صفحه 84 از 126 نخستنخست ... 34747576777879808182838485868788899091929394 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 1254

موضوع: بعد از درخواست ویزا- مکاتبات با شهرداری اتریش (MA35)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تربیت بدنی پیام نور

پیش فرض پاسخ : شهرداری اتریش و سؤالات مرتبط با آن (MA 35)

سلام خدمت دوستان من مدارکم رو 20 روز پیش تحویل سفآرت دادم آیا ایمیل زدن به شهرداری موجب تسریع روند کاری میشه یا نه؟ باتشکر

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghorabian نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان من مدارکم رو 20 روز پیش تحویل سفآرت دادم آیا ایمیل زدن به شهرداری موجب تسریع روند کاری میشه یا نه؟ باتشکر

خير هيچ تأثيري در تسريع رسيدگي نداره
    فقط جهت اطلاع و رفع نگراني هست

Junior Member

سلام، ما یک هفته پیش مدارکمون و به سفارت دادیم، آیا بعد دو هفته ایمیل بزنیم به MA35؟ در کل روند پیگیری چجوریه؟ ، مرسی

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط matinrt نمایش پست ها
    سلام، ما یک هفته پیش مدارکمون و به سفارت دادیم، آیا بعد دو هفته ایمیل بزنیم به MA35؟ در کل روند پیگیری چجوریه؟ ، مرسی

خير دوهفته كمه
    حدوداً يكماه بعد از تحويل مدارك ميتونين مكاتبه كنين
    در خصوص روند پيگيري اگر لطف كنين و يكم وقت بذارين و پست ها رو بخونين در خصوص همين موضوع كاملاً توضيح داده شده كه چه متني رو به چه ادرسي ارسال بفرمتييد

Member
    رشته و دانشگاه
    IT

این آنتونیجویچ واقعا داره اذیت میکنه
    بعد 81 روز تازه نقص مدرک زده
    یعنی 81 طول کشید تا پروندمون رو ورق بزنه
    الانم 11 روزه رفع نقص کردیم اصلا حتی نگفته که ایمیل رو دریافت کردند یا نه؟
    واقعا اتریش اینقدر بی قانون هست؟
    اصلا فکرشو نمیکردم که ایجوری باشه

پ.ن : البته نمیخوام گناه طرف رو بشورم شاید این آفیسر ها فقط مسئول بررسی هستند و کسان دیگه ای تصمیم میگیرند
    ویرایش توسط Ashkli : March 10th, 2016 در ساعت 04:15 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    IT

دوستانی که انتونیجویچ بهشون نقصی زده چند روز بعد دوباره نقص خوردند یا اینکه جواب ویزاشون اومد؟
    من الان 17 روزه منتظرم بعد رفع نقص خبری نشده

Junior Member

ا سلام خدمت دوستان
    من برای ویزا اقدام کردم و در جوای این ایمیل بهم زدن:
    Es wird daher gebeten den Antragstellern von der ordnungsgemäßen Vorlage von Nachweisen über die finanziellen Erfordernisse zum Studium in Österreich zu informieren. Eine entsprechende Vorlage von Nachweisen über den beabsichtigten Lebensunterhalt in Österreich – wie angeführt - wird in absehbarer Zeit entgegengesehen.

Erforderlich also:
    - Nachweis der aktuellen Finanzlage, mit dem die gesicherte Lebensführung in Österreich belegt wird, sowie ein diesbezüglicher Nachweis der uneingeschränkten Verfügbarkeit aus dem Ausland oder der Nachweis dieser finanziellen Mittel in Österreich.
    - Nachweis der Quelle der vorgelegten Geldmittel sowie Dokumentation über eine längerfristige Zusicherung (Gehaltszettel, zukünftige Geldquelle bzw. die Finanzsituation eines Garantiegebers oder Sponsors, bzw. des verpflichteten Familienangehörigen)
    - Nachweis etwaiger Finanztransaktionen von einem Konto bereits nach Österreich zur Sicherung der Lebensführung.
    از دوستانی که تجربه دارند یا از کسی شنیدند خواهش میکنم راهنمایی کنند که چیکار باید بکنم.
    نکات پرونده خودم:
    من با همسرم اقدام کردم و تمکن 23000 یورو دادم برای منبع هم روزنامه رسمی شرکتی که دارم رو ترجمه کردم با مدارک تحویل داده بودم الان دیگه نمیدونم چرا میگه منبع پول چیه!؟

سوال دیگه اینه که مدارکی که میخواد رو باید برای سفارت ببرم یا براشون به اتریش پست کنم؟

ممنون میشم از دوستان جواب من رو بدند.

Member
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_so نمایش پست ها
    ا سلام خدمت دوستان
    من برای ویزا اقدام کردم و در جوای این ایمیل بهم زدن:
    Es wird daher gebeten den Antragstellern von der ordnungsgemäßen Vorlage von Nachweisen über die finanziellen Erfordernisse zum Studium in Österreich zu informieren. Eine entsprechende Vorlage von Nachweisen über den beabsichtigten Lebensunterhalt in Österreich – wie angeführt - wird in absehbarer Zeit entgegengesehen.

Erforderlich also:
    - Nachweis der aktuellen Finanzlage, mit dem die gesicherte Lebensführung in Österreich belegt wird, sowie ein diesbezüglicher Nachweis der uneingeschränkten Verfügbarkeit aus dem Ausland oder der Nachweis dieser finanziellen Mittel in Österreich.
    - Nachweis der Quelle der vorgelegten Geldmittel sowie Dokumentation über eine längerfristige Zusicherung (Gehaltszettel, zukünftige Geldquelle bzw. die Finanzsituation eines Garantiegebers oder Sponsors, bzw. des verpflichteten Familienangehörigen)
    - Nachweis etwaiger Finanztransaktionen von einem Konto bereits nach Österreich zur Sicherung der Lebensführung.
    از دوستانی که تجربه دارند یا از کسی شنیدند خواهش میکنم راهنمایی کنند که چیکار باید بکنم.
    نکات پرونده خودم:
    من با همسرم اقدام کردم و تمکن 23000 یورو دادم برای منبع هم روزنامه رسمی شرکتی که دارم رو ترجمه کردم با مدارک تحویل داده بودم الان دیگه نمیدونم چرا میگه منبع پول چیه!؟

سوال دیگه اینه که مدارکی که میخواد رو باید برای سفارت ببرم یا براشون به اتریش پست کنم؟

ممنون میشم از دوستان جواب من رو بدند.
    ببینید ما دو سری مدارک داریم از لحاظ مالی
    اولی اینکه این پول رو از کجا آوردید
    و دوم اینکه سالهای بعد چه طوری تامین خواهید شد
    الان گیرشون برای سالهای بعد هست
    شما باید یه نفر رو ضامن خود قرار بدید که فیش حقوقی داشته باشه

Member
    رشته و دانشگاه
    IT

دوستانی که انتونیجویچ بهشون نقصی زده چند روز بعد دوباره نقص خوردند یا اینکه جواب ویزاشون اومد؟
    من الان 25 روزه منتظرم بعد رفع نقص خبری نشده
    راه پیگیری نداره؟

Junior Member

سلام، سال نو مبارک، یک ماه از تحویل مدارک من و همسرم میگذره و میخوایم به ma35 ایمیل بزنیم، لطفا بگيد که تو مرحله اول آیا باید به این آدرس ایمیلمون و بفرستیم service @ma35.Wien. go. at. و اینکه آیا متن باید به زبان آلمانی باشه حتما یا به انگلیسی هم ميشه بنویسیم، مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)