صفحه 78 از 94 نخستنخست ... 28686970717273747576777879808182838485868788 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 933

موضوع: راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

عذر میخوام این ی سوال دیگس واسه ی ژورنال دیگه.طبق این چیزی ک تو اینک زیر گفته، تو نسخه اولیه که برای داوری میره، نباید اسم نویسنده هارو بنویسم ؟
    http://ieco.usb.ac.ir/journal/authors.note

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amir28_tir نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.لطفا به بنده هم کمک کنید!2 تا سوال داشتم.
    من ی مقاله اماده کردم و میخوام بفرستم واسه ژورنال های خارجی،ترجیحا جایی که داوریش آسون باشه!isi باشه ولی ایمپکت پایین مهم نیست برام.هزینه هم در حد 100 دلار میتونم پرداخت کنم نه بیشتر!!اکسپت اولیه اش هم ماکزیمم دوتا سه ماه بیاد.حال اگر کسی بتونه بهم ژورنال معرفی کنه ممنون میشم.رشته ام برق قدرت هستش و مقاله ام در زمینه طراحی موتور الکتریکی.

سوال دومم اینه که استاد راهنمای من مسنه،حال هم نداره!حالا میشه ایشونو به عنوان نویسنده مسوول بزنم، اما ایمیل خودمو بدم که روند تایید مقاله رو پیگیری کنم؟حالا یا با دوتا ایمیل مختلف یا ایمیل خودمو استاد یکسان.ازین نظر مشکلی پیش نمیاد؟چون دانشگاه میکه نویسنده مسوول باید استاد راهنما باشه.

اگر این ممکن نیست خواهشا ی راهی جلوپام بذارید.
    سلام این جورنال را امتحان کنید
    https://www.emeraldinsight.com/loi/compel
    در مورد سوال دوم نویسنده مسوول ارسال کننده مقاله می باشد اما می توانید با هماهنگی ایشان و اخذ یوزر و پسورد ایشان کارهای مقاله را انجام دهید فکر می کنم با هماهنگی با ایشان قابل انجام باشد

Junior Member

ممنون بخاطر معرفی سایت.فقط متوجه قسمت دوم پاسختون نشدم با عرض شرمندگی.
    ینی امکان این نیست که من بفرستم حالا بعد از ریوایز اسم نویسنده مسوولو عوض کنم؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

ممنون بخاطر معرفی سایت.فقط متوجه قسمت دوم پاسختون نشدم با عرض شرمندگی.
    ینی امکان این نیست که من بفرستم حالا بعد از ریوایز اسم نویسنده مسوولو عوض کنم؟
    سلام ممکن است بشود من مطمئن نیستم

Junior Member

مجددا سلام.عذرمیخوام این ژورنال compel رو که نگاه کردنم پروسه هاش بالای پنج ماه بودو توخیلی موارد به هفت ماه هم رسیده.کس دیگه از دوستان پیشنهادی نداری برای زیر سه ماه؟!
    ویرایش توسط amir28_tir : April 29th, 2018 در ساعت 04:03 AM

ApplyAbroad Guru

مجددا سلام.عذرمیخوام این ژورنال compel رو که نگاه کردنم پروسه هاش بالای پنج ماه بودو توخیلی موارد به هفت ماه هم رسیده.کس دیگه از دوستان پیشنهادی نداری برای زیر سه ماه؟!

دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

این سوالتون رو به نظرم هیچکسی بهتر از خودتون نمیتونه جواب بده
    مقاله شما تحصصیه
    رشته تونم تخصصیه
    شمایید که میدونید چی نشتید
    شمایید که میدونید موضوع کاریتون چیه دقیقا
    شمایید که میدونید اون ۴۰ یا ۵۰ تا ریفرنسی که ته مقاله تون زدید کجاها چاپ شدن و بنابراین نتیجه بگیرید که موضوعی که روش مقاله دادید (که مطمینا به اون ریفرنسها مربوطه میشه به طور مستقیم) مجاها و برای چه ژورنال هایی میتونه جذاب باشه و مورد تایید قرار بگیره
    کلیت این کار اصلا سخت نیست

واقعا اینجوری نیست که کسی بیاد و پیشنهادی بده و شما یهو برید و اونجا بفرستید مقاله رو!!
    مگه اینکه اون عزیزی که بهتون پیشنهاد میده دقیقا هم رشته شما باشه و دقیقا بدونه تایتل و موضوع مقاله تون چیه... (اون *دقیقا* هایی که نوشتم خیلی مهمه !!!)
    شما چند تا ژورنال بیشتر نمیتونه ژورنال هدفتون باشه . میگم چند تا یعنی تعدادشون محدود و قابل بررسی کردنه مطمینا
    اینجوری نیست که مقاله شما قابلیت سابمیت به مثلا ۱۰۰۰ تا ژورنال مختلف رو داشته باشه. همچین چیزی امکان نداره!

