسال شده باشد

Junior Member

,
    نقل قول نوشته اصلی توسط tabatabaei2008 نمایش پست ها
    این نامه فقط برای Invited Paper است نه مقاله معمولی و نامه باید توسط ادیتور به شما ارسال شده باشد
    ولی نمیدونم چرا تو روند ثبت نام مقاله از من خواستن یعنی علاوه بر اصل مقاله و کاور لیتر وچیزای دیگه اینا نامه رو گفتن اجباری بفرستی و حتی معرفی guest editor هم تو مراحل اولیه خواستن که معرفی کنی حالا نمیدونم چرا اینجور

Junior Member

,

ولی نمیدونم چرا تو روند ثبت نام مقاله از من خواستن یعنی علاوه بر اصل مقاله و کاور لیتر وچیزای دیگه اینا نامه رو گفتن اجباری بفرستی و حتی معرفی guest editor هم تو مراحل اولیه خواستن که معرفی کنی حالا نمیدونم چرا اینجور
    ودر حتی بعضی ژورنالا فرستادن justification for publication ضروری برا ارسال مقاله در مورد اینم زیاد اطلاعی ندارم

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

,

معرفی ادیتور که در برخی جورنالها متداول است اما نامه ای که می فرمایید من نمی دانم برای چه از شما خواسته اند شاید هنگام ارسال مقاله invited paper را انتخاب نموده اید البته دقیق نمی دانم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tabatabaei2008 نمایش پست ها
    معرفی ادیتور که در برخی جورنالها متداول است اما نامه ای که می فرمایید من نمی دانم برای چه از شما خواسته اند شاید هنگام ارسال مقاله invited paper را انتخاب نموده اید البته دقیق نمی دانم

ممنون بابت راهنماییتون ، گزینه invited paper اجباری باید پر میشد ، ولی یه جاهایی دیگه هستن که JUSTIFICATION FOR PUBLICATION
    میخوان در مورد این اطلاعای ندارین اینم گزینه اجباری برای ارسال هستش

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

ممنون بابت راهنماییتون ، گزینه invited paper اجباری باید پر میشد ، ولی یه جاهایی دیگه هستن که JUSTIFICATION FOR PUBLICATION
    میخوان در مورد این اطلاعای ندارین اینم گزینه اجباری برای ارسال هستش
    احتمالا متنی بنویسید که در آن توجیه شده که چه نوآوری خاصی در مقاله تان وجود داردو contribution را اشاره کند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ,Mechanical Engineering

ببنید بعضی از ژورنال ها در بعضی شمارات فقط مقالات از اساتید مدعو چاپ میکنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ٍEconomics

سلام دوستان. من فارغ التحصیل ارشد رشته اقتصاد هستم. موضوعی جهت چاپ مقاله تو ذهنم هست. داده ها رو جمع آوری و مدل اولیه رو هم اجرا کردم. یه متن تو فرمت پروپوزال هم نوشتم (با دوستان ساکن آمریکا چک نوشتاری و محتوایی هم کردم) اینکه اصلا هدف چیه و میخوام چیکار کنم. از sciencedirect.com هم چنتا محقق که تو همین زمینه کار کردن پیدا کردم. به چندتا اساتید ای میل زدم (هم از دانشگاه های قوی هم دانشگاه های متوسط) که ادامه کار باهاشون انجام بدم. متن ای میل هم طبق تمپلیتهای دانشگاه های آمریکا نوشتم. ولی استادا جواب نمیدن. سوالم اینه چقدر سمج استادا شم؟ چند بار ای میل بزنم؟ اصلا این روش مفیده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad_2014 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من فارغ التحصیل ارشد رشته اقتصاد هستم. موضوعی جهت چاپ مقاله تو ذهنم هست. داده ها رو جمع آوری و مدل اولیه رو هم اجرا کردم. یه متن تو فرمت پروپوزال هم نوشتم (با دوستان ساکن آمریکا چک نوشتاری و محتوایی هم کردم) اینکه اصلا هدف چیه و میخوام چیکار کنم. از sciencedirect.com هم چنتا محقق که تو همین زمینه کار کردن پیدا کردم. به چندتا اساتید ای میل زدم (هم از دانشگاه های قوی هم دانشگاه های متوسط) که ادامه کار باهاشون انجام بدم. متن ای میل هم طبق تمپلیتهای دانشگاه های آمریکا نوشتم. ولی استادا جواب نمیدن. سوالم اینه چقدر سمج استادا شم؟ چند بار ای میل بزنم؟ اصلا این روش مفیده؟
    سلام
    اینکه بشه با یه استاد معروف خارجی کار کرد قطعا خیلی عالیه. اما اینو در نظر داشته باشین که اونا وقت کافی حتی برای دانشجوهای خودشونم ندارن چه برسه برای بقیه! به نظر من اگر مایلید اسم یه شخص معروف تو مقالتون باشه، مقاله را خودتون شروع به انجامش کنید و در انتها بدید به اونا تا یک بررسی کنن. معمولا اونا این شکلی بهتر جواب میدن تا اینکه بهشون ایمیل بزنید و بگید میخواین باهاشون همکاری کنین.
    در ضمن به هیچ عنوان بیشتر از یک بار به اساتید ایمیل نزنید

Junior Member

سلام به همه دوستان.لطفا به بنده هم کمک کنید!2 تا سوال داشتم.
    من ی مقاله اماده کردم و میخوام بفرستم واسه ژورنال های خارجی،ترجیحا جایی که داوریش آسون باشه!isi باشه ولی ایمپکت پایین مهم نیست برام.هزینه هم در حد 100 دلار میتونم پرداخت کنم نه بیشتر!!اکسپت اولیه اش هم ماکزیمم دوتا سه ماه بیاد.حال اگر کسی بتونه بهم ژورنال معرفی کنه ممنون میشم.رشته ام برق قدرت هستش و مقاله ام در زمینه طراحی موتور الکتریکی.

سوال دومم اینه که استاد راهنمای من مسنه،حال هم نداره!حالا میشه ایشونو به عنوان نویسنده مسوول بزنم، اما ایمیل خودمو بدم که روند تایید مقاله رو پیگیری کنم؟حالا یا با دوتا ایمیل مختلف یا ایمیل خودمو استاد یکسان.ازین نظر مشکلی پیش نمیاد؟چون دانشگاه میکه نویسنده مسوول باید استاد راهنما باشه.

اگر این ممکن نیست خواهشا ی راهی جلوپام بذارید.