صفحه 113 از 126 نخستنخست ... 1363103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 1254

موضوع: بعد از درخواست ویزا- مکاتبات با شهرداری اتریش (MA35)

پیش فرض پاسخ : شهرداری اتریش و سؤالات مرتبط با آن (MA 35)

نقل قول نوشته اصلی توسط mseh نمایش پست ها
    شما هم اجاره خوابگاه رو پرداخت میکنید؟ من هم 3 ماهه دارم اجاره میدم . هنوز خبری از ویزا نیست. لطفا هرکس ویزا گرفت اعلام کنه ما هم خوشحال شیم.
    سلام، خوشبختانه ما از اين تظر شانس داريم، پدر و مادر من وين زندگي ميكنن، ما در ابتدا اونجا ساكن ميشيم، تا خونه اجاره كتيم، من به همراه شوهرم و پسر ٥ ساله ام درخواست داديم.

من مداركمو ١٦ خرداد نحويل دادم، البته سفارت گفت ما ٢ هفته ديگه پست داريم و مداركتونو ٢ هفته ديگه يعني اول تير ، ميفرستيم وين. همون موقع اينقدر افسير خوش برخورد و خوب بود من خوشحال شدم، اما الان نااميد.

Junior Member farnaz63 آواتار ها

دقیقا منم سومین ماهه که اجاره پرداخت میکنم ولی هیچ خبری نیست
    مدارکنو 21تیر تحویل دادم

Junior Member farnaz63 آواتار ها

اصلا نا امید نشد دوستان
    روند کارهای اداری همینه
    ایشالا به زوذی خبرای خوب میاد

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

با سلام احترام .
    دوستان عزيز ، معيار شهرداري وين براي بررسي پرونده ها چيست ؟ چرا يكي دو ماه ويزا ميشه يكي بعد ٥.ماه نقصي ميخوره ؟ روند صدور ويزا بسيار طولاني شده ، واقعا دوستاني كه در حال اقدام براي ويزاي دانشجويي هستند لطفا با توجه به طولاني بودن اين پروسه توجه بيشتري رو توو زمان بنديهاي شخصي از هر نظر داشته باشند ، از جمله خوابگاه و.... من نزديك به ٣ ماه منتظرم ، يك بار به شهرداري ايميل زدم و در جواب به من گفتن اين پروسه حداقل ٦ ماه زمان ميبره تا بررسي شه و الان با توجه به پرونده هاي متععدي كه داريم ممكنه بيشترم بشه . كسي هست كه تازگي ها ويزا شده باشه ؟

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaa1990 نمایش پست ها
    با سلام احترام .
    دوستان عزيز ، معيار شهرداري وين براي بررسي پرونده ها چيست ؟ چرا يكي دو ماه ويزا ميشه يكي بعد ٥.ماه نقصي ميخوره ؟ روند صدور ويزا بسيار طولاني شده ، واقعا دوستاني كه در حال اقدام براي ويزاي دانشجويي هستند لطفا با توجه به طولاني بودن اين پروسه توجه بيشتري رو توو زمان بنديهاي شخصي از هر نظر داشته باشند ، از جمله خوابگاه و.... من نزديك به ٣ ماه منتظرم ، يك بار به شهرداري ايميل زدم و در جواب به من گفتن اين پروسه حداقل ٦ ماه زمان ميبره تا بررسي شه و الان با توجه به پرونده هاي متععدي كه داريم ممكنه بيشترم بشه . كسي هست كه تازگي ها ويزا شده باشه ؟
    سلام، ما الان دقيقا ٦ ماه از تحويل مداركمون ميگزره، و همچنان منتظر، وكيل هم داريم، و هنوز پروندمون از ازاره امنيت نيامده، و هنوز استعلام اماده نيست، اول بايد استعلام امنيتي بياد ، تا به پرونده رسيدگي بشه. واقعا انتظار مزخرفي است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mona13611361 نمایش پست ها
    سلام، ما الان دقيقا ٦ ماه از تحويل مداركمون ميگزره، و همچنان منتظر، وكيل هم داريم، و هنوز پروندمون از ازاره امنيت نيامده، و هنوز استعلام اماده نيست، اول بايد استعلام امنيتي بياد ، تا به پرونده رسيدگي بشه. واقعا انتظار مزخرفي است.
    خب اینطور باشه که به این ترم هم نمیرسیم و باید تا تابستان صبر کنیم و البته اجاره بدیم. فکر کنم اگر اصلا منصرف بشیم منطقی تر باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط mseh نمایش پست ها
    خب اینطور باشه که به این ترم هم نمیرسیم و باید تا تابستان صبر کنیم و البته اجاره بدیم. فکر کنم اگر اصلا منصرف بشیم منطقی تر باشه ������
    اتفاقا از نظر وكيل ما، اين كارا رو ميكنن ، مردم پشيمون بشن، و منصرف

سلام ، از دوستاني كه همچنان منتظرن كسي خبر جديدي نداره؟؟ براي كسي ايميل نيومده؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    من به مگيسترات گرتس ايميل دادم ولي ١٠ روز گذشته و جواب ندادن
    از روي تجربه ي دوستان به اين ادرس ايميل زدم : bhgu@stmk.gv.at
    مطمئنيد همين ايميل درسته؟ پيام هاي قبلي دوستاني كه به اينجا ايميل زدن براي ٢-٣ سال پيش بود... براي همين اگر كسي اطلاع داره لطفا بگه بهم
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)