صفحه 26 از 126 نخستنخست ... 16171819202122232425262728293031323334353676 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 1254

موضوع: بعد از درخواست ویزا- مکاتبات با شهرداری اتریش (MA35)

پیش فرض پاسخ : MA 35 ??????

نقل قول نوشته اصلی توسط Nik2000 نمایش پست ها
    شايد اين شهره به ضمانت مالي گير ميده ... منم با نظر دوستان موافقم كه بهشون ايميل بزنيد و بگيد من هزينه تحصيلم رو دستي ميارم چون از ايران راه ديگه اي نيست و توضيح بديد كه بقيه دانشجوياي ايراني همين كار رو ميكنن.
    شما آیا از خوندن این نامه متوجه شدین که از من درخواستی دارن میکنن؟
    اونا برای من نامه نزدنا من نامه زدم اونا جواب دادن و من اینجوری متوجه شدم که داریم بررسی میکنیم.

شايد اين شهره به ضمانت مالي گير ميده
    ضمانت مالی یعنی چی؟ من چطوری میتونم به اونا ضمانت مالی بدم؟ من موجودی حساب و ریزکارکرد شش ماهه پیش، رو براشون بردم و سفارت بابت تائید همین مدارک از من پول گرفت.

Junior Member

Angry پاسخ : MA 35 ??????

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_h_m نمایش پست ها
    ضمانت مالی یعنی چی؟ من چطوری میتونم به اونا ضمانت مالی بدم؟ من موجودی حساب و ریزکارکرد شش ماهه پیش، رو براشون بردم و سفارت بابت تائید همین مدارک از من پول گرفت.
    من كه هيچ كجاي نامه نديدم گفته باشه تضمين بده
    گفته وضعیت مالی و امکان معاملات مالی از ایران به اتریش تحت بررسی است. شما همچنین می توانید این زمینه با سفارت اتریش در تماس باشيد
    نگران نباش اينا ميخوان اعصابمونو داغون كنن
    يعني ويزامو بگيرم تو فكر عمليات انتحاري جلوي سفارتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima1988 نمایش پست ها
    من كه هيچ كجاي نامه نديدم گفته باشه تضمين بده
    گفته وضعیت مالی و امکان معاملات مالی از ایران به اتریش تحت بررسی است. شما همچنین می توانید این زمینه با سفارت اتریش در تماس باشيد
    نگران نباش اينا ميخوان اعصابمونو داغون كنن
    يعني ويزامو بگيرم تو فكر عمليات انتحاري جلوي سفارتم
    منظورم این نبود که درخواستی دارن خوب اگه شما ایمیل زدید احتمالا اونها گفتن داریم بررسی میکنیم پس چرا نگرانید اگر مشکل یبود که می گفتن بهتون به نظرم اصلا جای نگرانی نیست

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

هومن جان، من هم ندیدم که بگه شما باید تضمینی بدی و یا اینکه ناقصی داری ..... دقت داشته باش که شما خودت ایمیل زدی و جویای کارت شدی و اونها هم جوابت رو دادن اما در صورتی که شما نقص مدرک داشته باشی اونها به شما ایمیل میزنن .... برای نقص مدرک به من با چنین عنوانی ایمیل زدن Fehlende Dokumente ......

نگران نباش و سعی کن با آرامش کارت رو انجام بدی ..... در هر صورت اگر میخوای پیگیری کنی .... میتونی به همون جا در جواب بگی ...شما از من مدرک اضافه ای میخواید برای این کار ؟ و یا نه فقط داره بررسی میشه.
    شاید به شما گفتن پرونده ات الان در چه قسمتی در حال بررسی هست و فقط جهت اطلاع به شما بوده .....
    من هم که ایمیل زدم در جوابش گفتن در مرحله sind nun in der letzten Phase der Bearbeitung und nahezu abgeschlossen.
    در ضمن اگر میتونی باهاشون تماس تلفنی بگیر ولی متاسفانه انگلیسی بلد نیستن و باید آلمانی باهاشون صحبت کنی.

هومن عزیز اینها همش پیشنهاد بود و امیدوارم که تونسته باش کمی از استرست رو کم کرده باشم

موفق باشی
    میلاد،

.Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

امروز بعد از 13 روز MA35 جواب منو داد

Sehr geehrter Herrr
    Die MA35 ist nur zuständig für Personen mit beabsichtigtem Wohnsitz in Wien. Bitte wenden Sie an die Einwanderungsbehörde in der Stadt Leoben!

