صفحه 5 از 126 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1254

موضوع: بعد از درخواست ویزا- مکاتبات با شهرداری اتریش (MA35)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : MA 35 ??????

نقل قول نوشته اصلی توسط saro0o0 نمایش پست ها
    درضمن گراتس به من جواب داد که 3هفته دیگه حداقل کار ویزام طول میکشه! یعنی ایمیلی که بالا دادم واسه گراتس درسته

ممنون. بالاخره ما۳۵ به من جواب داد و اصلا نگفت که چه قد طول می‌کشه فقط گفته بود که صبر باشید چون شلوغ هست و همهٔ مدارک باید یکی‌ یکی‌ بررسی بشه خوبه که گراتس حداقل به شما یه زمانی‌ داده

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط bibla نمایش پست ها
    ممنون. بالاخره ما۳۵ به من جواب داد و اصلا نگفت که چه قد طول می‌کشه فقط گفته بود که صبر باشید چون شلوغ هست و همهٔ مدارک باید یکی‌ یکی‌ بررسی بشه خوبه که گراتس حداقل به شما یه زمانی‌ داده
    زیاد عجله نکنید چون مطمدن باشید پرونده شما سر اون تاریخی که باید بیاد میاد و هزار بارم که شما پیگیری بکنید فایده ای نداره و خودتونو اذیت میکنید و هیچ وقتم به شما تاریخ دقیقی نمیدن تویه وین ولی بالاخره میاد و باید صبور باشید

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

Junior Member

بچه ها امروز ویزام اومد! دقیقا همون سه هفته ای شد که توی میل بهم گفته بودن یعنی خیلی شهر با نظمیه این گراتس! ایول داره )

این جواب ما35 اومد! دقیقا منظورشو نفهمیدم .میشه لطفا کمکم کنید؟
    Ihr Antrag ist in Wien eingelangt und liegt im zuständigen Referat zur Prüfung der Erteilungsvoraussetzungen. Im Zuge des Ermittlungsverfahrens werden Sie über die Österreichische Botschaft in Teheran verständigt.

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezagoldman نمایش پست ها
    این جواب ما35 اومد! دقیقا منظورشو نفهمیدم .میشه لطفا کمکم کنید؟
    Ihr Antrag ist in Wien eingelangt und liegt im zuständigen Referat zur Prüfung der Erteilungsvoraussetzungen. Im Zuge des Ermittlungsverfahrens werden Sie über die Österreichische Botschaft in Teheran verständigt.
    معمولا جوابهای MA35 همینجوری هست بهتون گفته که پرونده شما در حال بررسی هست و از طریق سفارت اتریش در تهران بهتون خبر داده میشه

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

Junior Member mzamanian66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Vienna University of Technology

سلام به همگی
    من حدود 4 ماه 10 روز که هنوز ویزام نیومده برای ام35 ایمیل زدم جواب زیر بهم دادن
    Ihr Antrag ist in Wien eingelangt und dem zuständigen Referat zur Prüfung der Erteilungsvoraussetzungen vorgelegt.
    Obwohl uns die Zufriedenheit unserer KundInnen sehr wichtig ist, nimmt die Bearbeitung eines Antrages einige Zeit in Anspruch.
    Aufgrund der zahlreichen Anträge und der unterschiedlichen Bearbeitungszeit kann es zu einer Wartezeit bis zu 6 Monaten,
    Nach Abschluss des behördlichen Ermittlungsverfahrens ergeht ein weiteres Schreiben.

می خواستم بدونم چند در صد میشه که ویزا جوابش منفی بشه؟

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mzamanian66 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من حدود 4 ماه 10 روز که هنوز ویزام نیومده برای ام35 ایمیل زدم جواب زیر بهم دادن
    Ihr Antrag ist in Wien eingelangt und dem zuständigen Referat zur Prüfung der Erteilungsvoraussetzungen vorgelegt.
    Obwohl uns die Zufriedenheit unserer KundInnen sehr wichtig ist, nimmt die Bearbeitung eines Antrages einige Zeit in Anspruch.
    Aufgrund der zahlreichen Anträge und der unterschiedlichen Bearbeitungszeit kann es zu einer Wartezeit bis zu 6 Monaten,
    Nach Abschluss des behördlichen Ermittlungsverfahrens ergeht ein weiteres Schreiben.

می خواستم بدونم چند در صد میشه که ویزا جوابش منفی بشه؟
    متاسفانه اصلا نمیشه گفت که چی میشه و فقط باید منتظر باشین همین

Junior Member mzamanian66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Vienna University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط sobijoon نمایش پست ها
    متاسفانه اصلا نمیشه گفت که چی میشه و فقط باید منتظر باشین همین
    سلام مرسی
    اون ایمیلی که به من زدن معنیش اینه که حداکثر تا 6 ماه طول میکشه و برای افراد مختلف این بازه زمانی متفاوت است درسته؟
    اما تا اونجایی که من میدونم بیشتر افراد بین 2 ماه تا 3 ماه میاد اما دلیل اینکه بعضیا به 4 یا 5 ماه طول میکشه برای نوع پروندوشون یا فصل توریستی اون کشور یا رشته یا....؟
    در ضمن پذیرش من برای رشته مکانیک از TU است
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mzamanian66 نمایش پست ها
    سلام مرسی
    اون ایمیلی که به من زدن معنیش اینه که حداکثر تا 6 ماه طول میکشه و برای افراد مختلف این بازه زمانی متفاوت است درسته؟
    اما تا اونجایی که من میدونم بیشتر افراد بین 2 ماه تا 3 ماه میاد اما دلیل اینکه بعضیا به 4 یا 5 ماه طول میکشه برای نوع پروندوشون یا فصل توریستی اون کشور یا رشته یا....؟
    در ضمن پذیرش من برای رشته مکانیک از TU است
    با تشکر
    راستش رو بخواین اینجا نمیدونم چرا ولی MA35 هیچ قانونی نداره و برای هر پرونده به یک صورت خاص تصمیم گیری میشه ما حتی ویزای 3 هفته ای هم داشتیم و ویزای 1 ساله هم داشیتم و جالب اینجاست که با شرایط کاملا مساوی

یه جورایی بیشتر برمیگرده به شانس و اینکه پرونده توسط چه کسی بررسی بشه اونجا چون اونجوری که ما تویه این مدت فهمیدیم کارمندای اونجا خیلی اب هم متفاوت هستند

امیدوارم به همین زودی ها ویزاتون بیاد

Junior Member

سلام
    بجه ها واسه من از سفارت نامه اومده و فرم ویزای شینگن وبرام فرستادن که پرکنم ببرمومیخواستم ببینم کسی میدونه بعداز اینکه فرم وببرم سفارت چقدرطول میکشه ویزام بیاد؟ چون دارم زبان میخونم هنوز! وشزامم بیاد3ماه اعتبار داره! پذیرشم واسه tu wien e!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)