صفحه 1 از 31 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 309

موضوع: آرشیو شده : شانس پذیرش از دانشگاه های هلند ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض آرشیو شده : شانس پذیرش از دانشگاه های هلند ( تا سال 2012 )

با سلام ...

کاربران عزیز میتوانند با درج خلاصه رزومه خود در این تاپیک نظر دوستان با تجربه را در مورد شانس پذیرششون در دانشگاه های هلند جویا شوند.
    خلاصه رزومه میتواند شامل موارد زیر باشد:

رشته تحصیلی :
    دانشگاه :
    معدل :
    مقالات :
    نمره زبان :
    و توضیحات دیگر ...

* کاربران عزیز در نظر داشته باشند صرفا سوالات خود در مورد شانس پذیرش رو در این تاپیک مطرح نمایند. در مورد بحث های دیگر مرتبط با تحصیل در هلند تاپیک های مورد نیاز ایجاد شده است.
    * هر گونه نظر و پیشنهاد و انتقاد در مورد انجمن هلند را که فکر میکیند موجب کارآیی بیشتر این انجمن میشود با بنده در پیغام خصوصی مطرح فرمایید.
    * تمامی پستهای شانس پذیرش که در تاپیک
    "راهنمایی برای دوستداران تحصیل در هلند" مطرح شده بودند به این تاپیک منتقل شده است.

در آخر از دوستان باتجربه تقاضا میکنم به این تاپیک سر بزنند و کاربران عزیز رو از نظرات گرانبهاشون بی نصیب نگذارند. و اینکه اگر دوستان در صفحات ابتدایی این تاپیک به تعدادی از سوالات بی جواب برخوردند از مطرح کردن سوالات خود دلسرد نشوند. از این پس انشالله با یاری دوستان سعی بر این شده در صورت امکان به تمامی سوالات پاسخ داده شود.

با تشکر
    آرش محبی - مدیریت انجمن هلند (1390/09/12)

سلام
    من فوق لیسانس ریاضی دانشگاه امیرکبیر هستم با معدل 17 و مقاله هم ندارم ونمره IELTS هم 6 است
    می خواستم بدونم که آیا با این شرایط امکان گرفتن پذیرش در هلند در مقطع دکتری برام هست یا نه.
    ممنون می شوم من را راهنمایی کنید
    ویرایش توسط Arash_Mohebi7 : December 4th, 2011 در ساعت 07:19 PM دلیل: اضافه کردن مطالب

پیش فرض پاسخ : راهنمایی برای دوستداران تحصیل در هلند

برای پذیرش خیلی فاکتور ها تاثیر دارن که بعضیاشون اصلا دست ما نیست مثل موجود بودن موقعیتهای تحقیقاتی و افراد متقاضی و ... به نظر من شما اپلای کنید و شانس خودتونو امتحان کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir Uni, Mining Engineering

سلام من تازه عضو شدم يه سوال داشتم ممنون ميشم جواب بدين
    من فوق امير كبير خوندم 2009فارغ التحصيل شدم معدلم 14.85ليسانس هم اميركبير معدل 16.19يه سال سابقه كار. زبان ielts 8
    مي خوام واسه master of sustainable developement اقدام كنم
    به full scholarshipاحتياج دارم.
    بهتر با مدرك ليسانس با معدل بالاتر اقدام كنم يا ارشد?
    اگه با ليسانس اقدام كنم نمي تونم واسه hspدرخواست بدم چون2007 فارغ التحصيل شدم از طرفي معدل ارشدم كم .
    نظرتون چيه در ضمن ليسانس ممتاز 5درصد بودم ولي فوق خراب كردم
    لطفا راهنمايي كنيد

برا هر دو مقطع اقدام کنید چون روالش کاملا فرق داره وتداخلی نداره، ضمنا می تونید تو SOP رو لیسناس زوم کنید و معدل فوق را با توجه به مشکلاتی که داشتید توجیه کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    economics

سلام دوستان، من میخواستم برای رشته اقتصاد یا فاینانس توی یکی از دانشگاههای هلنداپلای کنم. لیسانس از تهران مرکزمعدلم 60/18 sop و روزمه کاری خوبی دارم . rol هم دارم.ولی مشکلم سر نمره تافلم هستش که شده 72. gre هم دارم ولی جالب نیست. بنظرتون میتونم برای جایی اقدام کنم ؟ هنوز زمان برای master تمام نشده؟ از بورسهای هلند چیزی بدستم میرسه؟
    اگه بخوام برای jan 2011اقدام کنم از کی شروع کنم؟ از راهنماییتون متشکرم