Mit freundlichen Grüßen

با پیگیری من از لئوبن بهم اینجوری جواب دادن
    Es ist der Behörde leider nicht möglich Bankinstitute vorzuschlagen (sehen Sie nach Möglichkeit im Internet nach und wählen Sie aus)
    Bitte wählen Sie ein einsprechendes Institut – voraussichtlich in Leoben – aus und legen Sie von diesem eine Bestätigung vor, dass ein Konto eröffnet werden kann und Transaktionen von Iran nach Österreich auf dieses Konto erfolgen werden können

یعنی چی که من باید برم حساب باز کنم! مگه همچین چیزیم میشه من که تو ایرانم چطوری برم حساب باز کنم؟
    سالی که نکوست از بهارش پیداست!

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

با پیگیری من از لئوبن بهم اینجوری جواب دادن
    Es ist der Behörde leider nicht möglich Bankinstitute vorzuschlagen (sehen Sie nach Möglichkeit im Internet nach und wählen Sie aus)
    Bitte wählen Sie ein einsprechendes Institut – voraussichtlich in Leoben – aus und legen Sie von diesem eine Bestätigung vor, dass ein Konto eröffnet werden kann und Transaktionen von Iran nach Österreich auf dieses Konto erfolgen werden können

یعنی چی که من باید برم حساب باز کنم! مگه همچین چیزیم میشه من که تو ایرانم چطوری برم حساب باز کنم؟
    سالی که نکوست از بهارش پیداست!
    من فکر میکنم این تحریم ها باعث چنین مطلبی شده ........ اینکه شما یک حساب باز کنید و از بانک تائیدیه بگیرید که به این حساب از ایران میشه پول ریخت.
    شما بهشون توضیح بدید که بصورت نقد قراره بیارید.

چون شما به فرض اینکه بتونید هم حساب باز کنید نمیتونید چنین تائیدیه ای رو بگیرید.
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

نقل قول نوشته اصلی توسط milad83 نمایش پست ها
    من فکر میکنم این تحریم ها باعث چنین مطلبی شده ........ اینکه شما یک حساب باز کنید و از بانک تائیدیه بگیرید که به این حساب از ایران میشه پول ریخت.
    شما بهشون توضیح بدید که بصورت نقد قراره بیارید.

چون شما به فرض اینکه بتونید هم حساب باز کنید نمیتونید چنین تائیدیه ای رو بگیرید.

یه نکته خیلی خیلی مهم که وجود داره پر کردن فرم های درخواست اقامته. اگر اشتباهی در پر کردن این فرم ها بشه که سوء تفاهمی ایجاد کنه مشکلاتی از این قبیل پیش می آد.
    احتمال داره این دوستمون در مورد مدرک تامین مالی نوشته که حساب بانکی در اتریش یا یه همچین چیزی که باعث سوء تفاهم شده و کافیه که یه آدم سخت گیرمسئول پرونده ات بشه دیگه تموم.
    هومن خان موثر ترین و سریعترین عکس المعل شما این باشه که تماس بگیری و این موضوع رو براشون توضیح بدی تا قبول کنن.
    موفق باشی

احتمال داره این دوستمون در مورد مدرک تامین مالی نوشته که حساب بانکی در اتریش یا یه همچین چیزی
    ممنونم از اینکه جواب منو دادین اما این داستان رو من چندین بار تکرار کردم که ما سه نفر بودیم روزی که مدارک رو پر کردیم و با فاصله زمانی سه روزه از هم مدارکمون رو نحویل دادیم. الان یکی از اونا دو ماهه که اتریشه، یکی دیگشونم یک ماهی میشه که ویزاشو گرفته و در حال جمع و جور کردنه! پس من بعید میدونم که اشتباهی تو پر کردن فرم ها صورت گرفته باشه. این بهونه هایی که میارن اصلاً جنبه قانونی یا از قبل اعلام شده نداره و به نظر میاد که بیشتر جنبه شخصی (تصمیم گیری شخصی) داشته باشه.
    بازم ممنونم ازتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)