صفحه 9 از 94 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 933

موضوع: راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

سلام دوستان

کسی تا حالا به مجله Electrical engineering in japan مقاله فرستاده؟

من نمیدونم چرا، اما هر کار کردم نتونستم فرمت مجله یا instruction for the author یا submission مربوط به ارسال مجله را پیدا کنم. کلاً توی پیدا کردن صفحه اصلی مجله هم به مشکل برخوردم.
    کسی میتونه کمک کنه؟
    هر چند اینجا جاش نیست اما میدونید که سختگیری مجله در مقایسه با اعتبارش در چه حده؟

با آرزوی بهترینها...
    .If you worry about yesterday’s failures, then today’s successes will be few

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد راه و ترابری زنجان

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز. من مقاله خودمو دارم برای ژورنال Can J Civil Engمیفرستم. دیروز که داشتم مقالم رو میفرستادم توی این مرحله گیر افتادم که توی فایل پیوست موجوده. خواهش میکنم از دوستان عزیز اگر امکانش هست بهم بگید تا فیلد های خالی رو چطور پر کنم؟؟؟ بی نهایت سپاسگذارم.
    Untitled.png

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

نقل قول نوشته اصلی توسط subseven نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان عزیز. من مقاله خودمو دارم برای ژورنال Can J Civil Engمیفرستم. دیروز که داشتم مقالم رو میفرستادم توی این مرحله گیر افتادم که توی فایل پیوست موجوده. خواهش میکنم از دوستان عزیز اگر امکانش هست بهم بگید تا فیلد های خالی رو چطور پر کنم؟؟؟ بی نهایت سپاسگذارم.
    Untitled.png
    یک سری ژورنال ها مثل همین ژورنال مورد نظر شما هستند که از نویسندۀ مقاله موقع ارسال، می خواند که 2 نفر داور مرتبط با مقالۀ خودشون رو معرفی کنند.

شما هم باید دو استادی رو معرفی کنید که به دلیل تسلط قابل قبول روی حوزۀ کاری شما، میتونند کار شمارو داوری کنند.

این پیشنهادات میتونند از هر کشور دنیا باشند. بهتر این هست که استادهای توانمند و قابل قبولی معرفی بشند.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Member coronaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinzadeh_m نمایش پست ها
    سلام دوستان

من نمیدونم چرا، اما هر کار کردم نتونستم فرمت مجله یا instruction for the author یا submission مربوط به ارسال مجله را پیدا کنم. کلاً توی پیدا کردن صفحه اصلی مجله هم به مشکل برخوردم.
    کسی میتونه کمک کنه؟
    هر چند اینجا جاش نیست اما میدونید که سختگیری مجله در مقایسه با اعتبارش در چه حده؟

با آرزوی بهترینها...
    منم همین مشکل رو دارم. نتونستم پیداش کنم.
    لطفاً اگه پیدا کردی به من خبر بده.
    مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

سلام دوستان

کسی میتونه کمک کنه؟

با آرزوی بهترینها...
    نقل قول نوشته اصلی توسط coronaa نمایش پست ها
    منم همین مشکل رو دارم. نتونستم پیداش کنم.
    لطفاً اگه پیدا کردی به من خبر بده.
    مرسی
    This authoritative journal is a translation of the Transactions of the Institute of Electrical Engineers of Japan.

جملۀ بالا توی وب سایت ژورنال نوشته شده و این طور به نظر میاد که اصالتاً مقالات به زبان ژاپنی هستند. من توی یک شماره که چک کردم، همۀ مقالات از نویسنده های ژاپنی هست.

برای اطمینان بیشتر، به ویراستار ارشد ای میل بزنید و بپرسید که آیا مقالۀ انگلیسی قبول می کنند یا خیر.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    This authoritative journal is a translation of the Transactions of the Institute of Electrical Engineers of Japan.

جملۀ بالا توی وب سایت ژورنال نوشته شده و این طور به نظر میاد که اصالتاً مقالات به زبان ژاپنی هستند. من توی یک شماره که چک کردم، همۀ مقالات از نویسنده های ژاپنی هست.

برای اطمینان بیشتر، به ویراستار ارشد ای میل بزنید و بپرسید که آیا مقالۀ انگلیسی قبول می کنند یا خیر.
    Dear Mechatronic,
    You are right, since I sent an email, and I found the below answer:
    I regret to inform you that Electrical Engineering in Japan does not consider new submissions. It only publishes translations of articles that are already published in Denki Gakkai Ronbunshi, the Transactions of the Institute of Electrical Engineers of Japan.

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

سلام
    دوستان میدونید برای مجله ( JEEEC ) چطور باید مقاله فرستاد؟
    این هم لینک مجله:
    http://iris.elf.stuba.sk/JEEEC/guide.html
    اینو پرسیدم چون میترسم این مجله دیگه مقاله دریافت نکنه، چون به سردبیرش ایمیل زدم جوابم رو نداد!!!؟؟؟

با آرزوی بهترینها...

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد سابمیت مقاله

سلام
    دوستان میدونید برای مجله ( JEEEC ) چطور باید مقاله فرستاد؟
    این هم لینک مجله:
    اینو پرسیدم چون میترسم این مجله دیگه مقاله دریافت نکنه، چون به سردبیرش ایمیل زدم جوابم رو نداد!!!؟؟؟

با آرزوی بهترینها...
    سلام
    از طريق ايميل jeeec@elf.stuba.sk بايد بفرستيد.
    در پناه راستي
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چگونه می شود در یک ژورنال عضو Elsevier مقاله چاپ کرد ؟

سلام
    یک سوال در مورد فیلد "Entering a Comment" در یکی از ژورنال های springer داشتم .در این قسمت که اجباری هم هست باید ویژگی های روش ارائه شده رو داد مثل highlight در الزوییر یا باید مثل یک کاور لتر متن گذاشت.در مورد Suggest Reviewers آیا هر نویسنده مقاله ای رو میشه معرفی کرد یا در خود سایت springer لیستی ازReviewers وجود داره؟

پیش فرض پاسخ : چگونه می شود در یک ژورنال عضو Elsevier مقاله چاپ کرد ؟

سلام دوستان
    یه سوال دارم در مرحله سابمیت برای ژورنال از من یک ethics statment می خواهد که اصلا نمیدونم چی بنویسم
    خواهشن هر کی میتونه برام یه نمونه بفرسته
    ممنون