صفحه 122 از 126 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 1254

موضوع: بعد از درخواست ویزا- مکاتبات با شهرداری اتریش (MA35)

پیش فرض پاسخ : شهرداری اتریش و سؤالات مرتبط با آن (MA 35)

با سلام . بنده به همراه همسرم ۳ تیر عازم اتریش هستیم.
    یه سوال در مورد پرینت حساب برای صدور کارت اقامت تو سالزبورگ داشتم.
    ما به دلیل مسائل مسخره جدید ماگیسترات ، کلی پول هزینه بیمه و خوابگاه کردیم و الان مبلغ پولی که با خودمون میبریم یه مقدار کمه!
    میخواستم بپرسم که:
    ۱ - آیا حتما این پرینت رو میخوان ازمون؟
    ۲ - برای بنده و همسر بنده حساب های جداگانه میخوان و یا ۱ حساب از من که دانشجو هستم ؟
    ۳ - جدیدا چند یورو باید تو حساب بزاریم؟
    ۴ - دوستانی که تجربه دارن ، چه ترفندی رو پیشنهاد میدین که این مشکل رو حل کنم؟ مثلا آیا میشه همه پول رو اول بریزم به حساب خودم پرینت بگیرم و بعد همون پول رو بردارم بریزم به حساب همسرم و پرینت بگیرم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام عزیزان خسته نباشید . دوستان من 2ماه گذشته از دادن مدارک به سفارت . هم تلفنی هم ایمیل زدم به ma35 گفتن مدارک اینجا نیست . من زنگ زدم سفارت گفتن ma35 جدیدا به همه میگه مدارک اینجا نیست و ما مدارک رو خیلی وقته ارسال کردیم . حالا واقعا اینطوریه ؟ یا مارو سرکار گذاشتن ؟ سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط kingr2r1 نمایش پست ها
    سلام عزیزان خسته نباشید . دوستان من 2ماه گذشته از دادن مدارک به سفارت . هم تلفنی هم ایمیل زدم به ma35 گفتن مدارک اینجا نیست . من زنگ زدم سفارت گفتن ma35 جدیدا به همه میگه مدارک اینجا نیست و ما مدارک رو خیلی وقته ارسال کردیم . حالا واقعا اینطوریه ؟ یا مارو سرکار گذاشتن ؟ سپاس
    به احتمال زیاد دروغ میگن و هنوز نفرستادن چون برای ماگیسترات فرقی نمیکنه اگه رسیده باشه میگه رسیده ولی پروسه بررسی زمان میبره.
    چون جدیدا سفارت سختگیری داره میکنه ، تعداد پذونده های تکمیل به حد نصاب نمیرسه و دیرتر ارسال می کنن !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinwasegh نمایش پست ها
    به احتمال زیاد دروغ میگن و هنوز نفرستادن چون برای ماگیسترات فرقی نمیکنه اگه رسیده باشه میگه رسیده ولی پروسه بررسی زمان میبره.
    چون جدیدا سفارت سختگیری داره میکنه ، تعداد پذونده های تکمیل به حد نصاب نمیرسه و دیرتر ارسال می کنن !

چی بگم والا ، اما بعید میدونم سفارت نفرستاده باشه چون روزی که مصاحبه بودم حداقل 10 پرونده دانشجویی قبول کرد سفارت . بعد 2ماه چند صدتا پرونده دارن اینهمه رو نگه نمیدارن . من 2 بار پرسیدم وقتی زنگ زدم سفارت طرف گفت قطعا ارسال شده همون 2-3 هفته اول . با این وضع که ثبت نام این ترم نمیرسیم . یه چندماهی باز ایران هستیم انگار

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط kingr2r1 نمایش پست ها
    چی بگم والا ، اما بعید میدونم سفارت نفرستاده باشه چون روزی که مصاحبه بودم حداقل 10 پرونده دانشجویی قبول کرد سفارت . بعد 2ماه چند صدتا پرونده دارن اینهمه رو نگه نمیدارن . من 2 بار پرسیدم وقتی زنگ زدم سفارت طرف گفت قطعا ارسال شده همون 2-3 هفته اول . با این وضع که ثبت نام این ترم نمیرسیم . یه چندماهی باز ایران هستیم انگار
    سلام من همین هفته پیش نقصیمو هم دادم ...این اساتید به جای راهنمایی و گیر دادن به موارد مهم گیر دادن به یه مشت چرت و پدت و مدارکی که واقعا درستن .. دو روز بعد از تحویل مدارک تماس گرفتم با سفارت و گفتم میخوام یه سری مدرک دیگم ارائه بدم گفتن بیا میذاریم روی پروندت ... منم رفتم ! بعد کلی سوال پیچ گفتن مدارک رو فرستادیم ! تو سه چهار وز چجوری مدارک رو فرستادن اخه !؟ چه مسخره بازیه خدایی تو این سفارت ...حالا بخاطر همین منابع مالی که ندادم ممکنه افیسر پرونده رجکتم کنه !به همین سادگی ! اصلا نمیدونم چکار کنم مدارکم اینجاست و دروغ میگن یا رفته لئوبن ! میخوام پیگیر شم که قبل از اینکه نقصی بزنن اینارو بذارم روی پرونده ...اما اینقدر احمقن که رفتم وکالت بدم یه کسی واسم مهر نزدن گفتن ما از این پس به کسی وکالت نمیدیم ! توجه کنید ینی طرف باید پاشه از اتریش بیاد ! خنده دار نیست ؟ چه کار باید بکنیم به مظرتون دوستان ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering

