صفحه 124 از 126 نخستنخست ... 2474114115116117118119120121122123124125126 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 1254

موضوع: بعد از درخواست ویزا- مکاتبات با شهرداری اتریش (MA35)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

سلام دوستان. برای من یک ایمیل اومده از اتریش ممنون میشم یکی بگه معنیش چی هست؟ یعنی ویزامو قبول کردن؟ به من دو ماه پیش نقصی زدن که تو 2 هفته جوابشو براشون فرستادم.

Ihre Unterlagen zu Ihrer finanziellen Situation wurden geprüft und sind aus derzeitiger Sicht ausreichend. Es läuft im Moment jedoch noch eine formale Abfrage. Sollten dabei keine nachteiligen Erkenntnisse hervorkommen, kann an die Botschaft eine Mitteilung zur Vergabe eines Einreisevisums erfolgen. Darüber werden Sie jedoch gesondert verständigt.

Bitte nehmen Sie Kontakt mit der Montanuniversität Leoben auf, ob Sie mit Ihrer Zulassung im Sommersemester 2018 in Ihrem gewünschten Studium einsteigen können.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانید)

سلام دوستان.

برای دوره یک ساله پایان نامه تحت توافق اراسموس (تبادل دانشجو) بین ترکیه و اتریش درخواست ویزا کردم، و ریجکت شدم! اولین ایرادی که گرفتن این هست:
    Gemaß § 64 Abs. 1 NAG idgF kann Drittstaatsangehorigen eine Aufenthaltsbewilligung fur Studierende ausgestellt werden, wenn sie
    1. die Voraussetzungen des 1. Teiles erfullenen und
    2. ein ordentliches oder außerordentliches Studium an einer Universitat, Fachhochschule, akkreditierten Privatunivorsitat, Padagogischen Hochschule, anerkannten privaten Padagogischen Hochschule oder einen anerkannten privaten Studiengang oder anerkannten privaten Hochschullehrgang absolvieren und im Fall eines Universitatslehrganges dieser nicht ausschließlich der Vermittlung Sprache dient.
    اگر میدونید مساله چیه لطفا به من هم بگید.

سوال دوم اینکه از اونجا که دو هفته فرصت اعتراض دارم، ایا امکان برگشت رای بعد از ریجکت شدن هست واقعا؟ استاد راهنمام هم در اتریش بسیار حمایتگر هست. میشه کاری کرد؟

پیشاپیش ممنون از لطفتون

نقل قول نوشته اصلی توسط evane3nce1 نمایش پست ها
    سلام دوستان. برای من یک ایمیل اومده از اتریش ممنون میشم یکی بگه معنیش چی هست؟ یعنی ویزامو قبول کردن؟ به من دو ماه پیش نقصی زدن که تو 2 هفته جوابشو براشون فرستادم.

Ihre Unterlagen zu Ihrer finanziellen Situation wurden geprüft und sind aus derzeitiger Sicht ausreichend. Es läuft im Moment jedoch noch eine formale Abfrage. Sollten dabei keine nachteiligen Erkenntnisse hervorkommen, kann an die Botschaft eine Mitteilung zur Vergabe eines Einreisevisums erfolgen. Darüber werden Sie jedoch gesondert verständigt.

Bitte nehmen Sie Kontakt mit der Montanuniversität Leoben auf, ob Sie mit Ihrer Zulassung im Sommersemester 2018 in Ihrem gewünschten Studium einsteigen können.
    تبریک میگم، میگن مدارک مالیتون رو بررسی کردن و قبولتون کردن، از خود سفارت جداگونه بهتون خبر میدن البته.
    بعدشم میگه با دانشگاهتون چک کنید ببینید میتونید با این پذیرشتون ترم تابستون رو ثبت نام کنید یا نه.(میدونید دیگه وقتی میخاین برین تایم ثبت نام دانشگا ه یا کلاس زبان و اینارو چک کنید ببینید ثبت نام میتونید بکنید یا نه چون اگه تایم ثبت نام تموم شده باشه مجبور میشید برگردید، در ضمن حواستون به انقضا پذیرشم باشه)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بعد از درخواست ویزا- مکاتبات با شهرداری اتریش (MA35)

