صفحه 18 از 126 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 1254

موضوع: بعد از درخواست ویزا- مکاتبات با شهرداری اتریش (MA35)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : MA 35 ??????

نقل قول نوشته اصلی توسط bahram_ نمایش پست ها
    درود دوستان.
    من پیگیری کردم و گفتن که قبل از 2 ماه از تحویل مدارک به سفارت قابل پیگیری نیست.یعنی حداقل 2 ماه از درخواست باید بگذره تا بشه از طریق ma35 پیگیزی کرد.دوستان همه چی آرومه نگران نباشید.
    همون طور دوستان قدیمی در فروم هم گفته بودند بهتره تا دوماه صبر کنید بعد ایمیل بزنید به ma35 ... ایمیل های تکراری و فراوان باعث می شه که ایمیل های پیگیری سایر دوستان بعد این مدت طاقت فرسای انتظار رو دیگه مهم تلقی نکنند

سلااااااام دوستان. من برای دکتری وین اقدام کردم . 3ماه و نیم قبل مدارکمو تحویل سفارت دادم. دیروز به ma35 ایمیل زدم اینو فرستاده:
    das KundInnenservicezentrum der Magistratsabteilung 35 dankt für Ihre Anfrage vom 02.12.2012.

Wir ersuchen Ihre Anfrage zuständigkeitshalber an die Bezirkshauptmannschaft Baden (Tel. 02252 868000) zu richten.

میشه کمکم کنید و بگین منظورش چی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟//

Junior Member

Unhappy پاسخ : MA 35 ??????

این هم پاسخ ma35 به ما بعد از دو ماه انتظار:
    die Anträge werden derzeit bearbeitet. Über die Erledigung Ihres Antrags sowie über allfällige weitere erforderliche Schritte werden Sie schriftlich über die Österreichische Botschaft informiert.
    Da jeder Fall individuell zu bearbeiten ist, kann über die voraussichtliche Bearbeitungszeit eines Antrags keine Auskunft erteilt werden.
    یعنی اینکه زمان مشخص برای زمان بررسی پرونده ما نمی تونند بدهند و فعلا باید صبر کنیم.....صببببببببببببببببب ببببر می کنیم

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط EINDERUNG نمایش پست ها
    این هم پاسخ ma35 به ما بعد از دو ماه انتظار:
    die Anträge werden derzeit bearbeitet. Über die Erledigung Ihres Antrags sowie über allfällige weitere erforderliche Schritte werden Sie schriftlich über die Österreichische Botschaft informiert.
    Da jeder Fall individuell zu bearbeiten ist, kann über die voraussichtliche Bearbeitungszeit eines Antrags keine Auskunft erteilt werden.
    یعنی اینکه زمان مشخص برای زمان بررسی پرونده ما نمی تونند بدهند و فعلا باید صبر کنیم.....صببببببببببببببببب ببببر می کنیم
    معمولا جوابها به همین ترتیب هست و خیلی کم پیش میاد که دقیقا بهتون زمان بدن
    باید منتظر باشین ولی پیگیری هم بکنید

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

با سلام.

من 19.11.2012 مدارکم را تحویل سفارت دادم. چند روز پیش تماس گرفتم، گفتند فرستادیم ma35.

1. یکی از آشناهامون اتریش هستش. اگه ازش بخام بره ma35 چقدر تاثیر داره؟
    2. حتما باید وکایتنامه رسمی داشته باشه؟

Junior Member

Unhappy پاسخ : MA 35 ??????

سلام
    از ma35 به همسر من به عنوان متقاضی همراه (من متقاضی اصلی هستم و فقط من پذیرش دارم)....امیل زدند که مدرک پذیرش دانشگاه کم واسه ما تا تاریخ 14.01.2013بفرست...آخه از کی تا حالا واسه همراه پذیرش می خواستند؟...ما هر دو در فرم دوخواست اقامت گزینه personalich رو زدیم..کارمند سفارت به ما گفت..ممکنه از اون باشه؟ یعنی فکر کردند همسر من هم متقاضی اصلی؟... نمی دونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط microanamis نمایش پست ها
    با سلام.

من 19.11.2012 مدارکم را تحویل سفارت دادم. چند روز پیش تماس گرفتم، گفتند فرستادیم ma35.

1. یکی از آشناهامون اتریش هستش. اگه ازش بخام بره ma35 چقدر تاثیر داره؟
    2. حتما باید وکایتنامه رسمی داشته باشه؟
    ميتونيد ايميل هم بزنيد به MA 35
    ولي من ايميل زدم واسه خودم و MA 35 بهم جواب داد كه هنوز هيچ ركوردي از شما تو سيستم ثبت نشده من مداركم رو 9.10.2012 سابميت كردم به سفارت

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من 12 سپتامبر (22 شهریور) مدارکمو برای ویزای دانشجویی( تی یو وین) تحویل سفارت دادم و 18 نوامبر (28 آبان) به MA35 ایمیل زدم و 21نوامبر این ایمیل رو برای من فرستادن.
    der Antrag wird derzeit bearbeitet. Über die Erledigung Ihres Antrags sowie über allfällige weitere erforderliche Schritte werden Sie schriftlich über die Österreichische Botschaft informiert.

تا کی باید صبر کنم؟؟؟؟؟میتونم از سفارت پیگیری کنم؟؟ باید به همون بخشی که مربوط به درخواست وقت است تماس بگیرم؟؟؟؟دارم از انتظار دیوونه میشم(((

نقل قول نوشته اصلی توسط Nik2000 نمایش پست ها
    ميتونيد ايميل هم بزنيد به MA 35
    ولي من ايميل زدم واسه خودم و MA 35 بهم جواب داد كه هنوز هيچ ركوردي از شما تو سيستم ثبت نشده من مداركم رو 9.10.2012 سابميت كردم به سفارت
    واله ما هم 25 شهریور تحویل دادیم. میل زدیم MA گفتن تو کینی مو کینم!! اصا اسمت اینجا نیست! برو با سفارت تماس بگیر ببین پرونده ات گم نشده!!
    یک هفته است میل زدیم سفارت یکی نیست بگه خرت به چند من!! MA یه روزه جواب داد! اینا هنوز جواب ندادن!! ای خدا خوراک نهنگا بشه این مملکت راحت شیم!!

Junior Member

من هم 26 شهریور تحویل دادیم. انگاري كه هيچ خبري نيست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)