صفحه 4 از 126 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1254

موضوع: بعد از درخواست ویزا- مکاتبات با شهرداری اتریش (MA35)

Senior Member shabgard25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Music-Tehran Art University

پیش فرض پاسخ : MA 35 ??????

نگران نباشید. وین (همون MA35) خیلی زود جواب میده!
    میفهمم انتظار سخته ولی به زودی تموم میشه.ایشالله به زودی باید فکر خریدن بلیط باشید.
    موفق باشید

Junior Member

بچه‌ها من دقیقا ۱ هفته هست که به ma35(service@ma35.wien.gv.at
    ایمیل زدم و هنوز جوابی‌ دریافت نکردم آیا ایمیل دیگه ایی هست که بتونم پی‌گیری کنم؟ یا اینکه اگر آشنایی در وین داشته باشم اون می‌تونه حضوراً واسه من پی‌گیری کنه؟؟ اگر می‌شه باید کجا بره و چطور پی‌گیری کنه؟

Junior Member

با ایمیل سفارت اتریش در تهران تماس بگیرید از اونا ایمیل درست رو بگیرین! مثلا به من واسه گراتس یه ایمیل دیگه دادن. ایمیلی که بچه ها قبلا استفاده کردن و جواب نگرفتن متاسفانه کلا ایمیل اشتباه بوده ! ایمیلی که آقای Ingrid TRAPPL جواب میده! من که سریع جوابمو ازش گرفتم
    نقل قول نوشته اصلی توسط bibla نمایش پست ها
    بچه‌ها من دقیقا ۱ هفته هست که به ma35(service@ma35.wien.gv.at
    ایمیل زدم و هنوز جوابی‌ دریافت نکردم آیا ایمیل دیگه ایی هست که بتونم پی‌گیری کنم؟ یا اینکه اگر آشنایی در وین داشته باشم اون می‌تونه حضوراً واسه من پی‌گیری کنه؟؟ اگر می‌شه باید کجا بره و چطور پی‌گیری کنه؟

Senior Member mas0o0ud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering , IAUT

سلام دوستان
    ایمیل گراتس رو اینجا هم بزارید لطفا.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mas0o0ud نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام مسعودجان، اين مطلب رو در يکي ازصفحات همين سايت گير آوردم. اميدوارم صحيح باشه.
    ايميل معرفي شده براي استعلام وضعيت درخواست اقامت شهر وين که به صورت روتين ma35 مي باشد!!!
    ( ice@ma35.wien.gv.at )
    و براي استعلام وضعيت درخواست اقامت شهر گراتس از طريق اين ايميل پيگير باشيد:
    bhgu@stmk.gv.at
    در ضمن براي اينکه کارهاي شما زودتر انجام بشود نامه به زبان آلماني باشد و حتماً ( اسم و تاريخ تولدتان) را رو از اول بفرستيد.
    اسم شما، تاريخ تولد به سال ميلادي و بگوييد که مي خواهيد پيگيري کنيد پرونده درخواست ويزاتون در چه مرحله اي هست؟

ich heisse (family name) , (name) , geb.am (tarikhe tavalod ) . Ich habe meine Unterlagen am (tarikhe tahvile madarek be sefarat ) an Osterreichische Botschaft im Iran angereicht. Koennen Sie mir bitte sagen, wann die Moeglichkeit besteht , dass ich das Visum fuer das Studium bekomme .

danke

قسمت هاي قرمز رنگ رو بدون پرانتز وارد کنين و به جاي کل قسمت هاي قرمز موارد خواسته شده تويه پرانتز رو قرار بدين اميدوارم که بهتون جواب بدن
    ma35 ايميل شهرداري وين است. براي پيگيري درخواست اقامت معمولا بهش ايميل ميزنن و جريان کار رو پيگيري ميکنن.

Junior Member

والا این آقا به من این لینکو داده که ایمیل بررسی گراتس هم توشه که با این ایمیلی که اینجا بچه ها میدن فرق داره!
    این لینک هستش :
    http://www.verwaltung.steiermark.at/...0006102/271531
    که ایمیل توش نوشته!
    حالا من جواب گرفتم اینجا اطلاع میدم

سلام دوستان

Junior Member

ایمیل پیگیری گراتس اینه
    fa7c@stmk.gv.at
    سلام دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saro0o0 نمایش پست ها
    با ایمیل سفارت اتریش در تهران تماس بگیرید از اونا ایمیل درست رو بگیرین! مثلا به من واسه گراتس یه ایمیل دیگه دادن. ایمیلی که بچه ها قبلا استفاده کردن و جواب نگرفتن متاسفانه کلا ایمیل اشتباه بوده ! ایمیلی که آقای Ingrid TRAPPL جواب میده! من که سریع جوابمو ازش گرفتم

متأسفانه من از سفارت اتریش در مالزی اقدام کردم و مسئولین اینجا خیلی‌ بد برخورد می‌کنن و هیچ کمکی‌ نمیکنن. حالا اگر می‌شه این ایمیل سفارت اتریش در تهران رو به من بدید که من بشون میل بزنم شاید جواب گرفتم

Junior Member

فکر نمیکنم به سفارت اثریش تو تهران ربطی داشته باشه!!! اینا فقط مدارکو از ما میگیرن، یه سری استعلام میگیرن میفرستن اتریش! ولی به هرحال اینه ایمیل! در ضمن آقانیستو خانوم Ingrid Trappl هستش؛ من اشتباه نوشتم!
    teheran-ob@bmeia.gv.at
    اینم ایمیل!
    نقل قول نوشته اصلی توسط bibla نمایش پست ها
    متأسفانه من از سفارت اتریش در مالزی اقدام کردم و مسئولین اینجا خیلی‌ بد برخورد می‌کنن و هیچ کمکی‌ نمیکنن. حالا اگر می‌شه این ایمیل سفارت اتریش در تهران رو به من بدید که من بشون میل بزنم شاید جواب گرفتم

Junior Member

درضمن گراتس به من جواب داد که 3هفته دیگه حداقل کار ویزام طول میکشه! یعنی ایمیلی که بالا دادم واسه گراتس درسته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)