صفحه 107 از 126 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1254

موضوع: بعد از درخواست ویزا- مکاتبات با شهرداری اتریش (MA35)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

سلام
    من آخر فروردین مدارکم رو تحویل دادم.وسط تیرماه نقصی خوردم که 48 ساعته توی وین تحویل دادم.ولی هنوز خبری از ویزا نیست. تازه سه هفته پیش یه ایمیل به اداره مگیسترات زدم ک
    ه جواب داد ویزات 18 اگوست توی تهرانه.ولی الان زنگ زذم سفارت گفتن هیچی نیومده.
    نمیدونم باید چکار کنم. کسی هست راهنمایی کنه؟
    دارم دیوانه میشم. تازه اول سپتامبر کلاسم شروع میشه
    آیا این روند طبیعیه؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

نقل قول نوشته اصلی توسط kefayat نمایش پست ها
    سلام
    من آخر فروردین مدارکم رو تحویل دادم.وسط تیرماه نقصی خوردم که 48 ساعته توی وین تحویل دادم.ولی هنوز خبری از ویزا نیست. تازه سه هفته پیش یه ایمیل به اداره مگیسترات زدم ک
    ه جواب داد ویزات 18 اگوست توی تهرانه.ولی الان زنگ زذم سفارت گفتن هیچی نیومده.
    نمیدونم باید چکار کنم. کسی هست راهنمایی کنه؟
    دارم دیوانه میشم. تازه اول سپتامبر کلاسم شروع میشه
    آیا این روند طبیعیه؟
    اگر گفتن ویزاتون فرستادیم تهران پس ویزاتون الان تهرانه منتها سفارت تهران خیلی بی برنامه هست و اصلا کاراش از روی اصول نیست. منتظر تماس سارت باشید و یا یک ایمیل به زبان انگلیسی به به سفارت بزنید برای پیگیری.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_shafiee نمایش پست ها
    اگر گفتن ویزاتون فرستادیم تهران پس ویزاتون الان تهرانه منتها سفارت تهران خیلی بی برنامه هست و اصلا کاراش از روی اصول نیست. منتظر تماس سارت باشید و یا یک ایمیل به زبان انگلیسی به به سفارت بزنید برای پیگیری.
    دوست عزیز

ایمیل خاصی برای سفارت فعال هست؟
    من هم 20 روز پیش مگیسترات بهم گفت دستور ویزای D رو به سفارت دادیم ولی هیچ خبری نیست موفق به تماس با سفارت هم نمیشم. فکر نمیکنم در هر صورت به ثبت نام این ترم برسم

نقل قول نوشته اصلی توسط lili23727 نمایش پست ها
    دوست عزیز

ایمیل خاصی برای سفارت فعال هست؟
    من هم 20 روز پیش مگیسترات بهم گفت دستور ویزای D رو به سفارت دادیم ولی هیچ خبری نیست موفق به تماس با سفارت هم نمیشم. فکر نمیکنم در هر صورت به ثبت نام این ترم برسم
    سلام دوست عزیز
    نگران نباشید به ثبت نام می‌رسید
    شما چنانچه از مگیسترات چنین خبری دریافت کردید میتوانید با نشان دادن این ایمیل به سفارت زودتر از ویزا دریافت کنید باید حضوری برید سفارت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط luft نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    نگران نباشید به ثبت نام می‌رسید
    شما چنانچه از مگیسترات چنین خبری دریافت کردید میتوانید با نشان دادن این ایمیل به سفارت زودتر از ویزا دریافت کنید باید حضوری برید سفارت
    یکی از دوستان با شرایط مشابه به سفارت رفته بود و جوابی بهش نداده بودند.
    با توجه به اینکه ده روز بیشتر از ددلاین دانشگاه نمونده و من هیچ نوع امادگی ندارم فکر نمیکنم به این ترم برسم آیا ثبت نام ترم بعد از چه تاریخی شروع میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lili23727 نمایش پست ها
    یکی از دوستان با شرایط مشابه به سفارت رفته بود و جوابی بهش نداده بودند.
    با توجه به اینکه ده روز بیشتر از ددلاین دانشگاه نمونده و من هیچ نوع امادگی ندارم فکر نمیکنم به این ترم برسم آیا ثبت نام ترم بعد از چه تاریخی شروع میشه؟
    از اخر ژانويه.اما يعني ميخواين تا ژانويه اجاره خوابگاهو پرداخت كنين؟؟؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شهرداری اتریش و سؤالات مرتبط با آن (MA 35)