چطوری میشه مستقیما با اداره تماس برقرار کرد و پرسید که پرونده من اونجاست یا نه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfarokh نمایش پست ها
    چطوری میشه مستقیما با اداره تماس برقرار کرد و پرسید که پرونده من اونجاست یا نه ؟
    service@ma35.wien.gv.at

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinwasegh نمایش پست ها
    با سلام . بنده به همراه همسرم ۳ تیر عازم اتریش هستیم.
    یه سوال در مورد پرینت حساب برای صدور کارت اقامت تو سالزبورگ داشتم.
    ما به دلیل مسائل مسخره جدید ماگیسترات ، کلی پول هزینه بیمه و خوابگاه کردیم و الان مبلغ پولی که با خودمون میبریم یه مقدار کمه!
    میخواستم بپرسم که:
    ۱ - آیا حتما این پرینت رو میخوان ازمون؟
    ۲ - برای بنده و همسر بنده حساب های جداگانه میخوان و یا ۱ حساب از من که دانشجو هستم ؟
    ۳ - جدیدا چند یورو باید تو حساب بزاریم؟
    ۴ - دوستانی که تجربه دارن ، چه ترفندی رو پیشنهاد میدین که این مشکل رو حل کنم؟ مثلا آیا میشه همه پول رو اول بریزم به حساب خودم پرینت بگیرم و بعد همون پول رو بردارم بریزم به حساب همسرم و پرینت بگیرم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    چون هیچ کس جوابی برای سوال بنده نداشت خودم جواب خودم رو میدم شاید به درد بقیه دوستان بخوره !
    ما امروز بعد از 2 ماه که وارد اتریش و سالزبورگ شدیم ، کارت اقامتمون رو گرفتیم . از همون اول به ما گفتن که زودتر از 1 سپتامبر نمی تونین بگیرین کارت اقامتتون رو!
    پس همین ، یک نکته مهم برای زمانبندی ورود به سالزبورگ هستش . باید دقت کنین که اگه برای ترم زمستونی ( اکتبر ) دارید میاید سالزبورگ ، زودتر از 1 سپتامبر کارت اقامت رو نمیگیرین . پس جوری برنامه ریزی کنین که مدت اعتبار ویزای D کم نیاد.
    مسئله بعدی در مورد سوال خودم باید بگم که از ما پرینت حساب نخواستن برای کارت اقامت ( همون پرینت حساب که تو ایران دادیم کافی بود ) . فقط نفری 40 یورو برای صدور کارت اقامت ازمون گرفتن . ( البته باید بدونین که هزینه صدور مارت اقامت در اصل 120 یورو هستش . 80 یورو به سفارت دادیم و 40 یورو اینجا تو ماگیسترات ازمون گرفتن . یعنی برای تمدید سال بعد باید نفری 120 یورو پرداخت کنیم !)
    البته گفنت که برای سال بعد و تمدید باید همه مدارک رو ارایه بدیم دوباره ( از جمله پرینت حساب ).
    قانون تو سالزبورگ اینه ولی ممکنه ایالت های دیگه قانون متفاوت باشه ( مثلا تو وین میدونم که برای صدور کارت اقامت ، پرینت حساب میخوان تو اتریش )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

سلام من از اتریش برام یک ایمیل اومده تورو خدا یکی بگه که منظورشون چیه؟ لحنشون انگار خیلی تنده. بچه هایی که تجربه دارن این لحن عادیه به نظرشون؟ وای خدا مردم از استرس

Sehr geehrter Herr Nazifi!

In Angelegenheit Ihres beantragten Aufenthaltstitels vom 19.07.2017, über die Österreichische Botschaft in Teheran, ha. eingelangt am 04.09.2017, wird Ihnen im Rahmen des Parteiengehörs nachstehendes mitgeteilt, bzw. dass Sie folgende Unterlagen vorzulegen haben:

- Nachweise über die Herkunft Ihrer finanziellen Mittel
    (zB., Belege, Überweisungsbestätigungen, etc.)

Den vorgelegten Bankbestätigungen der BANK Mellat (zwei Kontoauszüge zu der Kontonummer 5686700586 vom 18.07.2017, Sparkonto mit umgerechnet jeweils einem Kontostand von ca. EUR 4,--), der BANK Saderat IRAN (Kontoauszug zur Kontonummer 0212864653004 vom 06.05.2016 bis 19.07.2017 mit einem Kontostand von umgerechnet ca. EUR 4,--) sowie der Bank PASARGAD (Kontoauszug zur Kontonummer 254.8000.13045013.1 vom 18.07.2017 mit einem Kontostand von umgerechnet ca. EUR 13.800,--) kann nicht die Herkunft des Geldes entnommen werden und stellt somit keinen ausreichenden Nachweis über die tatsächliche und vor allem längerfristige Finanzierung des beabsichtigten Studiums dar.