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2010 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من میخواستم برای رشته اقتصاد یا فاینانس توی یکی از دانشگاههای هلنداپلای کنم. لیسانس از تهران مرکزمعدلم 60/18 sop و روزمه کاری خوبی دارم . rol هم دارم.ولی مشکلم سر نمره تافلم هستش که شده 72. gre هم دارم ولی جالب نیست. بنظرتون میتونم برای جایی اقدام کنم ؟ هنوز زمان برای master تمام نشده؟ از بورسهای هلند چیزی بدستم میرسه؟
    اگه بخوام برای jan 2011اقدام کنم از کی شروع کنم؟ از راهنماییتون متشکرم
    معدلت خیلی خوبه امسال اکثر جاها ددلاینشون گذشته. نمره زبانت رو نگفتی باید نمره خوبی داشته باشی تاشانست برای بورس خوب باشه مدارکت رو تا october بفرست که به همه بورسها برسی ولی باز سایت دانشگاههای که رشتت رو دارن رو چک کن.
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

Member
    رشته و دانشگاه
    inorganic chemistry

سلام به همه دوستان عزیز
    من کارشناس ارشد شیمی معدنی هستم. معدلم 18.01 است. مدرک زبان آیلتس 6.5 دارم. 5 مقالهISI دارم و 7 مقاله در سمینارهای داخلی و خارجی دارم. دو تا ثبت اختراع هم دارم. اطلاعات کمی در مورد پذیرش دکترا در هلند دارم. اگه کسی رشته اش شیمی هست یا دوستانی اطلاعات در مورد پذیرش و بورسیه در هلند دارند لطفا راهنماییم کنند. کدام دانشگاه متناسب با رشته من می باشد؟

Junior Member

پیش فرض شانس پذیرش از دانشگاه های هلند

با سلام

من کارشناسی ناپیوسته عمران از دانشگاه آزاد اراک دارم بامعدل 14.38 . دارم برای آیلتس می خونم و فکر می کنم 6.5 تا 7 رو بیارم . معدل دوره کاردانی بنده هم 13.59 بوده .
    سوال بنده اینه که فکر می کنید با توجه به شرایط بنده شانسی برای دریافت پذیرش از 3 دانشگاه صنعتی ( دلفت - ایندهوون - تونته ) دارم یا خیر ؟ ( البته پذیرش به صورت آزاد ) . در ضمن 3 سال سابقه با بیمه در خصوص مهندسی عمران دارم . عضو هیئت مدیره یه شرکت مهندسی هم هستم .
    ویرایش توسط khsaeid : May 25th, 2010 در ساعت 02:30 PM دلیل: تکمیل اطلاعات

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط khsaeid نمایش پست ها
    با سلام

من کارشناسی ناپیوسته عمران از دانشگاه آزاد اراک دارم بامعدل 14.38 . دارم برای آیلتس می خونم و فکر می کنم 6.5 تا 7 رو بیارم . معدل دوره کاردانی بنده هم 13.59 بوده .
    سوال بنده اینه که فکر می کنید با توجه به شرایط بنده شانسی برای دریافت پذیرش از 3 دانشگاه صنعتی ( دلفت - ایندهوون - تونته ) دارم یا خیر ؟ ( البته پذیرش به صورت آزاد ) . در ضمن 3 سال سابقه با بیمه در خصوص مهندسی عمران دارم . عضو هیئت مدیره یه شرکت مهندسی هم هستم .
    بله شانس داری به خصوص برای توئنته که از دو تای دیگه راحتتر پذیرش میده
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

با سلام
    اینجا همه یه جورایی حرف میزنن که سایر افرادی که تازه وارد این بحثا شدند اصلا متوجه نشن قضیه چیه؟
    آخه چرا یکی از اول نمیگه برای پذیرش گرفتن گام اول چیه؟
    همه از وسط کاراشون مینویسن.
    اه
    من لیسانس برق قدرت از دنشگاه ازاد معدل 23/14 دارم
    مدرک زبان ندارم وتازه شروع کردم که بصورت حرفه ای زبان بخونم و در آزمون آیلتس شرکت کنم
    یکی به من بگه اصلا اونجا واسه رشته مهندسی برق قدرت در مطع ارشد شرایط به چه صورته؟
    چقدر هزینه دانشگاه باید پرداخت کنم؟
    مدرک زبان میخوان؟چه نمره ای؟
    با تشکر

صفحه 1 از 31 1234567891011 ... آخرینآخرین