صفحه 88 از 94 نخستنخست ... 387879808182838485868788899091929394 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 933

موضوع: راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

سلام و وقت بخیر
    دوستان امروز از ژورنالی که مقاله سابمیت کرده بودم ایمیلی مبنی بر اکسپت شدن برام اومده، که متن ایمیل رو براتون میزارم ممنونم راهنمایی کنید تا چه زمانی طول میکشه که انلاین بشه و چقدر طول میکشه چاپ بشه؟
    ...Dear Dr.

We have reached a decision regarding your submission to Indian Journal of
    Chemistry -Section B (IJC-B), "Synthesis of a New Heterocyclic Dye Compound
    as an Indicator in Acid and Base Reactions (Article Id: IJCB-...)".

Our decision is to: Accept Submission

Dr. N Majumdar
    Enable GingerCannot connect to Ginger Check your internet connection
    or reload the browserDisable in this text fieldEditEdit in GingerEdit in Ginger×

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط IsfTeams نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر
    دوستان امروز از ژورنالی که مقاله سابمیت کرده بودم ایمیلی مبنی بر اکسپت شدن برام اومده، که متن ایمیل رو براتون میزارم ممنونم راهنمایی کنید تا چه زمانی طول میکشه که انلاین بشه و چقدر طول میکشه چاپ بشه؟
    ...Dear Dr.

We have reached a decision regarding your submission to Indian Journal of
    Chemistry -Section B (IJC-B), "Synthesis of a New Heterocyclic Dye Compound
    as an Indicator in Acid and Base Reactions (Article Id: IJCB-...)".

Our decision is to: Accept Submission

Dr. N Majumdar
    Enable GingerCannot connect to Ginger Check your internet connection
    or reload the browserDisable in this text fieldEditEdit in GingerEdit in Ginger×
    از خود مجله سوال کنید. از یک روز تا چند هفته ممکنه طول بکشه
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

دوستان سلام

با توجه به متن زیر
    Please provide a single file containing your manuscript now. Data included in your manuscript may be used to populate information for you later in the submission process

که همون گام های اولیه سابمیت کردن مقاله در الزویر هست، من اینجا باید فایل لاتک رو بفرستم؟ یا پی دی اف؟ و اینکه توضیحاتش اشاره ایی نکرده که اسم نویستده درج باشه یا نه، چیکار کنم؟

لطفا کسی اطلاع داره راهنماییم کنه؟

Junior Member

سلام
    شما باید قسمت Guide for Authors ژورنال دقیق بخونی. الزویر دقیق همه چی مشخص می کند.
    این موارد براساس تجربیات خودم می نویسم و شما باید برای ژورنال هدف قسمت راهنمایی برای نویسندگان خوب بخونی.
    1. برای سابمیت اولیه میشه حتی پی دی اف فرستاد. ولی من همیشه همون فایل ورد ارسال می کنم.
    2. ژورنال های مرتبط با رشته بنده در الزویر Single blind review هستند یعنی داوران اسم نویسندگان می بینند. بنابراین بنده اسم نویسندگان حذف نمی کنم.
    3. بنابراین به صفحه اصلی ژورنال رفته و Guide for Authors دقیق مطالعه کنید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ssogandd نمایش پست ها
    دوستان سلام

با توجه به متن زیر
    Please provide a single file containing your manuscript now. Data included in your manuscript may be used to populate information for you later in the submission process

که همون گام های اولیه سابمیت کردن مقاله در الزویر هست، من اینجا باید فایل لاتک رو بفرستم؟ یا پی دی اف؟ و اینکه توضیحاتش اشاره ایی نکرده که اسم نویستده درج باشه یا نه، چیکار کنم؟

لطفا کسی اطلاع داره راهنماییم کنه؟

ببخشید اگه این سوال رو اینجا می پرسم، جای بهتری پیدا نکردم
    دیدین اگه یه مقاله ای اس ای اپن اکسس چاپ کنید بعدش کلی ایمیل اسپم دریافت میکنید که بیا برای ما مقاله بفرست و ... که البته همه معمولا به زبان انگلیسی هستند، و هدفشون هم فقط بهره برداری هست

