صفحه 9 از 31 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 309

موضوع: آرشیو شده : شانس پذیرش از دانشگاه های هلند ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی برای دوستداران تحصیل در هلند

سلام
    من تازه تصمیم گرفتم واسه هلند اقدام کنم . مهندسی شیمی خوندم معدلم 14.67 است نمی دونم می شه از کدوم دانشگاه هلند پذیرش بگیرم و اینکه اولین زمانی که می تونم apply کنم . ممکنه کمکم کنین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    سلام
    به نظر شما با معدل لیسانس عمران 12 از دانشگاه دولتی میشه از هلند پذیرش گرفت؟به فکر فاند و اینا نیستم فقط برام مسئله پذیرش هست
    آرمان تا اونجایی که من اروپاییارو دیدم مثل اینکه قط مشکل پول دارن . اقدام کن فکر کنم اوکی بشه . انشاالله

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط ririjoon نمایش پست ها
    سلام
    من تازه تصمیم گرفتم واسه هلند اقدام کنم . مهندسی شیمی خوندم معدلم 14.67 است نمی دونم می شه از کدوم دانشگاه هلند پذیرش بگیرم و اینکه اولین زمانی که می تونم apply کنم . ممکنه کمکم کنین؟
    باید تو سایت خود دانشگاهها دنبال زمان اپلای بگردی. چون هر یونی زمان مخصوص به خودشو داره .
    اگر فاند یا بئرس نخوای فکرکنم بتونی با زبان نمره خوب پذیرش بگیری

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام دوستان
    برای کدوم دانشگاه های هلند شانس دارم؟
    دانشجوی ارشد دانشگاه تهران،معدل 17.29
    لیسانس خواجه نصیر،معدل 15.80
    7 مقاله کنفرانس خارجی
    3 مقاله سابمیت ISI که 2 تاشون ریوایز خورده
    2 حل تمرین
    جی آر ای: 310، 780و 2.5
    تافل: 593 و 4
    رشته صنایع
    مرسی

با سلام
    من فارغ التحصيل ارشد صنايع - صنايع از علم و صنعت با معدل 17.77 هستم. ليسانس صنايع- تكنولوژي از آزاد با معدل 16.12 دارم. تافل pbt را 560 شدم و مقاله ندارم. اما سابقه كار در زمينه كيفيت و كنترل پروژه دارم با هر دو خودروساز ايران (ايراخودرو و سايپا) كاركردم و 8 سال سابقه كار دارم. آيا شانسي براي گرفتن پذيرش با فاند دارم.
    ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-عمران

سلام
    منم میخوام construction management بخونم تو یکی از دانشگاه های Delft, Eindhoven ,Twente
    همه مدارکم آماده هستش فقط IELTS 6 دارم که ایمیل زدم به این 3 تا دانشگاه و پرسیدم که آیا پذیرش موقت با این نمره زبان میدید تا من دوباره امتحان بدم؟
    ولی جواب دادن که ما اصلا پذیرش موقت نمیدیم و اگه مدارک بفرستین تا وقتی که IELTS 6.5 ارائه ندین اصلا مدارکتو بررسی نمیکنیم!!!!
    حالا من موندم الان مدارکمو بفرستم یا آذر ماه که دوباره امتحان دادم اگه اونموقع نمره آوردم بفرستم؟
    در ضمن لیسانس دانشگاه آزاد دارم با معدت 15.06 و 3 تا مقاله کنفرانس خارجی و 1 کتاب هم در زمینه مدیریت پروژه ترجمه کردم.
    اصلا شانسی واسه این 3 تا دانشگاه دارم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    بدجوری وسط زمین و هوا گیر کردم!!!!
    در ضمن فاند هم نمیخوام.
    ویرایش توسط magicperspolis : October 11th, 2011 در ساعت 05:05 PM

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط magicperspolis نمایش پست ها
    سلام
    منم میخوام construction management بخونم تو یکی از دانشگاه های Delft, Eindhoven ,Twente
    همه مدارکم آماده هستش فقط IELTS 6 دارم که ایمیل زدم به این 3 تا دانشگاه و پرسیدم که آیا پذیرش موقت با این نمره زبان میدید تا من دوباره امتحان بدم؟
    ولی جواب دادن که ما اصلا پذیرش موقت نمیدیم و اگه مدارک بفرستین تا وقتی که IELTS 6.5 ارائه ندین اصلا مدارکتو بررسی نمیکنیم!!!!
    حالا من موندم الان مدارکمو بفرستم یا آذر ماه که دوباره امتحان دادم اگه اونموقع نمره آوردم بفرستم؟
    در ضمن لیسانس دانشگاه آزاد دارم با معدت 15.06 و 3 تا مقاله کنفرانس خارجی و 1 کتاب هم در زمینه مدیریت پروژه ترجمه کردم.
    اصلا شانسی واسه این 3 تا دانشگاه دارم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    بدجوری وسط زمین و هوا گیر کردم!!!!
    در مورد Delft تا اونجایی که یادمه مینیمم معدل برای بورس 16 بود. البته اگرم 15 بوده باشه بازم معدلتون رقابتی نیست. ضمنا من قبلا پرسیده بودم گفتن by the deadline نرسه نمره زبان پرونده بررسی نمیشه. در کل من شانس شما رو برای بورس Delft پایین میبینم.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Junior Member

سلام به همه ی دوستان عزیز و گل، مخلص همگی هستیم. من دانشجوی رشته ی عمران دانشگاه آزاد انزلی با معدل 18 لیسانس هستم. رزومم: مقاله که هیچی، جی آر ای فعلا امتحان ندادم، آیلتسم 6.5، حل تمرین درسهای (مقاومت، سیالات، معادلات، ریاضیات1و2، تحلیل سازه هاو... اینارو تاییدیه از دانشگاه دارم، ریکامم از 3و4 تا استاد که البته شناس نیستن دارم) میتونم فاند بگیرم از هلند، دانشگاش خیلی فرق نمیکنه، دلفت باشه بهتره، نشدم نشد، فانده مهمتره؟! شدنی اصلا؟! اگه آره جند درصد احتمال داره؟1 کمه زیاده؟! چجوریه؟ دانشگام ضعیفه چقد تاثیر داره؟! ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

سلام دوستان
    من ترم 3 ارشد مهندسی شیمی کرایش پیشرفته دانشگاه باهنر کرمان هستم. لیسانس دانشگاه شیراز بودم هر چند معدلم خوب نبود. 4 سال سابقه کار صنعتی دارم.2 مقاله آی اس آی سابمیت کردم.خواهر و شوهر خواهرم دلف درس خوندن و خواهرم در حال حاضر اونجا زندگی میکنه و سیتیزن هلند هم گرفته(تبعه). چقدر شانس گرفتن پوزیشن دارم؟آیا میتونم از خواهرم کمکی بگیرم؟

Junior Member

سلام من فارغ التحصیل معماری هستم با معدل 12 از دانشگاه مازندران و ایلتس 6.... می خواستم بدونم شانسی برای پذیرش گرفتن واسه ارشد دارم؟