صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 36 , از مجموع 36

موضوع: موارد مورد نیاز برای دریافت پذیرش

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

پیش فرض پاسخ : موارد مورد نیاز برای دریافت پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_an نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من واسه UPM در مقطع دکترا ثبت نام کردم (البته پیش-ثبت نام).
    بهم ایمیل زدند و گفتن مدرکت ناقصه:
    Very important, at section “Certificate of your origin university about the validity of your studies in your country Official document issued by the university and signed for the academic authorities” you must attach a document issued by the academic authorities of your University in which clearly indicate that with the bachelor and master studies you done you could have access to a Doctorate in your country. This document it´s vital for you to attach it, because without it we will not be able to make a decision on your application. , it is very important that you university issued it, so it would be un official document.
    من یکم گیج شدم. مدارک رو به زبان فارسی رو میخوان یا باید یه نامه به زبان انگلیسی دانشگاه بزنه که من میتونم در مقطع دکترا ادامه تحصیل بدم.
    سلام
    این نامه یک جمله ساده هست که میگه شما این مدرک تحصیلی رو دارین و مشکلی برای ادامه تحصیل ندارین.
    دانشگاه آزاد در خیابان نیستان محلی هست که این نامه رو فرمت شده و اماده یکساعته بهتون میده چون خیلی از دانشجوها همچین نامه ای رو می خوان و نامه اماده هست. دقیق یادم نیست کجا بود اما سازمان مرکزی در نیستان که تشریف ببرین راهنمایی می کنند.
    در مورد دانشگاه دولتی هم به همین صورته.

موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط control نمایش پست ها
    سلام
    این نامه یک جمله ساده هست که میگه شما این مدرک تحصیلی رو دارین و مشکلی برای ادامه تحصیل ندارین.
    دانشگاه آزاد در خیابان نیستان محلی هست که این نامه رو فرمت شده و اماده یکساعته بهتون میده چون خیلی از دانشجوها همچین نامه ای رو می خوان و نامه اماده هست. دقیق یادم نیست کجا بود اما سازمان مرکزی در نیستان که تشریف ببرین راهنمایی می کنند.
    در مورد دانشگاه دولتی هم به همین صورته.

موفق باشید.

سلام دوست من
    خوب من الان ایران نیستم، واسه اینجا هم که پذیرش گرفتم اصلا این نامه رو نخواست.
    دوستام هم که از سایر کشورها بودند این نامه رو ازشون نخواستن
    من باید از وزارت علوم نامه رو بگیرم، اونجا هم 1 ساعته میتونن آمادش کنن؟ و اینکه متن نامه به زبون انگلیسی هست یا باید ترجمه اش کرد؟
    مدارک چی می خواد؟ اصل دانشنامه ها اینجا دست من هست
    متاسفانه امروز و فردا هم ایران تعطیله و سفارت هم گفته ما هیییییچچچچ کاری براتون نمیکنیم
    سایت هم گفته که امروز روز آخره
    میشه راهنماییم کنید که من چکار کنم؟
    بهشون بگم که پذیرش مشروط بدن؟ یا بگم تا قبل پذیرش نامه رو دستتون می فرستم

رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_an نمایش پست ها
    سلام دوست من
    خوب من الان ایران نیستم، واسه اینجا هم که پذیرش گرفتم اصلا این نامه رو نخواست.
    دوستام هم که از سایر کشورها بودند این نامه رو ازشون نخواستن
    من باید از وزارت علوم نامه رو بگیرم، اونجا هم 1 ساعته میتونن آمادش کنن؟ و اینکه متن نامه به زبون انگلیسی هست یا باید ترجمه اش کرد؟
    مدارک چی می خواد؟ اصل دانشنامه ها اینجا دست من هست
    متاسفانه امروز و فردا هم ایران تعطیله و سفارت هم گفته ما هیییییچچچچ کاری براتون نمیکنیم
    سایت هم گفته که امروز روز آخره
    میشه راهنماییم کنید که من چکار کنم؟
    بهشون بگم که پذیرش مشروط بدن؟ یا بگم تا قبل پذیرش نامه رو دستتون می فرستم
    به نظر من بهترین کار مکاتبه با خود دانشگاه در اسپانیا هست.
    قبول دارم که درخواست این مدرک خیلی عجیب و مسخره هست. از من هم درخواست کرده بودند اما جالب بود که روز ثبت نام نه تنها کسی نپرسید و درخواست هم نشد و فقط ترجمه مدارک تحصیلی قبل رو از من گرفتن.
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط control نمایش پست ها
    به نظر من بهترین کار مکاتبه با خود دانشگاه در اسپانیا هست.
    قبول دارم که درخواست این مدرک خیلی عجیب و مسخره هست. از من هم درخواست کرده بودند اما جالب بود که روز ثبت نام نه تنها کسی نپرسید و درخواست هم نشد و فقط ترجمه مدارک تحصیلی قبل رو از من گرفتن.
    موفق باشید.

من از بس به دانشگاه نامه زدم که فکر کنم تا اسم منو ببینن نامه رو نخونده پاک کنن :دی
    من زنگ زدم به وزارت علوم (البته یه بار زنگ نبود به خیلی جاها زنگ زدم تا آخری گفت باید بیایی اینجا).
    من نامه شو گرقتم. و گفتم تجربه شو براتون بنویسم که اگه به مشکل برخوردید بدونید چکار باید کنید.
    نامه شو به دوستم دادن. اصلا نیازی به حضور خود درخواست کننده (من) نیست. فقط یکیو باید بفرستی که فرمشو پر کنه و نامه رو تحویل بگیره.
    میگن بیست دقیقه کار داره ولی وقتی واسه خودت نباشه و قرار باشه واسه هر قسمتش طرف زنگ بزنه ازت بپرسه 1 ساعته نامه رو میگیری
    مدارکی که میخواد فقط کپی دانشنامه ها هست.
    نامه به زبان فارسی هست و باید بدی ترجمه.
    اطلاعاتی که از من خواستن، رشته، کشور و برای چه سالی اقدام میکنی
    نامه رو قائم مقام وزیر در امور بین الملل امضا میکنه.
    آدرسش هم: تهران - منطقه 2 - شهرک قدس (غرب) - بلوار خوردین - خ. هرمزان - نبش خیابان پیروزان - وزارت علوم و تحقیقات فناوری

حالا من به دانشگاه نامه زدم و گفتم دادم واسه ترجمه رسمی ولی فارسیشو براشون فرستادم و گفتم وقتی انگلیسیشو به دستم رسید براتون ایمیل میکنم
    ویرایش توسط Apdentist : August 3rd, 2014 در ساعت 03:51 PM دلیل: حذف تلفن مربوطه

Junior Member

برای تحصیل در اسپانیا حتما باید به زبان اسپانیایی مسلط باشی یا میشه به انگلیسی هم درس خوند؟
    برای ارشد برق میخوام اقدام کنم

رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط turajab نمایش پست ها
    برای تحصیل در اسپانیا حتما باید به زبان اسپانیایی مسلط باشی یا میشه به انگلیسی هم درس خوند؟
    برای ارشد برق میخوام اقدام کنم
    به نظر من فقط روی دکتری میشه حساب کرد که انگلیسی باشه.
    تا اونجا که من می دونم دوره فوق لیسانس چون واحد زیاده بیشترشون اسپانیایی تدریس میشوند و این کار رو سخت می کنه.
    توصیه اینه که یک کشور از شمال اروپا که دانشگاهها در تمام مقاطع انگلیسی باشن رو انتخاب کنین.

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)