Es wird die NACHHALTIGKEIT des Kontostandes angezweifelt bzw. kann eine derartige Angabe über finanzielle Möglichkeiten als solche gar nicht verifiziert werden, weil einerseits keine Regelmäßigkeit der Einzahlungen auf dieses Konto zu erkennen ist und andererseits auch die Quelle der Einzahlungen nicht dokumentiert ist. Das heißt, es ist nicht bestätigt aus welchen finanziellen Mittel diese Einzahlungen auf Ihrem Konto stammen und woher Ihre zukünftigen Geldmittel stammen werden.

Die zukünftige Finanzierung Ihres Studiums in Österreich scheint aus derzeitiger Sicht somit nicht ausreichend gesichert und ist die Herkunft Ihrer Geldmittel auch nicht bestätigt.

Im Rahmen des Parteiengehörs (§ 45 AVG) wird Ihnen Gelegenheit gegeben, innerhalb von 4 Wochen, ab Erhalt dieses Schreibens eine Stellungnahme abzugeben bzw. geeignete Nachweise beizubringen. Sollten Sie innerhalb der gesetzten Frist die Nachweise nicht vorlegen, müsste Ihr Antrag abgewiesen werden.

Mit freundlichen Grüßen

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط evane3nce1 نمایش پست ها
    سلام من از اتریش برام یک ایمیل اومده تورو خدا یکی بگه که منظورشون چیه؟ لحنشون انگار خیلی تنده. بچه هایی که تجربه دارن این لحن عادیه به نظرشون؟ وای خدا مردم از استرس

Sehr geehrter Herr Nazifi!

In Angelegenheit Ihres beantragten Aufenthaltstitels vom 19.07.2017, über die Österreichische Botschaft in Teheran, ha. eingelangt am 04.09.2017, wird Ihnen im Rahmen des Parteiengehörs nachstehendes mitgeteilt, bzw. dass Sie folgende Unterlagen vorzulegen haben:

- Nachweise über die Herkunft Ihrer finanziellen Mittel
    (zB., Belege, Überweisungsbestätigungen, etc.)

Den vorgelegten Bankbestätigungen der BANK Mellat (zwei Kontoauszüge zu der Kontonummer 5686700586 vom 18.07.2017, Sparkonto mit umgerechnet jeweils einem Kontostand von ca. EUR 4,--), der BANK Saderat IRAN (Kontoauszug zur Kontonummer 0212864653004 vom 06.05.2016 bis 19.07.2017 mit einem Kontostand von umgerechnet ca. EUR 4,--) sowie der Bank PASARGAD (Kontoauszug zur Kontonummer 254.8000.13045013.1 vom 18.07.2017 mit einem Kontostand von umgerechnet ca. EUR 13.800,--) kann nicht die Herkunft des Geldes entnommen werden und stellt somit keinen ausreichenden Nachweis über die tatsächliche und vor allem längerfristige Finanzierung des beabsichtigten Studiums dar.

Es wird die NACHHALTIGKEIT des Kontostandes angezweifelt bzw. kann eine derartige Angabe über finanzielle Möglichkeiten als solche gar nicht verifiziert werden, weil einerseits keine Regelmäßigkeit der Einzahlungen auf dieses Konto zu erkennen ist und andererseits auch die Quelle der Einzahlungen nicht dokumentiert ist. Das heißt, es ist nicht bestätigt aus welchen finanziellen Mittel diese Einzahlungen auf Ihrem Konto stammen und woher Ihre zukünftigen Geldmittel stammen werden.

Die zukünftige Finanzierung Ihres Studiums in Österreich scheint aus derzeitiger Sicht somit nicht ausreichend gesichert und ist die Herkunft Ihrer Geldmittel auch nicht bestätigt.

Im Rahmen des Parteiengehörs (§ 45 AVG) wird Ihnen Gelegenheit gegeben, innerhalb von 4 Wochen, ab Erhalt dieses Schreibens eine Stellungnahme abzugeben bzw. geeignete Nachweise beizubringen. Sollten Sie innerhalb der gesetzten Frist die Nachweise nicht vorlegen, müsste Ihr Antrag abgewiesen werden.

Mit freundlichen Grüßen
    من هیچ تجربه ای ندارم ولی بنظرم لحنشون تند نیست رسمیه تو گوگل ترنزلیتم بزنید میبینید نوشته منبع مالیتون رو میخاد و 4 هفته از تاریخ این نامه بهتون مهلت دادن که براشون مدارک مالی رو بفرستید. ببخشید که اظهارنظر میکنم و میدونم بقیه اطلاعاتشون خیلی بیشتره ولی میبینم استرس دارین و کسی چیزی نگفته هنوز دلم نمیاد چیزی که بنظرم میرسه رو نگم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)