صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 27

موضوع: امشکل در sealed کردن مدارک

پیش فرض امشکل در sealed کردن مدارک

دانشگاه ما با اینکه سراسری هست اما apply کردن خیلی توش رایج نیست.برای همین خیلی از مسائل رو نمی دونند و کمکی هم به دانشجو نمی کنند. الان اصل مدرک رو به من برای تایید در وزارت علوم دادند اما راضی نمیشند که بعد ترجمه اون رو تو پاکت مهروموم شده بذارند انگار تا حالا اصلا نشنیدند ، از طرفی چون این موضوع واسه اونور خیلی مهمه.نمی تونم بی خیالش بشم. لطفا منو راهنمایی کنید چکار کنم ؟ البته این حرف آموزش هست من با بخش دیگه ای هنوز صحبت نکردم.
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امشکل در sealed کردن مدارک

سلام
    اگه مدركت رو براي آمريكا ميخواي
    بعد از اينكه دادي دارالترجمه و اونا ترجمه رسمي كردنش
    ديگه لازم نيست داخل پاكت بذاريش
    من اين كار رو كردم و اونا هم چيزي نگفتن
    براي كشورهاي ديگه اطلاعي ندارم
    موفق باشي
    ‪Dream as if you&#39;ll live forever, live as if you&#39;ll die today.<br />‪(James Dean)

تنها مدرکی که دانشگاه به صورت مهروموم شده میدهد همان کارنامه انگلیسی است که اگر دانشگاه آن را بدهد خودش میدونه باید مهروموم کنه ولی اگر دارالترجمه این کار را کرده که هیچ. لازم نیست مدرک دارالترجمه را مهروموم کنی(البته این را من از تجربه ام راجع به دانشنامه میگم و نه کارنامه که شاید با کارنامه فرق کنه).
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

Junior Member

سلام
    منم نديدم كسي كارنامه هاي ترجمه شده رو توي پاكت مهر و موم شده بذاره و بفرسته چون مدركي كه ترجمه شده اصالتش توسط وزارت علوم يا امور خارجه تاييد شده. كارنامه هايي كه از طرف دانشگاه صادر ميشه بايد مهر و موم باشن.
    موفق باشين

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط hoda-computer
    دانشگاه ما با اینکه سراسری هست اما apply کردن خیلی توش رایج نیست.برای همین خیلی از مسائل رو نمی دونند و کمکی هم به دانشجو نمی کنند. الان اصل مدرک رو به من برای تایید در وزارت علوم دادند اما راضی نمیشند که بعد ترجمه اون رو تو پاکت مهروموم شده بذارند انگار تا حالا اصلا نشنیدند ، از طرفی چون این موضوع واسه اونور خیلی مهمه.نمی تونم بی خیالش بشم. لطفا منو راهنمایی کنید چکار کنم ؟ البته این حرف آموزش هست من با بخش دیگه ای هنوز صحبت نکردم.
    من عین مشکل شما رو اون وقتا داشتم.
    کاری که من کردم : یه دونه پاکت زرد برگ از اون حباب دار ها بخر ، کارنامتو با نامه ی توصیه اساتید رو بزار توش برو دبیر خونه دانشگاهتون ، بهشون نشون بده نامه ها و کارنامه رو ، بعد بگو رو در پاکت اونجا که سرش می چسبه ، سه تا مهر بزنه!
    اگه بلد باشی ، و بتونی متقاعدش کنی واست می زنه! و موردی نداره
    نشود هم فدای سرت فقط رو توصیه نامه ها و پاکتشون باید مهر دانشگاه باشه
    موفق باشید
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

پیش فرض پاسخ : مشکل در sealed کردن مدارک

آخه وقتی همه جا گفته official و sealed packet چطور ممکنه که شما اینکارو نکردین و اونا هم قبول کردند. اگه تاپیکهای این فروم رو بخونید میبینید که همه بچه ها اینکارو کردند.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

دانشگاههای اروپا و آسیا ممکن هست تو این مورد چندان سخت نگیرن ولی کانادا و آمریکا در این مورد خیلی سخت گیر هستن
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

من مشکلم حل شد .رفتم وزارت علوم از خانم محمدی یک نامه گرفتم ،بردم دبیرخانه دانشگاه اونا هم پذیرفتند که اینکارو برام بکنند.جالب اینجاست که قبلا این نامه براشون فکس شده بود اما با من همکاری نکرده بودند اما این بار دیگه چاره ای نداشتند !

من مشکلم حل شد .رفتم وزارت علوم از خانم محمدی یک نامه گرفتم ،بردم دبیرخانه دانشگاه اونا هم پذیرفتند که اینکارو برام بکنند.جالب اینجاست که قبلا این نامه براشون فکس شده بود اما با من همکاری نکرده بودند اما این بار دیگه چاره ای نداشتند !
    برو خدا را شکر کن که دانشگاهت توی تهرانه. من بیچاره برای همین کار ساده 80000 تومان برای خرید بلیط رفت و برگشت به شیراز پیاده شدم

دانشگاههای اروپا و آسیا ممکن هست تو این مورد چندان سخت نگیرن ولی کانادا و آمریکا در این مورد خیلی سخت گیر هستن
    آره کاملا درسته (مخصوصا برای کانادا). یکی از بچه های همین فروم بدون آنکه مدارکش را در پاکت مخصوص دانشگاه بذاره، آنها را فرستاده بود UIC . جالب بود که بقول خودش همان فردایش Reject کردنش.

Senior Member maryamf آواتار ها

منم به خاطر seal نکردن مدارک مجبور شدم اونارو یه بار دیگه بفرستم..

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)