صفحه 4 از 31 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 309

موضوع: آرشیو شده : شانس پذیرش از دانشگاه های هلند ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی برای دوستداران تحصیل در هلند

سلام
    من لیسانس صنایع -برنامه ریزی تحلیل سیستم ها هستم.معدل 16 و فوق لیسانس مدیریت صنعتی معدل 77-17 دانشگاه آزاد.مقاله ندارم و در حال خواندن زبان هستم. برای phd مدیریت یا صنایع در حال جمع آوری اطلاعات هستم.کدام دانشگاه های هلند دکتری این دو رشته را دارند؟و آیا مدرک دانشگاه آزاد را قبول می کنند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mroank2010 نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس صنایع -برنامه ریزی تحلیل سیستم ها هستم.معدل 16 و فوق لیسانس مدیریت صنعتی معدل 77-17 دانشگاه آزاد.مقاله ندارم و در حال خواندن زبان هستم. برای phd مدیریت یا صنایع در حال جمع آوری اطلاعات هستم.کدام دانشگاه های هلند دکتری این دو رشته را دارند؟و آیا مدرک دانشگاه آزاد را قبول می کنند؟
    سلام همونطور که حتما می دونید دکترا تو هلند به صورت Job است شما به سایت http://www.academictransfer.com بروید و نام رشته خودتونو سرچ کنید تا کل position های خالی تو کل دانشگاه های هلند برای رشته شما رو بیاره بعد می تونید اقدام کنید که اگر پذیرش بگیرید مصاحبه داره و غیره یه راه دیگه هم اینکه خودتون تو دانشگاه ها جستجو کنید و استادایی که به رزومه شما مربوط می شن پیدا کنید و با استاد مستقیم مکاتبه کنید

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

سلام دوستان . بنده يه سوالي داشتم.كلا دانشگاههاي هلند براي دوره مستر روي معدل حساس هستند يا نه؟
    آخه من معدل ليسانسم زياد بالا نيست حدود 12.63 هستش ولي خوب مينيمم زبان رو دارم .ميخواستم بدونم هلنديا آيا به معدل گير ميدن يا نه؟

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    سلام دوستان . بنده يه سوالي داشتم.كلا دانشگاههاي هلند براي دوره مستر روي معدل حساس هستند يا نه؟
    آخه من معدل ليسانسم زياد بالا نيست حدود 12.63 هستش ولي خوب مينيمم زبان رو دارم .ميخواستم بدونم هلنديا آيا به معدل گير ميدن يا نه؟
    هلندیا رو معدل حساسن .معمولا فاند رو به کسایی میدن که معدلشون بالای ۱۶ هستش. البته رشته به رشته فرق دارن
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط i_karimi نمایش پست ها
    هلندیا رو معدل حساسن .معمولا فاند رو به کسایی میدن که معدلشون بالای ۱۶ هستش. البته رشته به رشته فرق دارن
    آخه من اصلا دنبال فاند نيستم.فقط به من پذيرش بدن برام كافيه.آخه من ميخوام براي دانشگاه wageningen اقدام كنم.توي general requirements تو سايتش نوشته بايد GPA 70% باشه.ولي او ن رشته اي كه من ميخوام براش اقدام كنم توي صفحه مخصوص خود رشته چيزي راجع به معدل ننوشته فقط راجع به نمره زبان نوشته حالا من گيج شدم كه شانسم چقدره اخه بچه ها ميگن كلا هلند بدون فاند پذيرش خوب ميده.

سلام دوستان
    من میخواستم بدونم برای مدیریت پروژه،مدیریت صنعتی یا مهندسی صنایع شانس قبول شدن در کدام دانشگاه هلند بیشتر است؟
    ایلتس 6.5 آکادمیک
    4 سال سابقه کار برنامه ریزی و کنترل پروژه
    مهندسی صنایع -برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها معدل 13.24
    آزاد تهران شمال

Junior Member

تافل رو نمیدونم ولی من با ایلتس 6.5 پذیرش گرفتم، مستر رو هم میتونین بورس کامل بگیرین و یا وام تحصیلی که فقط هزینه زندگی رو پوشش میده. با معدل بالای 17 شانس بیشتری برای بورس خواهید داشت. من قراره سالی 12500 یورو واسه شهریه بدم. و سالی 10000 یورو متوسط هزینه زندگیه که دانشگاه میده. البته بعد از تحصیل باید تو اقساط 36 ماهه کار کنی اونجا و پسش بدین.
    میتونی جاهایی مثل Delft یا Eindhoven اقدام کنی. یه سری به وبسایتشون بزن. اگه سوال دیگه ای دارین من در خدمتم.
    موفق باشین
    نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستانم...... لیسانس عمران دانشگاه آزاد معدل 15