من اخیرا یه مقاله شبیه به همین بالایی چاپ کردم (مروری بود)، بعد الان علاوه بر اون ایمیل های انگلیسی، یه سری ایمیل فارسی دارم دریافت میکنم که : مقاله تون ترجمه فارسی هم داره؟ میشه ترجمش رو برای ما بفرستید؟

دوستان کسی میدونه اینا هم یه جور ایمیل اسپم یا مثلا برای سوئ استفاده هستند؟ یا نه الان اینا واقعا مقاله منو می خوان؟ و الان وظیفه منه که تا حد امکان بهشون کمک کنم (اصلا مگه قرار بوده که من ورژن فارسی رو هم چاپ کنم؟ اینم الان برام سوال شده؟)

یکی مثلا پریروز بود با ایمیل دانشگاه زنجان، بهش گفتم برای چی میخوای؟ گفت ارائه سر کلاس
    یکی دیگه امروز دریافت کردم، با ایمیل ناشناس و بدون امضا
    ویرایش توسط keran : June 16th, 2021 در ساعت 08:59 AM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    دیدین اگه یه مقاله ای اس ای اپن اکسس چاپ کنید بعدش کلی ایمیل اسپم دریافت میکنید که بیا برای ما مقاله بفرست و ... که البته همه معمولا به زبان انگلیسی هستند، و هدفشون هم فقط بهره برداری هست

من اخیرا یه مقاله شبیه به همین بالایی چاپ کردم (مروری بود)، بعد الان علاوه بر اون ایمیل های انگلیسی، یه سری ایمیل فارسی دارم دریافت میکنم که : مقاله تون ترجمه فارسی هم داره؟ میشه ترجمش رو برای ما بفرستید؟

دوستان کسی میدونه اینا هم یه جور ایمیل اسپم یا مثلا برای سوئ استفاده هستند؟ یا نه الان اینا واقعا مقاله منو می خوان؟ و الان وظیفه منه که تا حد امکان بهشون کمک کنم (اصلا مگه قرار بوده که من ورژن فارسی رو هم چاپ کنم؟ اینم الان برام سوال شده؟)

یکی مثلا پریروز بود با ایمیل دانشگاه زنجان، بهش گفتم برای چی میخوای؟ گفت ارائه سر کلاس
    اصلا اعتنا نکنید و مقاله تون رو هم بهشون ندید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EE - UT

قالباً میخوان مقالات جدید رو کپی کنند و یکجا دیگه سابمیت کنند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط ElectricalENG نمایش پست ها
    قالباً میخوان مقالات جدید رو کپی کنند و یکجا دیگه سابمیت کنند.
    دقیقا! من یه بار ۳ سال پیش (۲۰۱۸) به یکی که توی ریسرچ گیت درخواست کرده بود یکی از مقاله هام که تو Elsevier تازه پابلیش شده بود رو براش بفرستم اوکی دادم و فرستادم (که البته بنظرم خیلی راحت خودش میتونست بره از هزارتا جای دیگه دانلود کنه full-textش رو). بعد از کمتر از یکسال دیدم یه مقاله مشابه با کار من توی یه ژورنال سطح پایین تر (ولی بازم الزوییر بود) چاپ شده. حتی بعضی از figureهاش عملا از روی مال من کپی شده بود (فقط بعضی کلمه هاش رو عوض کرده بود!). و دیدم نویسنده ی اولش همون خانم هندی ای هست که ازم درخواست کرده بود براش مقاله رو بفرستم!

بعد بهش ایمیل زدم و گفتم: تبریک میگم بابت چاپ مقاله تون منتهی کاش حداقل cite میکردید مقاله ی ما رو! گفت ببخشید مقاله ما خیلی فرق میکنه با کار شما ولی توی مقاله های بعدی مون حتما این کار رو میکنیم!!! (رو که نیست!)

خلاصه که بعد از شنیدن این جواب سریعا ایمیل زدم به editor-in chief ژورنالی که این رو چاپ کرده بود و خواستم که پیگیری کنم plagiarism رو... ولی هیچ جوابی نیومد و بعد دوباره به یکی دیگه از ادیتورهاشون ایمیل زدم و بازم هیچی... خلاصه بیخیال شدم!

