صفحه 120 از 126 نخستنخست ... 2070110111112113114115116117118119120121122123124125126 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,191 تا 1,200 , از مجموع 1254

موضوع: بعد از درخواست ویزا- مکاتبات با شهرداری اتریش (MA35)

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

پیش فرض پاسخ : شهرداری اتریش و سؤالات مرتبط با آن (MA 35)

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazann نمایش پست ها
    سلام ببخشيد من از طرف ma35 قبول شدم و برام ميل زدن كه پاسم رو تحويل بدم از تحويل پاسپورتم براي گرفتن ويزاي D 23 ١٧ روز بعد گفتن بيام براي گرفتن كه بعد از مراجعه هنوز پاسم اماده نبود ! از زمان تحويل پاس تا امروز ٢٣ روز شده ولي هنوز تماس نگرفتن ������ كسي ميدونه دليل چيه ؟
    و اينكه بعد جواب مثبت ma35 كار تمومه يا ممكنه خود سفارت رد كنه ؟
    جواب قطعی در وین صادر میشه. شما یا تلفنی تماس بگیرید یا ایمیل بزنین و یا اگر در تهران هستید حضوری برید سفارت و پیگیری کنید. به دلیل بی نظمی در کار سفارت هر چیزی ازشون بر میاد.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشج

سلام دوستان ممنون میشم اگر من رو راهنمایی کنید .
    من بعد از دو ماه از Ma35 نامه ای گرفتم که دو هفته وقت اعتراض به من دادن . من برای مدارک مالی ساپورتر فیش حقوقی پدرم و همچنین پول فروش یک خونه رو که البته به نام من بود اما پول فروش به حساب پدرم واریز شده بود رو ارایه کردم و چون توی یکی از واریزی ها به حسابم یک ده میلیون از فروش ماشین بود با راهنمایی دوستان سند فروش ماشین رو هم ترجمه کردم . الان نامه ای که دریافت کردم شامل این موضوعات هست
    اول: فروش خونه و ماشین نشان دهنده این است که شما قصد اقامت دایم در کشور اتریش را دارید
    دوم : فروش این موارد نشان می دهد که شما توانایی پرداخت مخارج خود در کشور اتریش را نخواهید داشت و مدارکی مبنی بر دارمدی ثابت باید ارایه شود همجنین ساپورتر زیاد قوی نیست و حساب شما هم برای ما مفهوم نیست
    این در صورتیه که ساپورتر من فیش حقوقی داره و حدود سیصد میلیون هم توی سپرده دارن !!!!!!
    اگر ممکنه دوستانی که تجربه دارن من رو راهنمایی کنن که در اعتراض به این موضوع و رفع سوتفاهم چی ارایه کنم ؟
    البته در حال حاضر میتونم سند دو واحد اپارتمان و یک اجاره نامه رئ برای ساپورترم ارایه کنم و همچنین یه اجاره نامه و سند ملکی که 4 دانگش به نام خودمه و دو دانگ به نام ساپورترم .

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشج

نقل قول نوشته اصلی توسط Snow9204girly نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم اگر من رو راهنمایی کنید .
    من بعد از دو ماه از Ma35 نامه ای گرفتم که دو هفته وقت اعتراض به من دادن . من برای مدارک مالی ساپورتر فیش حقوقی پدرم و همچنین پول فروش یک خونه رو که البته به نام من بود اما پول فروش به حساب پدرم واریز شده بود رو ارایه کردم و چون توی یکی از واریزی ها به حسابم یک ده میلیون از فروش ماشین بود با راهنمایی دوستان سند فروش ماشین رو هم ترجمه کردم . الان نامه ای که دریافت کردم شامل این موضوعات هست
    اول: فروش خونه و ماشین نشان دهنده این است که شما قصد اقامت دایم در کشور اتریش را دارید
    دوم : فروش این موارد نشان می دهد که شما توانایی پرداخت مخارج خود در کشور اتریش را نخواهید داشت و مدارکی مبنی بر دارمدی ثابت باید ارایه شود همجنین ساپورتر زیاد قوی نیست و حساب شما هم برای ما مفهوم نیست
    این در صورتیه که ساپورتر من فیش حقوقی داره و حدود سیصد میلیون هم توی سپرده دارن !!!!!!
    اگر ممکنه دوستانی که تجربه دارن من رو راهنمایی کنن که در اعتراض به این موضوع و رفع سوتفاهم چی ارایه کنم ؟
    البته در حال حاضر میتونم سند دو واحد اپارتمان و یک اجاره نامه رئ برای ساپورترم ارایه کنم و همچنین یه اجاره نامه و سند ملکی که 4 دانگش به نام خودمه و دو دانگ به نام ساپورترم .