سلام به همگی، برای من از طرف سفارت یک ایمیل اومده که دولت اتریش با تقاضام موافقت کرده و باید برای ویزای نوع D اقدام کنم. دو تا سوال داشتم که ممنون میشم کسی راهنماییم کنه:

1- اول اینکه چطور میتونم وقت بگیرم از سفارت برای تحویل پاس؟ توی ایمیل نوشته که به ایمیل سفارت باید ایمیل بزنم و مثل بار اول که اقدام کردم همون ابتدا وقت می دن؟
    2- دومین سوالم راجع به بیمه هستش. من همه مطالب فروم رو خوندم اما دقیق متوجه نشدم. میشه یکی توضیح بده همه چی و راجع این بیمه ای که باید بگیریم؟ فهمیدم منی که بین لیسانسو ارشدم 4 سال فاصلس نمی تونم بیمه دانشجویی اتریش رو بگیرم (50 یورو در ماه). پس تکلیف ما چی میشه و باید چکار کنیم؟ این بیمه سه ماه رو ازکجا باید بگیریم؟ قیمتش که خیلی زیاده ماهی 250 یورو و اگه بریم اتریش باید بیمه عمومی که ماهی حدود همین 250 یورو هستش رو باید بگیریم؟

ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن.

Junior Member

من همون اول که مدارکم رو تحویل دادم بیمه مسافرتی ملت رو هم گرفتم که روش نوشته این بیمه پرداخت هزینه های پزشکی بیمه شده را تعهد می نماید. یعنی به جز این بیمه باید یه بیمه دیگه هم بگیرم؟

Junior Member

سلام به همگی، برای من از طرف سفارت یک ایمیل اومده که دولت اتریش با تقاضام موافقت کرده و باید برای ویزای نوع D اقدام کنم. دو تا سوال داشتم که ممنون میشم کسی راهنماییم کنه:

1- اول اینکه چطور میتونم وقت بگیرم از سفارت برای تحویل پاس؟ توی ایمیل نوشته که به ایمیل سفارت باید ایمیل بزنم و مثل بار اول که اقدام کردم همون ابتدا وقت می دن؟
    2- دومین سوالم راجع به بیمه هستش. من همه مطالب فروم رو خوندم اما دقیق متوجه نشدم. میشه یکی توضیح بده همه چی و راجع این بیمه ای که باید بگیریم؟ فهمیدم منی که بین لیسانسو ارشدم 4 سال فاصلس نمی تونم بیمه دانشجویی اتریش رو بگیرم (50 یورو در ماه). پس تکلیف ما چی میشه و باید چکار کنیم؟ این بیمه سه ماه رو ازکجا باید بگیریم؟ قیمتش که خیلی زیاده ماهی 250 یورو و اگه بریم اتریش باید بیمه عمومی که ماهی حدود همین 250 یورو هستش رو باید بگیریم؟

ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن.
    سلام. تبریک میگم.

تو ایمیل موافقت با درخواست ویزاتون گفته که باید برای تحویل پاس به سفارت وقت بگیرید؟ چون 3 هفته پیش با درخواست ویزای من هم موافقت شد ولی تو ایمیلی که به زبان المانی از طرف سفارت ارسال شده نگفته که باید وقت بگیریم. فقط گفته 3 ماه فرصت دارم تا برای دریافت ویزا به سفارت مراجعه کنم و هیچ حرفی از وقت گرفتن نزده.

درباره بیمه ای که توی همون ایمیل و جزو مدارک تحویل ویزا خواسته شده هم من به سفارت ایمیل دادم که به من گفتن این بیمه، بیمه سفر میباشد و به جز بیمه معلم همه بیمه ها مورد قبول است و کلا حرفی از بیمه اتریشی و ... نزد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran_Er نمایش پست ها
    سلام. تبریک میگم.

تو ایمیل موافقت با درخواست ویزاتون گفته که باید برای تحویل پاس به سفارت وقت بگیرید؟ چون 3 هفته پیش با درخواست ویزای من هم موافقت شد ولی تو ایمیلی که به زبان المانی از طرف سفارت ارسال شده نگفته که باید وقت بگیریم. فقط گفته 3 ماه فرصت دارم تا برای دریافت ویزا به سفارت مراجعه کنم و هیچ حرفی از وقت گرفتن نزده.