سلام به همه دوستان
    من پنجشنبه به ma35 زنگ زدم اصلا جواب درست نگرفتم جوری جواب دادن که من شک کردم بعد این همه مدت اصلا مدارکم از سفارت واسه ma ارسال شده یا نه واسه همین همون روز هم به MA35 ایمیل زدم هم به سفارت . متن ایمیلم انگلیسیم به سفارت این بود که مشخصات خودم رو داده بودم و رسید تحویل مدارکم هم ضمیمه کردم و پرسیدم که آیا مدارک من رو فرستادین برای ma و لطفا بگید در چه تاریخی ارسال شده . امروز جواب دادن اولا کسی که جواب داده خانم ایرانی از آدرس ایمیلش فهمیدم دوم اینکه فکرکنم زحمت ندادن متن ایمیل منو درست بخونن (البته شاید من اشتباه می کنم ) ولی دقیقا ترجمه جوابش اینه: ما هنور جوابی از MA35 در ارتباط با پرونده شما دریافت نکرذیم و به محض اینکه خبری از وین برسه شما رو مطلع می کنیم.
    نمیدونم انشاله که معنی اش اینه مدارک ام حذاقل ارسال شده به وین

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط spring2015 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من پنجشنبه به ma35 زنگ زدم اصلا جواب درست نگرفتم جوری جواب دادن که من شک کردم بعد این همه مدت اصلا مدارکم از سفارت واسه ma ارسال شده یا نه واسه همین همون روز هم به MA35 ایمیل زدم هم به سفارت . متن ایمیلم انگلیسیم به سفارت این بود که مشخصات خودم رو داده بودم و رسید تحویل مدارکم هم ضمیمه کردم و پرسیدم که آیا مدارک من رو فرستادین برای ma و لطفا بگید در چه تاریخی ارسال شده . امروز جواب دادن اولا کسی که جواب داده خانم ایرانی از آدرس ایمیلش فهمیدم دوم اینکه فکرکنم زحمت ندادن متن ایمیل منو درست بخونن (البته شاید من اشتباه می کنم ) ولی دقیقا ترجمه جوابش اینه: ما هنور جوابی از MA35 در ارتباط با پرونده شما دریافت نکرذیم و به محض اینکه خبری از وین برسه شما رو مطلع می کنیم.
    نمیدونم انشاله که معنی اش اینه مدارک ام حذاقل ارسال شده به وین
    اگر مگیسترات دیگه ایمیلهاتون رو جواب نمیده به این معنیه که کارش با پروندتون تموم شده. به محض اینکه تکلیف پرونده ی یه نفر مشخص میشه دیگه وظیفه ای در قبال پاسخگویی ندارند. حداقل برای من اینجوری بود. شما منتظر تماس سفارت باشید. مدارک به احتمال بسیار زیاد دست سفارته.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

سلام دوستان 85 روزه از تحویل مدارکم به سفارت میگذره هفته پیش خواهرم مگسترات پیگیر شدن گفتن مسول مسافرته امروز هم گفتن نقصی داره و منبع مالی رو خواستن مشخص کنم وکالتنامه رسمی به اسم برادرم دادام که تو دفترش شراکت دارم با پروانه دفتر که البته به اسم برادرم هست به نظر دوستان چه مدرکی بفرستم بهتره که رفع بشه ؟

Junior Member farnaz63 آواتار ها

سلام من هفته پیش ایمیل دادم ولی هنوز پاسخ ندادن؟
    باید چیکار کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)