صفحه 7 از 126 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1254

موضوع: بعد از درخواست ویزا- مکاتبات با شهرداری اتریش (MA35)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : MA 35 ??????

نقل قول نوشته اصلی توسط nilo57 نمایش پست ها
    سلام دوستان.من به ma35میل زدم.بعد از 4 روز این جواب رو فرستادن.می تونید ترجمه اش رو به من بگیید.ممنون میشم Ihr Antrag ist bei der MA35 am 12.06.2012 eingelangt und wird noch bearebitet. Sobald eine Entscheidung getroffen wird, erhalten Sie durch die Botschaft eine entsprechende Nachridht.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Noraz نمایش پست ها
    سلام

تا جایی که من متوجه میشم گفته که درخواست شما تازه در تاریخ 12.6.2012 به دست ما رسیده و هنوز در دست بررسیه و به محض اینکه تصمیمی در موردش گرفته بشه باخبر خواهید شد.
    سلام.ممنونم نوراز جان.لطف کردید. تا حدودی خیالم راحت شد.

Junior Member

سلام بر دوستان
    من یه سوال دارم و ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه. من برای TU پذیرش دکترا دارم و 1.5 ماه پیش برای اقامت دانشجویی اقدام کردم و الان منتظر جواب هستم. ولی جدیدا یه پذیرش جدید از یه دانشگاه دیگه اتریش توی شهر دیگه برام اومده که دوست دارم برای جدیده برم. سوال من اینه که چه کاری باید انجام بدم تا برم دانشگاه دوم؟ آیا همون اقامت قبلی کار میکنه یا باید دوباره درخواست اقامت بدم؟ آیا می تونم وقتی جواب اقامتم اومد فقط پذیرش دانشگاه دوم رو بذارم و برم اونجا ثبت نام کنم؟ یا باید اقامت اول رو کنسل کنم و دوباره برای دانشگاه جدید و شهر جدید درخواست اقامت بدم؟ این سوال برام خیلی اساسیه و ممنون میشم اگه کسی بهم جواب بده. با تشکر

Senior Member mas0o0ud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering , IAUT

نقل قول نوشته اصلی توسط saba1363 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    من یه سوال دارم و ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه. من برای TU پذیرش دکترا دارم و 1.5 ماه پیش برای اقامت دانشجویی اقدام کردم و الان منتظر جواب هستم. ولی جدیدا یه پذیرش جدید از یه دانشگاه دیگه اتریش توی شهر دیگه برام اومده که دوست دارم برای جدیده برم. سوال من اینه که چه کاری باید انجام بدم تا برم دانشگاه دوم؟ آیا همون اقامت قبلی کار میکنه یا باید دوباره درخواست اقامت بدم؟ آیا می تونم وقتی جواب اقامتم اومد فقط پذیرش دانشگاه دوم رو بذارم و برم اونجا ثبت نام کنم؟ یا باید اقامت اول رو کنسل کنم و دوباره برای دانشگاه جدید و شهر جدید درخواست اقامت بدم؟ این سوال برام خیلی اساسیه و ممنون میشم اگه کسی بهم جواب بده. با تشکر
    طبق اطلاعاتی که من دارم باید درخواست جدید بدید. برای اطلاعات بیشتر با سفارت تماس بگیرید. مشکلی که دارین برای اولین بار هست اینجا مطرح میشه.
    دوستانی که اطلاعاتی داشته باشن حتما راهنمایی میکنن.

Junior Member

مرسی از راهنماییتون. به سفارت زنگ زدم چیزی نمیدونست. فقط می گن که دو تا درخواست همزمان نمیتوند بدید (دو تا پرونده باز همزمان برای یک نفر نمیشه). یعنی باید منتظر بشم تا اقامت اولم بیاد و پرونده اولم بسته بشه تا ببتونم درخواست اقامت جدید بدم؟ یا می تونم اولی رو با درخواست خودم کنسل کنم و بلافاصله برا دومی اقدام کنم؟ مگه اقامت برا کشور اتریش نیست یا اقامت به دانشگاه هم وابسته است؟ مرسی از جوابتون.

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

مرسی از راهنماییتون. به سفارت زنگ زدم چیزی نمیدونست. فقط می گن که دو تا درخواست همزمان نمیتوند بدید (دو تا پرونده باز همزمان برای یک نفر نمیشه). یعنی باید منتظر بشم تا اقامت اولم بیاد و پرونده اولم بسته بشه تا ببتونم درخواست اقامت جدید بدم؟ یا می تونم اولی رو با درخواست خودم کنسل کنم و بلافاصله برا دومی اقدام کنم؟ مگه اقامت برا کشور اتریش نیست یا اقامت به دانشگاه هم وابسته است؟ مرسی از جوابتون.
    یکی از دوستان با اقامت گراتس اومد اتریش و یه پذیرش هم از دانشگاه تکنیک وین داشت و اینجا ( در وین ) ثبت نام کرد و الانم براش مشکلی پیش نیومده فقط یه مقدار برای کارت اقامت یکساله علاف شد ولی اینکه از الان بخواین منسل کنید رو نمیدونم ولی خوب وین که بهتره چرا جایه دیگه ؟