درباره بیمه ای که توی همون ایمیل و جزو مدارک تحویل ویزا خواسته شده هم من به سفارت ایمیل دادم که به من گفتن این بیمه، بیمه سفر میباشد و به جز بیمه معلم همه بیمه ها مورد قبول است و کلا حرفی از بیمه اتریشی و ... نزد.

من امروز تماس گرفتم با سفارت گفتن که تا قبل از سال 2018 بدون وقت میشه رفت سفارت اما برای سال 2018 باید وقت گرفت. راجع به بیمه هم گفت که همون بیمه ملت که قبلا گرفتم کافیه و باید دفترچه اون رو ببرم.
    خیالم راحت شد واقعا. فکر می کردم باید این بیمه جنرالی که دوستان گفتن رو بگیرم و 2 میلیون دوباره الکی پول بدم. چقدر خوب شد اونموقع همین ملت رو گرفتم با 700 تومن مثل اینکه این قانون های جدید شامل ما نمیشه.
    شما هنوز پاستون رو تحویل ندادید؟

Junior Member

من امروز تماس گرفتم با سفارت گفتن که تا قبل از سال 2018 بدون وقت میشه رفت سفارت اما برای سال 2018 باید وقت گرفت. راجع به بیمه هم گفت که همون بیمه ملت که قبلا گرفتم کافیه و باید دفترچه اون رو ببرم.
    خیالم راحت شد واقعا. فکر می کردم باید این بیمه جنرالی که دوستان گفتن رو بگیرم و 2 میلیون دوباره الکی پول بدم. چقدر خوب شد اونموقع همین ملت رو گرفتم با 700 تومن مثل اینکه این قانون های جدید شامل ما نمیشه.
    شما هنوز پاستون رو تحویل ندادید؟
    سلام عزیز . مبارک باشه . اقا میتونید بگید دقیق چه مدارکی دادین که ویزاتون قبول شد ؟ والا ما همه چی کامل دادیم ناقصی زدن منبع پولت چیه ؟ منم فیش حقوقمو دادم باز میگن منبعش چیه ؟ خوب منی که 4 ساله کار میکنم پول جمع کردم جز فیش حقوقم چی باید بدم ؟ بعد قرار شده پسر خالم که حقوق 5 هزار یورویی داره در اتریش ساپورترم بشه که مشکل حل بشه . شما میدونید برای ساپورتر اونجا چه مدارکی باید ارائه بدن ؟ مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kingr2r1 نمایش پست ها
    سلام عزیز . مبارک باشه . اقا میتونید بگید دقیق چه مدارکی دادین که ویزاتون قبول شد ؟ والا ما همه چی کامل دادیم ناقصی زدن منبع پولت چیه ؟ منم فیش حقوقمو دادم باز میگن منبعش چیه ؟ خوب منی که 4 ساله کار میکنم پول جمع کردم جز فیش حقوقم چی باید بدم ؟ بعد قرار شده پسر خالم که حقوق 5 هزار یورویی داره در اتریش ساپورترم بشه که مشکل حل بشه . شما میدونید برای ساپورتر اونجا چه مدارکی باید ارائه بدن ؟ مرسی

نه والا من نمیدونم برای ساپورتر اتریشی چه مدارکی میخواد چون خودم نداشتم. راجع به نقصیتونم به منم که 30 تومن کارکردم واسه دو سال بود نقصی زدن که منبعش چیه و منم ریز به ریز واریزی و برداشتیام طی این مدت رو توی 3 تا ایمیل براشون توضیح دادم (چون تو یه ایمیل جا نمیشد) و اونها هم بررسی کردن و دیدن درسته و قبول کردن.

Senior Member

سلام به همگی.من دو سال پیش ویزای دانشجویی اتریشو گرفتم و همه مدارکی که میخواستن رو فرستادم برای ma35.الان اتریش نیستم و اقامتم هم تموم شده.فقط مدارکی که ترجمه و تایید کردم رو لازم دارم.امکانش هست که اونا رو پس بگیرم؟اگه اره.چجوری باهاشون تماس بگیرم؟ایمیل یا تلفن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)