سلام ، به نظر من بهتره که شما یک منبع درآمد ثابت بهشون ارایه بدین ، مثلا بهترین چیز ارایه اجاره ملکتونه !
    - هر دو سند ( 4 دانگ و 2 دانگ ) و اجاره نامه رو ترجمه کنین و به همراه نامه ای که توش قید شده باشه که همه اجاره اون واحد ( به یورو )، به حساب شما واریز خواهد شد و ساپورترتون امضا کنه .
    - دومین چیزی که میتونه کمکتون کنه اینه :
    اگر به حساب ساپورترتون سود واریز میشه ، دفترچه حساب رو ترچمه کنین و به همراه پرینت حساب ( که سود سپرده تو باره مثلا 3 ماهه توش مشخص باشه ) و نامه ای که توش قید شده باشه که سود سپرده برای شما فرستاده خواهد شد .
    - سومین کمک اینه :
    یه توجیه اقتصادی بیارین ( البته با مدرک ) که شما برای یک سرمایه گداری ملکتون رو فروختین و قصد موندن تو اتریش را ندارین .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_shafiee نمایش پست ها
    جواب قطعی در وین صادر میشه. شما یا تلفنی تماس بگیرید یا ایمیل بزنین و یا اگر در تهران هستید حضوری برید سفارت و پیگیری کنید. به دلیل بی نظمی در کار سفارت هر چیزی ازشون بر میاد.
    سلام ممنونم از راهنمايي شما فقط متوجه نشدم به كجا بايد زنگ يا ميل بزنم . بله ساكن تهران هستم مراجعه به خود سفارت بهتر هست يا زدن ايميل و تلفن ? امروز يكماه و ٤ روز از تحويل پاس من به سفارت هست

سلام دوستان ،من یه نقصی خوردم که الان میخوام دوباره مدارک بفرستم فقط یه سوالی برام پیش اومد ، منامه مدارک و مستقیم برای وین باید ارسال کنم دیگه؟؟؟کاری به سفارت ندارم که نه؟؟؟
    ممنونم

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

سلام دوستان ،من یه نقصی خوردم که الان میخوام دوباره مدارک بفرستم فقط یه سوالی برام پیش اومد ، منامه مدارک و مستقیم برای وین باید ارسال کنم دیگه؟؟؟کاری به سفارت ندارم که نه؟؟؟
    ممنونم
    باید از خود مسئول پروندت بپرسی.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_shafiee نمایش پست ها
    باید از خود مسئول پروندت بپرسی.
    مسئلول پرونده اینجا توی سفارت؟
    از کجا مسئول پرونده رو پیدا کنم میگید لطفا؟
    ممنونم

Junior Member

مسئلول پرونده اینجا توی سفارت؟
    از کجا مسئول پرونده رو پیدا کنم میگید لطفا؟
    ممنونم
    پايين ايميلي كه براتون اومده اسمش و ايميل و تلفن نوشته شده

Junior Member

سلام
    ببخشید شما چه جوری فرآیند رو پیگیری کردید؟
    من حدود 2 ماه پیش مدارکم رو دادم به سفارت و دیگه هیچ خبری نشد.باید ایمیل بزنم جایی که ببینم در چه وضعیتیه یا زنگ بزنم سفارت ؟
    در ضمن من دانشگامم لینز هستش.
    باتشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aliap نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید شما چه جوری فرآیند رو پیگیری کردید؟
    من حدود 2 ماه پیش مدارکم رو دادم به سفارت و دیگه هیچ خبری نشد.باید ایمیل بزنم جایی که ببینم در چه وضعیتیه یا زنگ بزنم سفارت ؟
    در ضمن من دانشگامم لینز هستش.
    باتشکر
    سلام
    والا منم حدود دوماه پيش مداركم رو داده بودم سفارت، اونهفته ايميل زدم به MA35 , چون من دانشگاه وين پذيرش دارم، طبق معمول جواب داد كه مدارك من رسيده اما اگر بخوام زياد پيگير بشم ممكنه در روند پيگيري پرونده تاخير ايجاد بشه :!
    شماهم بايد فكر كنم به لينز ايميل بزني

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)