صفحه 116 از 126 نخستنخست ... 1666106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 1254

موضوع: بعد از درخواست ویزا- مکاتبات با شهرداری اتریش (MA35)

پیش فرض پاسخ : شهرداری اتریش و سؤالات مرتبط با آن (MA 35)

نقل قول نوشته اصلی توسط mona13611361 نمایش پست ها
    daسلام، والا تا جايي كه ميدونم بهتره تو همون زمان تعيين شده واسشون ارسال كنين، اما اگر امكان دارين و كسيو وين دارين بفرستين برن ma35 و صحبت كنن و چند روزي مهلت بگيرن.

میتونم خودم زنگ بزنم و مهلت بگیرم ؟

والا، نميدونم اصلا موفق ميشين، تماس بگيرين يا نه، به ندرت تلفن حواب ميدهند، با ميل هم امتحان كنين، شايد موفق بشين

Junior Member

پیش فرض پاسخ : MA 35 ??????

نقل قول نوشته اصلی توسط shabgard25 نمایش پست ها
    خب خودم جواب خودم رو میدم.بنا به ایمیلی که از Ma35 گرفتم اطلاعات زیر لازمه قید بشه:
    .) your date of birth
    .) date of application at the embassy
    .) intended living-address in Austria (name of the city)

سلام منم ایمیل زدم.همین ها رو نوشتم.
    این جواب دو روز بعد آمده.
    i

We confirm that your application has arrived in our office. Once there is a result there will be a notification.

Note: We ask for your understanding that every further inquiry regarding the status of your application will legthen the general work process. Please be patient.

Von: Eidinger Claudia Im Auftrag von MA 35 Kanzlei Einwanderung
    Gesendet: Donnerstag, 16. Februar 2017 07:02
    An: MA 35 Aufenthaltsbewilligungen
    Betreff: WG: hi

یعنی منم باید منتظر باشم بعد 3 ماه
    ویرایش توسط bb2 : February 20th, 2017 در ساعت 08:19 PM

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

سلام
    من ۲ ماه پیش مدارکم رو تحویل سفارت دادم و بعد از ۱ ماه مدارک من رو برای ماگیسترات سالزبورگ ارسال کردن.
    بنده پیگیر مراحل کارم شدم و امروز تلفنی به مت گفتن که همه مدارک اوکی هستش ولی جدیدا مشکلی با وزارت داخلی اتریش پیش آمده که آنها بیمه ای درخواست کردن که شامل همه هزینه های دانشجو در طول اقامت در اتریش باشه!
    این بیمه با بیمه ای که بعد از ورود به اتریش باید دریافت کنیم متفاوته.
    به من گفتن که این قانون جدیده و خود ماگیسترات با وزارت داخلی درگیری داره سر این موضوع!
    لطفا اگر کسی تجربه مشابه تو این ۲ ماه داشته ، راهنمایی کنه.
    اگه این موضوع حل نشه همه درخواست ها رو هواست!!
    و فکر میکنم این زمان طولانی روند ویزا هم به این دلیل باشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinwasegh نمایش پست ها
    سلام
    من ۲ ماه پیش مدارکم رو تحویل سفارت دادم و بعد از ۱ ماه مدارک من رو برای ماگیسترات سالزبورگ ارسال کردن.
    بنده پیگیر مراحل کارم شدم و امروز تلفنی به مت گفتن که همه مدارک اوکی هستش ولی جدیدا مشکلی با وزارت داخلی اتریش پیش آمده که آنها بیمه ای درخواست کردن که شامل همه هزینه های دانشجو در طول اقامت در اتریش باشه!
    به من گفتن که این قانون جدیده و خود ماگیسترات با وزارت داخلی دگیری داره سر این موضوع!

سلام
    میفرمایید یعنی ویزا نمی شیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bb2 نمایش پست ها
    سلام
    میفرمایید یعنی ویزا نمی شیم؟
    من همچین منظوری ندارم . دیالوگ رد و بدل شده رو گفتم .
    خودمم خیلی نگرانم و نمیدونم چیکار باید کرد.
    کسی تو این ماه اوکی از اتریش گرفته؟

سلام ، بله من بعد از ٨/٥ ماه جواب گوفتم و ويزا گرفتم

نقل قول نوشته اصلی توسط mona13611361 نمایش پست ها
    سلام ، بله من بعد از ٨/٥ ماه جواب گوفتم و ويزا گرفتم
    از شما بیمه نخواستن؟
    میشه بگین چه تاریخی سفارت به شما اعلام کرد و قبل از اون چه تاریخی ماگیسترات به سفارت اعلام کرد؟

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشج

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinwasegh نمایش پست ها
    سلام
    به من گفتن که این قانون جدیده و خود ماگیسترات با وزارت داخلی درگیری داره سر این موضوع!

امروز بعد از گذشت 1 ماه که بنده این اطلاعات رو از ماگیسترات سالزبورگ گرفتم ، سفارت زحمت کشید به من ایمیل زد که برم این نامه نقصی رو بگیرم ازشون !
    همونطور که گفتم ازم بیمه خواستن. اگر کسی تجربه ای داره تو این زمینه لطفا راهنمایی کنه .

Sie haben am 21.12.2016 einen Antrag auf Erteilung eines Aufenthaltstitels gestellt. Ihr Antrag weist nachstehenden Mangel auf
    Eine für Österreich alle Risiken abdeckende Reisekrankenversicherung mit deutscher Übersetzung
    Es wird Ihnen Gemäß 13 AVG die Verbesserung bzw. Behebung dieses Mangels binnen 2 Wochen ab Erhalt dieses Schreibens aufgetragen. Nach fruchtlosem Ablauf dieser Frist wird Ihr Antrag zurückgewiesen werden. Bei rechtzeitiger Verbesserung gilt der Antrag als ursprünglich richtig eingebracht

سلام دوستان ،سال نو همگی مبارک ...من تقریبا یک ماهه که مدارکمو تحویل سفارت دادم . پذیرشم از دانشگاه وین هست، الان میخوام مدارکم رو پیگیری کنم به چه آدرس ایمیلی ، ایمیل بزنم؟؟؟
    یه سری از اطلاعات فروم، قدیمی بود گفتم شاید تغییر کرده باشه
    ممنون
    ویرایش توسط Snow9204girly : March 26th, 2017 در ساعت 03:14 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)