صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 36

موضوع: موارد مورد نیاز برای دریافت پذیرش

پیش فرض پاسخ : موارد مورد نیاز برای دریافت پذیرش

سلام دوستان

من از UPC پذیرش گرفتم به صورت غیر رسمی ولی به من گفتن باید یه نامه به صورت زیر برامون تهیه کنی. شما با این مورد برخورد داشتی و این نامه رو دانشگاه انگلیسی بده کافیه یا ترجمه تایید اسپانیایی رو میخواد و از چه قسمت دانشگاه این نامه رو باید گرفت؟؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط babak21 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من از UPC پذیرش گرفتم به صورت غیر رسمی ولی به من گفتن باید یه نامه به صورت زیر برامون تهیه کنی. شما با این مورد برخورد داشتی و این نامه رو دانشگاه انگلیسی بده کافیه یا ترجمه تایید اسپانیایی رو میخواد و از چه قسمت دانشگاه این نامه رو باید گرفت؟؟
    مرسی
    دوست عزیز ننوشتی کدوم نامه رو؟ من واسه کارلوس دی مادرید دارم اپلای می کنم یه مدرک خواسته که نون بده بعد تکمیل این دوره(کارشناسی)می تونی واسه ارشد اپلای کنی تو کشور خودت؟ از شمام همینو خواسته؟
    چقدر جدیه این مدرک؟

سلام دوستان

مرسی
    یادم رفته بود بگم !!!!
    UPC پذیرش داده بهم ولی گفته باید یه نامه به صورت زیر برامون تهیه کنی که نشون بد مدرک ارشدت برای دکتری خوندن در ایران معتبره!!

a letter from your university stating that the degrees you have obtained enable you to study the PhD in Iran

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

یادم رفته بود بگم !!!!
    UPC پذیرش داده بهم ولی گفته باید یه نامه به صورت زیر برامون تهیه کنی که نشون بد مدرک ارشدت برای دکتری خوندن در ایران معتبره!!

a letter from your university stating that the degrees you have obtained enable you to study the PhD in Iran
    این نامه رو اگه از دولتی فارغ التحصیل شدین از وزارت علوم وگرنه از سازمان مرکزی دانشگاه آزاد در تهران می تونین درخواست کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط control نمایش پست ها
    این نامه رو اگه از دولتی فارغ التحصیل شدین از وزارت علوم وگرنه از سازمان مرکزی دانشگاه آزاد در تهران می تونین درخواست کنین.
    اقا ممنون از راهنماییت.کدوم بخش باید بریم؟ حضوری باید بریم بگیریم یا باز مثل تایید مدارک داستان داره؟

Senior Member control آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadfxsarmaye نمایش پست ها
    اقا ممنون از راهنماییت.کدوم بخش باید بریم؟ حضوری باید بریم بگیریم یا باز مثل تایید مدارک داستان داره؟
    تهیه این نامه ساده است. یک فرمت مشخص داره. پرینت می گیرن و بعد از مهر و امضا مسول بهتون تحویل می دهند. حضوری انجام میشه.
    سازمان مرکزی دانشگاه آزاد در خیابان پاسداران- نیستان تهران

یادم رفته بود بگم !!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط control نمایش پست ها
    برای دانشگاه دولتی پروسش چجوریه؟ من ایران نیستم. میشه آنلاین درخواست بدم و کسی رو بفرست بگیره نامه رو؟

Junior Member

من مدرک موقت دارم آیا میتونم با این مدرک موقت اقدام کنم؟

Junior Member Hasan2020 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس مترجمی

نقل قول نوشته اصلی توسط PEGI1366 نمایش پست ها
    من مدرک موقت دارم آیا میتونم با این مدرک موقت اقدام کنم؟
    تا اونجایی که من اطلاعات دارم
    میتونید با ترجمه ی مدرک موقت اقدام کنید اما اگر پذیرش بگیری وقتی میری اونجا باید اصل مدارک رو ببری و اینکه نباید با اون مدرک موقت هایی که دادی تفاوت داشته باشه...

Junior Member

سلام دوستان
    من واسه UPM در مقطع دکترا ثبت نام کردم (البته پیش-ثبت نام).
    بهم ایمیل زدند و گفتن مدرکت ناقصه:
    Very important, at section “Certificate of your origin university about the validity of your studies in your country Official document issued by the university and signed for the academic authorities” you must attach a document issued by the academic authorities of your University in which clearly indicate that with the bachelor and master studies you done you could have access to a Doctorate in your country. This document it´s vital for you to attach it, because without it we will not be able to make a decision on your application. , it is very important that you university issued it, so it would be un official document.
    من یکم گیج شدم. مدارک رو به زبان فارسی رو میخوان یا باید یه نامه به زبان انگلیسی دانشگاه بزنه که من میتونم در مقطع دکترا ادامه تحصیل بدم.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)