بنابراین ژورنال های هدف (یعنی ژورنال هایی که اسکوپ کاریشون به شما میخوره-- توی زمینه کاری و مقاله شما قبلا کارهایی رو چاپ کرده--زمانبندی مناسب نظر شما رو داره--) شما تعداشدون محدوده
    کافیه کمی بگردید و لیست کنید و بعد اونی که میدونید رو انتخاب کنید و مقاله رو سابمیت کنید
    بهترین نقطه شروع هم براتون بررسی اون ۴۰ یا ۵۰ تا ریفرنسیه که ته مقاله تون نوشتید. ببینید اون مقاله ها کجاها و توی چه ٰوزنال هایی چاپ شده
    کیفیت کار شما کجاست
    کیفیت اون مقاله های ریفرنسی که ازشون استفاده کردید کجاست
    اون کار ها مجاها و توی چه روزنال هایی با چه کیفیتی چاپ شده
    و نتیجه بگیرید که کار شما *احتمالا* باید به چه ژورنالی با چه کیفیتی سابمیت بشه

حالا اگه کسی دقیقا از کار شما مطلع بود و بعد ژورنالی رو بهتون پیشنهاد کرد که خیلیم خوبه
    ولی کلیت روند پیدا کردن ژورنال اینی نیست که شما دارید انجام میدید
    و بدونید که کسی بهتر از خودتون (و یا فردی که از دیتیل کاری شما با خبر باشه) نمیتونه در این زمینه صاحب نظر باشه

موفق باشید

Junior Member

با عرض سلام، دوستان ژورنال با ایمپک زیر 1 نباید سابمیت کنیم یا ایمپک مهم نیست؟ یه ژورنال مرتبط با مقالم پیدار کردم ایمپکتش 0.657 می باشد، میشه یکم راجع به اهمیت ایمپکت توضیح بدین، مثلا بالای 1 خوبه یا چند؟؟؟؟

Match
    0.657Impact
    0.82CiteScore
    8 weeksReview speed
    26 %Acceptance
    2 weeksProduction speed
    OptionalOpen access
    36 MonthsEmbargo period

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sasan t نمایش پست ها
    با عرض سلام، دوستان ژورنال با ایمپک زیر 1 نباید سابمیت کنیم یا ایمپک مهم نیست؟ یه ژورنال مرتبط با مقالم پیدار کردم ایمپکتش 0.657 می باشد، میشه یکم راجع به اهمیت ایمپکت توضیح بدین، مثلا بالای 1 خوبه یا چند؟؟؟؟

Match
    0.657Impact
    0.82CiteScore
    8 weeksReview speed
    26 %Acceptance
    2 weeksProduction speed
    OptionalOpen access
    36 MonthsEmbargo period

سلام ضریب تاثیر مجله مهم است اما مهمتر از آن رتبه مقاله در لیست JCR در رشته تحصیلی شما می باشد که میزان اعتبار مجله را مشخص می کند. در واقع ضریب تاثیر 1 برای برخی رشته ها عدد جالبی نیست و برای برخی رشته ها عدد متوسط رو به خوب می تواند باشد. ضمنا ضریب تاثیر به تنهایی بیانگر اعتبار مجله نیست. برخی مجلات با ضریب تاثیر پایینتر هستند که شاید معتبرتر باشند و بدلایلی میزان ارجاع به مقالات آنها پایینتر بوده و ضریب تاثیر آنها کمتر شده است. در واقع یک مساله پیچیده می باشد. ضریب تاثیر بالاتر نشاندهند اعتبار بالاتر می باشد اما این تنها فاکتور نمی باشد.
    طبیعی است بستگی به سطح مقاله، باید مقاله را ارسال کنید. سطح مقاله بالاتر باشد برای مجلات با رتبه بهتر در رشته تخصصی خود و پایینتر باشد برای مجلات سطح پایینتر ارسال کنید.

Member starblue7750 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical & Electronic Engineering

سلام
    من رشتم الکترونیک هست و تقریبا میشه گفت ک یک مقاله اماده کردم. ولی از لحاظ فنی وکیفی نمیدونم در چ حدی هست. اینو میدونم ک اگه ب کنفرانس های معمولی و بالاتر بفرستم قبول میشه ولی در رابطه با ژورنال اطلاعی ندارم.
    چطور می تونم بفهمم ک از لحاظ علمی در چ حدیه و چ رنجی از ژورنالهارو میشه فرستاد؟ (البته تو journla suggestıon چک کردم ک تقریبا با کدوم ژورنالها نزریک هست)
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط starblue7750 نمایش پست ها
    سلام
    من رشتم الکترونیک هست و تقریبا میشه گفت ک یک مقاله اماده کردم. ولی از لحاظ فنی وکیفی نمیدونم در چ حدی هست. اینو میدونم ک اگه ب کنفرانس های معمولی و بالاتر بفرستم قبول میشه ولی در رابطه با ژورنال اطلاعی ندارم.
    چطور می تونم بفهمم ک از لحاظ علمی در چ حدیه و چ رنجی از ژورنالهارو میشه فرستاد؟ (البته تو journla suggestıon چک کردم ک تقریبا با کدوم ژورنالها نزریک هست)
    ممنون
    در مورد ژورنال بهتر هست تا با استادی که قبلا در موضوع مورد نظر شما مقاله چاپ کرده مشورت کنید. اگر استاد سررشته نداشت، با دانشجوی ارشد یا دکتری که موضوع نزدیک به شما رو داره صحبت کنید و مقاله رو بهش نشون بدین و بپرسید که کدام ژورنال مناسبتر هست.
    اگر نمیتونید و یا نمیخواهید از این روش ها راهنمایی بگیرید، روش دیگه ای هم هست که کمی زمانبر هست و اون روش به این صورت هست که ژورنال های موضوع خودتون رو (یکی از موضوعات IC design یا RF یا ...) از بهتر به بدتر مرتب کنید. سپس از هرکدام از ژورنال ها چندتایی که اخیرا چاپ شدن دانلود کنید و بخونید تا سطح اون ژورنال دستتون بیاد. سپس ژورنالی که تقریبا سطحش به سطح کار مقاله شما میخوره بفرستید. اگر اهل ریسک باشید میتونید به یک سطح بالاتر بفرستید. اگر هم نه باید به سطح ژورنال پایین تر با ریسک کمتر اکسپت اکتفا کنید.