صفحه 82 از 94 نخستنخست ... 32727374757677787980818283848586878889909192 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 933

موضوع: راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein77 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان مقاله ریوایز خورده و داور جاهایی را نوشته های لایت کنم منظور چیه؟
    سلام دوست عزیز. ای کاش کمی دقیقتر موضوع رو بیان می کردید.
    معمولا باید قسمتهایی رو که ایراد دارن و اونها رو اصلاح و ویرایش می کنید و کلا تغییراتی که در متن مقاله اعمال می کنید رو هایلایت کنید. در غیر این صورت هایلایت کردن معنی خاصی نمیده.
    مگر اینکه منظور از جمله داور این باشه که روی بخش مورد نظر در مقاله بیشتر مانور بدید و اون رو برجسته تر کنید.
    این چیزی هست که به نظر من میرسه. البته اگر دوستان دیگه تجربیه ای دارن ممنون میشیم که بیان کنند.

سلام دوستان
    ببخشید کسی می دونه اطلاعاتی که تو قسمت acknowledgments مقاله میزاریم با موضوع ناشناس بودن نویسنده تعارضی داره یا نه؟؟ من دارم ریوایز مقاله رو میفرستم (داوریش به صورت هر دو طرف ناشناس بود) و میخوام این قسمت تشکر رو اضافه کنم منتها سوال من اینه که این اسامی که من اونجا دارم اضافه میکنم کلی اطلاعات به داور میده و مثلا میتونه حدس بزنه من از کدوم دانشگاه دارم مقاله رو میفرستم، ضمن اینکه از خود داور هم میخوام بخاطر پیشنهاداتش تشکر بکنم (تو رشته ما این کار ممکن هست که از داور ناشناس تشکر میکنن، اما نکته اینه که مقاله اصلاحات کلی خورده و هنوز شانس ریجکت بالاست، نمیدونم ولی شبیه به یه جور رشوه دادن به داور به نظر میرسه) بنظرتون میشه بزارم آخر کار اگه مقاله اکسپت شد این قسمت تشکر رو به مقاله اضافه کنم یا اینکه بعد از اکسپت دیگه همچین اجازه ای بهم نمیدن؟؟ مرسی (ببخشید اگه سوال تکراریه دنبال یه جواب واضح میگردم ضمن اینکه به نشریه هم برای این موضوعات این شکلی نمیخوام ایمیل بدم)

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید کسی می دونه اطلاعاتی که تو قسمت acknowledgments مقاله میزاریم با موضوع ناشناس بودن نویسنده تعارضی داره یا نه؟؟ من دارم ریوایز مقاله رو میفرستم (داوریش به صورت هر دو طرف ناشناس بود) و میخوام این قسمت تشکر رو اضافه کنم منتها سوال من اینه که این اسامی که من اونجا دارم اضافه میکنم کلی اطلاعات به داور میده و مثلا میتونه حدس بزنه من از کدوم دانشگاه دارم مقاله رو میفرستم، ضمن اینکه از خود داور هم میخوام بخاطر پیشنهاداتش تشکر بکنم (تو رشته ما این کار ممکن هست که از داور ناشناس تشکر میکنن، اما نکته اینه که مقاله اصلاحات کلی خورده و هنوز شانس ریجکت بالاست، نمیدونم ولی شبیه به یه جور رشوه دادن به داور به نظر میرسه) بنظرتون میشه بزارم آخر کار اگه مقاله اکسپت شد این قسمت تشکر رو به مقاله اضافه کنم یا اینکه بعد از اکسپت دیگه همچین اجازه ای بهم نمیدن؟؟ مرسی (ببخشید اگه سوال تکراریه دنبال یه جواب واضح میگردم ضمن اینکه به نشریه هم برای این موضوعات این شکلی نمیخوام ایمیل بدم)
    سلام دوستان بنظرم این سوالم دیده نشد ممنون میشم اگه جواب بدین

Junior Member

با سلام
    سال نو مبارک
    دوستان و مدیران محترم:

من مقاله فارسی داشتم میخواستم با شرایط زیر سابمیت کنمريا،در ضمن من 5 مقاله isi دارم که چاپ هم شدند اما تا به حال مقاله فارسی سابمیت نکردم.