آیا master با فاند میتوانم که پذیرش بگیرم..؟ اگر آره با چه نمره تافل و GRE ؟ اگر نمیشه رک و پوست کنده خواهشن بگین

راستی هزینه تحصیل ترمی چقدره؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستانم...... لیسانس عمران دانشگاه آزاد معدل 15

آیا master با فاند میتوانم که پذیرش بگیرم..؟ اگر آره با چه نمره تافل و GRE ؟ اگر نمیشه رک و پوست کنده خواهشن بگین

راستی هزینه تحصیل ترمی چقدره؟؟
    حقیقتش معدلت پایینه برای فاند. امید نداشته باش ولی خوب اقدام بکن

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض شانس پذیرش از دانشگاه های هلند

سلام دوستان چند سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید.
    ( کاردانی الکترونیک با معدل 15 و کارشناسی الکترونیک با معدل 13 - هر دو مقطع از دانشگاه ازاد - دارای نمره آیلتس 6.5 - چند Certificate مرتبط با رشته خودم - و سابقه 4 سال کار در پرونده خودم دارم )

1- آیا شانسی برای ادامه تحصیل در فوق لیسانس رشته و گرایشهای برق دارم؟؟؟

2- البته دانشگاه که rank پایین داشته باشه هم مشکلی نیست . البته مممنون میشم پاسخ با جزییات باشه.

دوستار شما پویا

کسی اینجا ج.اب سوال مارو میده؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    m.arash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics , IUT

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دوستان ایا با این شرایط می تونم پذیرش بگیرم؟ البته با هزینه شخصی خودم.
    من در پاسخ سوال شما فرض رو میذارم بر اینکه شما مقاله یا کارای پژوهشی از این دست ندارید!
    مقدمتا یادآوری می کنم که من یا سایر کاربران تنها از شانس پذیرش صحبت می کنیم و نوشته های من در اینجا برآیندی است از نمونه هایی که دیدم وتجربه ای که با مطالعه در مورد پذیرش در هلند به دست آوردم و لا غیر!
    شانس شما برای پذیرش در دانشگاه های رنک برتر هلند با وجود پرداخت هزینه ها از جانب خودتون بسیار کم است ولی در همین جا ذکر می کنم که اگه به این نتیجه رسیدید که هلند کشور مناسبی برای پذیرش گرفتن است از دانشگاه های خوب هم دریغ نکنید وشانس خودتون رو امتحان کنید. اما بیشتر انرژی خودتون رو صرف دانشگاه های متوسط هلند کنید. هرچند برای پذیرش گرفتن از این دانشگاه ها هم شرایط شما ایده آل نیست اما برای اقدام نسبت به برخی کشورهای دیگه مناسب تر هست هم از لحاظ سطح دانشگاه و هم از لحاظ سایر شرایط جانبی! اما به نظرم شانس شما با این شرایط در برخی کشورهای دیگر اروپایی بسا بیشتر هم هست!
    اما در مورد اینکه چه دانشگاهی, بهتره خودتون با توجه به نوع گرایشتون یه سری به سایت های دانشگاه مختلف بندازین و با کسب اطلاعات حزئی تر خودتون به نتیجه برسید. اگر اینجا نام دانشگاهی برده بشه مسلما کار درست و شایسته ای نیست چون هرکس خودش باید به جمع بندی برسه البته اگه دوستان دیگه نظری راجع به دانشگاه خاص دارند در مورد شرایط شما و بگن استقبال می کنیم و شما می تونید اون دانشگاه رو به عنوان یک گزینه در نظر داشته باشید!
    یه نگاه به شرایط پذیرش بچهای این فروم یا سایتای دیگه هم که از هلند پذیرش گرفتن بندازین بد نیست شاید برای انتخاب دانشگاه به نتیجه برسید. همین تاپیک رو هم خوب مطالعه کنین قطعا کمک میکنه.
    به عنوان یه راه دیگه هم میتونید اگه دوست داشته باشید به خوندن فوق در ایران فکر کنید تا قوی تر برای دکتری اقدام کنید.
    امیدوارم منظور من رو متوجه شده باشید و سرمایه و انرژیتون رو در راهی که صحیح تر است و به نظرتون برای خودتون مناسب تر است صرف کنید!
    به امید موفقیت !
    ویرایش توسط m.arash : June 20th, 2011 در ساعت 08:35 PM
    We are always getting ready to live but never living