صفحه 119 از 126 نخستنخست ... 1969109110111112113114115116117118119120121122123124125126 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,181 تا 1,190 , از مجموع 1254

موضوع: بعد از درخواست ویزا- مکاتبات با شهرداری اتریش (MA35)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شهرداری اتریش و سؤالات مرتبط با آن (MA 35)

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinwasegh نمایش پست ها
    کدوم دوستان ؟ من 3 ماهه از طریق فروم پیگیرم کسی نگفته ویزا گرفته !
    من 28 دسامبر مدارکم رو کامل کردم و تحویل سفارت دادم . دوم فوریه مدارکم من به دست ماگیسترات رسید و بلافاصله من ازشون پیگیری کردم و به من گفتن قانون جدیده و تازه این قانون لحاظ شده! من 3 ماه پیگیر بودم و به من میگفتن که وزارت داخلی و دادستانی عالی در حال تصمیم گیری درباره شرایط بیمه هستن!
    اونجور که من فهمیدم ، داستان از این قراره که مثل اینکه یه نفر دانشجویی وارد شده و بیمه مد نظر اینا رو نداشته ، مشکل پیدا میکنه و به بیمارستان رجوغ میکنه و 30 هزار یورو خرج رو دست دولت اتریش میزاره! حالا اینا تصمیم گرفتن که بیمه رو اجباری کنن!!!

من شرایط بیمه رو گرفتم ازشون با مکافات و در حال بستن قرارداد بیمه هستم . نتیجه گرفتم حتما اطلاع میدم.
    منظورم _darya و sina _a10 بودش كه ويزاشون اخر بهمن و اخر اسفند اومده بود
    ولي مسله اينه كه مگه وقتي مي خواهيم بريم به عنوان مسافر بيمه نميكنيم خودمون رو ؟ اون بيمه هم تا يكي دوماه اعتبار داره ، بعدشم كه بيمه دانشجويي ميشيم كه ظاهرا خيلي چيزهارو كاور ميكنه
    اين قضيه بيمه جديد خيلي عجيبه
    حالا شما كه پيگير هستين ، لطف ميكنين مارو هم در جريان ميگذاريد

می‌شه یکی‌ به من کمک کنه؟ چطوری می‌شه شکایت کرد؟ وکیل می‌خواد؟

Junior Member

سلام خب منبع ماليم يعنى چى رو دقيقا خاسته چون اصلا توضيح نداده وبيمه را از كجا بايد تهيه كنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinwasegh نمایش پست ها
    اولین مورد اینکه منبع مالی میخوان ازتون
    دومین و مهمتر اینکه همونطوریکه من نقض بیمه خوردم شما هم خوردین !!!!
    متاسفانه طبق پیگیری های من ( حدود 3 ماه ) جدیدا فقط در صورتی ویزا صادر میشه که بیمه بهشون ارایه بشه ، اونک بیمه ای که همه پوشش ها رو داشته باشه !!!!
    و باز هم متاسفانه ، اولا این بیمه ها تو ایران نیست و دوما هزینه سرسام آور 270 یورویی در ماه داره برای هر نفر!!!
    من پیگیر هستم و دارم اقدام میکنم برای بیمه. اگر نتیجه مثبت گرفتم حتما اطلاع رسانی میکنم.
    منبع مالى يعنى چى رو ميخان دقيقا اخه توضيح نداده و اينكه. بيمه رو بايد از كجا بايد تهيه كنيم

Junior Member

اون ١٠٠٠٠ يورو هم كامل برداستم از حسابم يعنى از اول تمكن هم خاستن تو نامه ؟ اگر دوباره بريزم تو حساب نميشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazal4ik نمایش پست ها
    اون ١٠٠٠٠ يورو هم كامل برداستم از حسابم يعنى از اول تمكن هم خاستن تو نامه ؟ اگر دوباره بريزم تو حساب نميشه ؟
    در مورد مسئله مالی ممکنه به ساپورتر گیر داده باشن . ترجمه خیلی نا مفهومه و نمیشه فهمید !
    در مورد بیمه هم تا اونجایی که من پیگیری کردم تو ایران نتونستم همچین بیمه ای پیدا کنم ! یه نفر تو اتریش پیدا کردم که با یه هزینه ای داره کارای بیمه ام رو انجام میده ! هروقت اوکی شد حتما اطلاع میدم شما هم اقدام کنی

Junior Member

دوستان این قضیه بیمه چیه؟ میشه یکی از اول دقیق توضیح بده چی میخوان؟
    من چند تا از دوستام چند روز دیگه وقت سفارت دارن
    اگه میشه یه توضیحی بدید بقیه هم مطلع شن
    ممنون

می‌شه یکی‌ به من کمک کنه؟ چطوری می‌شه شکایت کرد؟ وکیل می‌خواد؟

سلام به همگی. من دقیقا دو ماه هست که مدارکمو تحویل سفارت دادم ، هر چی به شهرداری وین ایمیل میزنم میگن اصلا مدارکی با این مشخصات هنوز به دست ما نرسیده !!!! به سفارت هم زنگ زدم گفتن ما مدارک رو ارسال کردیم .... چه جوری پیگییری کنم ؟ کدوم راست میگه کدوم الکی اطلاعات میده ؟ یعنی ممکنه شهرداری وین بدون بررسی و برای از سر باز کردن جواب بده ؟

Junior Member

سلام ببخشيد من از طرف ma35 قبول شدم و برام ميل زدن كه پاسم رو تحويل بدم از تحويل پاسپورتم براي گرفتن ويزاي D 23 ١٧ روز بعد گفتن بيام براي گرفتن كه بعد از مراجعه هنوز پاسم اماده نبود ! از زمان تحويل پاس تا امروز ٢٣ روز شده ولي هنوز تماس نگرفتن كسي ميدونه دليل چيه ؟
    و اينكه بعد جواب مثبت ma35 كار تمومه يا ممكنه خود سفارت رد كنه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)