یک مقاله فارسی آماده شده برای سابمیت دارم و در ژورنال های علمی و پژوهشی رایگان و معتبر که بالاترین سطح مقالات فارسی می باشد که اعتبار اون از isi هم بالاتر هست میخوام سابمیت کنم.
    در ضمن می خواستم ژورنال خارجی باشه نه داخلی ولی اگر ژورنال داخلی با اعتبار بالای ژورنال خارجی هم باشه مشکلی ندارم.
    در ضمن کمکم کنید من مشکلی در اضافه کردن اسم دوستان ندارم

مقاله من مربوط به شیمی آلی و شیمی تجزیه هست و کاری ترکیبی هست.

منتظر راهنمایی دوستان هستم.

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام
    مسئله انچنان مهمی نیست و حساسیت سرش نداشته باشید. معمولا اسم ها رو توی بخش ackn به صورت initials میگن و کامل نمیگن. و در مورد اسم دانشگاه و این چیزا هم که اصلا مهم نیست داور بفهمه یا نه. اونها هم بیکار نیستن که دنبال این باشن ببینن نویسنده کیه و دنبال سر نخ بگردن!
    در مورد تشکر کردن از داور ها هم مسئله ای نیست. میتونید تشکر کنید و اصلا جنبه رشوه دادن نداره. ولی نیازی هم به این کارها نیست.

Banned

سلام

برای nominate کردن داور در مرحله ای از سابمیشن نوشته شده است please do not nominate member of the editorial board که خب در این صورت چطور باید دارو انتخاب بشه؟ یعنی داور رو از ژورنال های دیگه انتخاب کنیم؟

Junior Member

سلام دوستان،
    من میخوام تو سایت ASCE وارد بشم باز نمیشه ولی با وی پی ان باز میشه بنظر میرسه که ***** باشه. حالا میخواستم ببینم اگه با وی پی ان وارد شم و مقاله رو سابمیت کنم مشکلی پیش نمیاد؟ یعنی ASCE هم ایران رو تحریم کرده ؟

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nights نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من میخوام تو سایت ASCE وارد بشم باز نمیشه ولی با وی پی ان باز میشه بنظر میرسه که ***** باشه. حالا میخواستم ببینم اگه با وی پی ان وارد شم و مقاله رو سابمیت کنم مشکلی پیش نمیاد؟ یعنی ASCE هم ایران رو تحریم کرده ؟
    ASCE مشکی با نویسندگان ایرانی و دانشگاه های ایرانی ندارد، شماره اخیر هر یک از ژورنال ها را هم ملاحظه بفرمایید قطعا تعدادی ایرانی پیدا می کنید. ضمن اینکه اگر تحریمی وجود داشته باشد صراحتا اعلام می کنند.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    سلام

برای nominate کردن داور در مرحله ای از سابمیشن نوشته شده است please do not nominate member of the editorial board که خب در این صورت چطور باید دارو انتخاب بشه؟ یعنی داور رو از ژورنال های دیگه انتخاب کنیم؟
    editorial board هر مجله تعداد مشخص و معلومی هست، گفته داور های پیشنهادی از این افراد نباشند. بهترین راه برای تهیه لیست داورهای پیشنهادی، مراجعه به لیست مراجع کار خودتان و انتخاب داور ها از نویسندگان مقالات مشابه هست. البته وسواس نداشته باشید، احتمال اینکه مقالات واقعا به این افراد ارسال شود بسیار اندک است.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

Junior Member

با سلام.
    من برای سابمیت یک مقاله ازمایش روی ادم ها انجام دادم و صدای ضبط شدشون رو انالیز گردم . اما به شرکت کنندگان گفتم که صداشون پخش نخواهد شد. ولی برای بسیاری از جورنال ها مثل فرانتیرز توشته که بایستی اطلاهات خام پخش بشه... ایا این طبیعی است؟ . ایا راهی نیست که صدای افراد مستقیما پخش نشود؟