صفحه 125 از 126 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 1254

موضوع: بعد از درخواست ویزا- مکاتبات با شهرداری اتریش (MA35)

پیش فرض پاسخ : بعد از درخواست ویزا- مکاتبات با شهرداری اتریش (MA35)

سلام دوستان امروز از سفارت برای من این ایمیل آمده منظورشون چی هستش

Sie werden gebeten, binnen 14 Tagen ab Erhalt des Schreibens an der Österreichischen Botschaft (Sonntag bis Donnerstag von 09.00 bis 12.00 Uhr) mit gültigem Identitätsausweis (Reisepass) sowie mit diesem Schreiben,
    zur Behebung eines Schriftstücks in einer Sie betreffenden Rechtssache, vorzusprechen.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط sarmen_tbn نمایش پست ها
    سلام دوستان امروز از سفارت برای من این ایمیل آمده منظورشون چی هستش

Sie werden gebeten, binnen 14 Tagen ab Erhalt des Schreibens an der Österreichischen Botschaft (Sonntag bis Donnerstag von 09.00 bis 12.00 Uhr) mit gültigem Identitätsausweis (Reisepass) sowie mit diesem Schreiben,
    zur Behebung eines Schriftstücks in einer Sie betreffenden Rechtssache, vorzusprechen.
    گفته برای دریافت نامه با یک کارت شناسی معتبر (پاسپورت) از یکشنبه تا 5 شنبه از ساعت 9 تا 12 به سفارت برین...احتمالا نامه نقص هستش
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering

سلام دوستان ..من نقصی هامو بر طرف کردم و برای اداره فرستادم ... چند روز پیش ار ام ا به من ایمیل زدن که پرونده ی شما اوکیه و میتونید با سفارت هماهنگ کنید و برای ویزا اقدام کنید ...خواستم تشکر کنم از همه ی کسایی که این مدت واقعا کمک کردن ....امیدوارم مشکل دیگرانم به زودی حل بشه ...

Junior Member

سلام آقاى فرخ
    تبريك ميگم بهتون . لطفاً بفرماييد از زمان رفع نقص چقدر طول كشيد جواب اوكى بياد براتون ؟
    و اينكه وكيل گرفتيد براى رفع نقص يا بدون وكيل انجام دادين ؟؟
    اگر جواب بله هست لطفاً شماره وكيلتون رو تو خصوصى برام بفرستين ، ممنون ميشم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Marjan0707 نمایش پست ها
    سلام آقاى فرخ
    تبريك ميگم بهتون . لطفاً بفرماييد از زمان رفع نقص چقدر طول كشيد جواب اوكى بياد براتون ؟
    و اينكه وكيل گرفتيد براى رفع نقص يا بدون وكيل انجام دادين ؟؟
    اگر جواب بله هست لطفاً شماره وكيلتون رو تو خصوصى برام بفرستين ، ممنون ميشم .
    سلام جواب پیام شمارو دادم من ...بله وکالت دادم ...

سلام
    من برام نامه نقصی اومده و گفتن پولی که تو حسابت داری کمه(گرچه بیشتر از حدیه که گفته بودن!). الان من میخام علاوه بر مادرم که اول کار به عنوان ساپورتر معرفی کردم مدیرمون رو هم معرفی کنم واسه محکم کاری و اینکه میتونم واسه گردش مالیش سند و مدرک ارائه بدم، فقط میخاستم ببینم چی باید بگم بهشون وقتی میگن چرا مدیرت میخاد اسپانسرت بشه؟ در جواب این سوال چیا باید بگم که منطقی بنظر بیاد؟ بقیه که یه نفری بجز خانوادشون رو بعنوان ساپورتر معرفی کردن چی گفتن؟ ممنون میشم سریع جواب بدید چون چند روز بیشتر وقت ندارم!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شهرداری اتریش و سؤالات مرتبط با آن (MA 35)

سلام، میبخشید من هم یک درخواست مشابه با شما به سفارت دادم، شما ویزاتون اومده؟ چقدر طول کشید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد محیط زیست-علوم و تحقیقات تهران

سلام دوست عزیز
    من بعد از 4ماه از تاریخ مصاحبه یه ایمیل نقصی از ma35 گرفتم و نقصی رو برطرف کردم، هفته پیش که پیگیری کردم ma35 گفت نامه ای به سفارت دادیم از اون طریق پیگیری کن. نامه ریجکتی بود و آخرش نوشته حق اعتراض و درخواست تجدید نظر دارید که باید 30 یورو پرداخت بشه و ....
    الان واقعا نمیدونم باید چکار کنم؟ آیا این اعتراض موثره؟ چون به خوابگاه و بیمه و منبع مالی(درحالی که کامل بوده فیش حقوقی و بیمه و نامه از محل کار و......)ایراد گرفتن
    ممنون میشم هرکدوم از دوستان میدونن منو راهنمایی کنن

Junior Member

سلام، دوستان كسي در سال ٢٠١٨ هست كه مصاحبه شده باشه؟ من اواسط januar مصاحبه شدم ولي هنوز هيچ جوابي نيومده، فقط MA 35,2 ماه پيش ايميل داد كه مدارك رسيده ودر حال بررسيه.

Junior Member

دوست عزیز اجله نکن بین ۶ تا ۸ ماه زمان میبره...

نقل قول نوشته اصلی توسط Sury نمایش پست ها
    سلام، دوستان كسي در سال ٢٠١٨ هست كه مصاحبه شده باشه؟ من اواسط januar مصاحبه شدم ولي هنوز هيچ جوابي نيومده، فقط MA 35,2 ماه پيش ايميل داد كه مدارك رسيده ودر حال بررسيه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)