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sobijoon نمایش پست ها
    یکی از دوستان با اقامت گراتس اومد اتریش و یه پذیرش هم از دانشگاه تکنیک وین داشت و اینجا ( در وین ) ثبت نام کرد و الانم براش مشکلی پیش نیومده فقط یه مقدار برای کارت اقامت یکساله علاف شد ولی اینکه از الان بخواین منسل کنید رو نمیدونم ولی خوب وین که بهتره چرا جایه دیگه ؟
    سلام. مرسی sobijoon. ممنون از راهنماییت. می خواستم بدونم دوست شما دقیقا چه مراحلی رو طی کرد و چه کارهایی رو انجام داد که تونست عوض کنه. میشه اینو از دوستتون برام بپرسید؟ یا اگه ممکنه e-mail یا شماره تلفن دوستتون رو به من بدید که بتونم با ایشون مستقیما صحبت کنم و مشورت کنم. خیلی برام این موضوع مهمه. آخه اون دانشگاه دوم بهم فاند میده. مرسی.

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

سلام. مرسی sobijoon. ممنون از راهنماییت. می خواستم بدونم دوست شما دقیقا چه مراحلی رو طی کرد و چه کارهایی رو انجام داد که تونست عوض کنه. میشه اینو از دوستتون برام بپرسید؟ یا اگه ممکنه e-mail یا شماره تلفن دوستتون رو به من بدید که بتونم با ایشون مستقیما صحبت کنم و مشورت کنم. خیلی برام این موضوع مهمه. آخه اون دانشگاه دوم بهم فاند میده. مرسی.
    باشه براتون میپرسم و بهتون میگم

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

دوستان گلم سلام!
    من واسه شهرداری گراتس میل زدم. به همونایی که تو این تاپیک نوشته. یکیشون جواب داد و خیلی هم گل بود. گویا پرونده هرکی زیر دست یک شخصه. پس ناامید نشید و به همه میل بزنید.
    لطف اون آقا اینقدر زیاد بود که به من گفت اواسط آگوست ویزات میاد. اما وقتی ازش خواهش کردم کمی زودتر ویزا رو بدن ایشون یک ساعت بعدش میل زد و گفت همین الان ویزاتو صادر کردم!!! و 4-5 روز بعدشم از سفارت باهام تماس گرفتن!

Senior Member shabgard25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Music-Tehran Art University

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidejoon نمایش پست ها
    دوستان گلم سلام!
    من واسه شهرداری گراتس میل زدم. به همونایی که تو این تاپیک نوشته. یکیشون جواب داد و خیلی هم گل بود. گویا پرونده هرکی زیر دست یک شخصه. پس ناامید نشید و به همه میل بزنید.
    لطف اون آقا اینقدر زیاد بود که به من گفت اواسط آگوست ویزات میاد. اما وقتی ازش خواهش کردم کمی زودتر ویزا رو بدن ایشون یک ساعت بعدش میل زد و گفت همین الان ویزاتو صادر کردم!!! و 4-5 روز بعدشم از سفارت باهام تماس گرفتن!
    بله دوست من هیمنجوریه که میگی.پرونده افراد بر اساس حرف اول فامیلی زیر دست مسئولینه. و واقعا باید خوش شانس باشی که طرف آدم خوبی باشه که البته اینم بگم که اغلب خیلی خیلی خوب و خوش برخورد هستن ولی هر کسی این کارو نمیکنه که ویزا رو زودتر صادر کنه.
    ویزا که نه در واقع جواب اقامت.ببینید تا یه جاییش دست اینا هم نیست. مدارک شما میرسه دستشون اونا هم شروع میکنن به استعلام گرفتن.مدارک هویت و سو سابقه میره پلیس جنایی، مدارک اجاره خونه از دفتر خوابگاه و مدارک پذیرش از دانشگاه استعلام میشه.بعد از اینکه همه جوابا اومد و مدرک مالی هم بررسی شد درخواست اقامت شما تائید میشه و کارت اقامت در وین صادر میشه.
    حالا احتمالا همه این کارا و استعلام های شما انجام شده بوده که این آقا احتمالا روند اعلام جواب رو کوتاه تر کرده.
    به هر حال کلی تبریک میگم.

Senior Member mas0o0ud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering , IAUT

یک مزیت حوبی که گراتس داره این هست که میگه کی معلوم میشه جواب اقانتتون. من هم میل زده بودم 2هفته پیش دقیق گفت کی روند کار شما تموم میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)