حالا اگه کسی نظری داره که چیکار میتونم بکنم - هنوز هم فکر کنم بتونم یه کارایی بکنم - ممنون میشم کمکی بکنه!
    Brothers everywhere , Raise your hands into the air
    We're warriors , Warriors of the world
    Like thunder from the sky , Sworn to fight and die
    We're warriors , Warriors of the world

نقل قول نوشته اصلی توسط mj1991 نمایش پست ها
    دقیقا! من یه بار ۳ سال پیش (۲۰۱۸) به یکی که توی ریسرچ گیت درخواست کرده بود یکی از مقاله هام که تو Elsevier تازه پابلیش شده بود رو براش بفرستم اوکی دادم و فرستادم (که البته بنظرم خیلی راحت خودش میتونست بره از هزارتا جای دیگه دانلود کنه full-textش رو). بعد از کمتر از یکسال دیدم یه مقاله مشابه با کار من توی یه ژورنال سطح پایین تر (ولی بازم الزوییر بود) چاپ شده. حتی بعضی از figureهاش عملا از روی مال من کپی شده بود (فقط بعضی کلمه هاش رو عوض کرده بود!). و دیدم نویسنده ی اولش همون خانم هندی ای هست که ازم درخواست کرده بود براش مقاله رو بفرستم!

بعد بهش ایمیل زدم و گفتم: تبریک میگم بابت چاپ مقاله تون منتهی کاش حداقل cite میکردید مقاله ی ما رو! گفت ببخشید مقاله ما خیلی فرق میکنه با کار شما ولی توی مقاله های بعدی مون حتما این کار رو میکنیم!!! (رو که نیست!)

خلاصه که بعد از شنیدن این جواب سریعا ایمیل زدم به editor-in chief ژورنالی که این رو چاپ کرده بود و خواستم که پیگیری کنم plagiarism رو... ولی هیچ جوابی نیومد و بعد دوباره به یکی دیگه از ادیتورهاشون ایمیل زدم و بازم هیچی... خلاصه بیخیال شدم!

حالا اگه کسی نظری داره که چیکار میتونم بکنم - هنوز هم فکر کنم بتونم یه کارایی بکنم - ممنون میشم کمکی بکنه!
    احیانا مقالتون اپن اکسس بود؟
    و اینکه با مجله ای که خودتون توش مقاله دادین تماس داشتین و شرح ماجرا رو گفتین؟

اگه استاد دانشگاهی از ی جای معتبر ازتون بخواد که براشون بفرستین تا توی تدریس ازش استفاده کنه بنظرم بفرستین مشکلی نداره. یا اگه میدونین فرد کار علمی میخاد بکنه و مقاله شما رو نمیتونه دانلود کنه. در این موارد فرستادن مقاله خوب هم هست، چطور که خارجی ها مقالاتشون رو به افراد دیگه میفرستن
    یادتون باشه مقالاتی که در مجلات معتبر چاپ میشه خیلی راحت میشه پیداش کرد،
    اما اگه مقالتون رو به زبان فارسی میخان و سروته فرد درخواست کننده معلوم نیست کیه یا متعلق به کدوم دانشگاهه نباید ترجمه رو بفرستین (البته اگه ترجمه فارسیشو داشته باشین). موسساتی که توی ایران کار مقاله انجام میدن معمولا کارشون کپی کردن مقالات و گاها انجام ی تغییرات ظاهری بر روی مقالات چاپ شده هست و بعدش به اسم دیگری مجدد چاپ کردنه. هیچ کاریش هم نمیتونین بکنین چون مقاله رو فارسی ب ی مجله فارسی زبان میفرستن که نه plagiarism checker دارند نه چیزی. فکر نمیکنم هیچ کاری کرد در مقابلشون جز اینکه با چماق بری دفترشون و دعوا راه بیندازی، مملکت ما با هر چی کپی رایت و حق معنوی و علمی و اینا نه تنهاکاری نداره بلکه موافقم هست متاسفانه