صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27

موضوع: امشکل در sealed کردن مدارک

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : امشکل در sealed کردن مدارک

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya82
    بچه ها! من الان فوق رو توی مالزی هستم، اگه مدارک لیسانس رو با مدارک اینجا به هم توی یه پاکت بذارم و همینجا sealed اش کنن اشکال داره؟؟ یعنی 2 تا دانشگاه مختلف ولی یه جا مهر و موم بشه
    خالی از اشکال نیست
    معلومه که صادر کننده اون مدرک یعنی officials اون دانشگاه باید سیل و مهر و پلمب بکنند-
    اصلا فلسفه اینکار اینه که مدارک مثلا بی واسطه دست دانشگاه مبدا از مقصد برسه

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    نقل قول نوشته اصلی توسط Roya82
    بچه ها! من الان فوق رو توی مالزی هستم، اگه مدارک لیسانس رو با مدارک اینجا به هم توی یه پاکت بذارم و همینجا sealed اش کنن اشکال داره؟؟ یعنی 2 تا دانشگاه مختلف ولی یه جا مهر و موم بشه
    خالی از اشکال نیست
    معلومه که صادر کننده اون مدرک یعنی officials اون دانشگاه باید سیل و مهر و پلمب بکنند-
    اصلا فلسفه اینکار اینه که مدارک مثلا بی واسطه دست دانشگاه مبدا از مقصد برسه
    من ریز نمره ها و توصیه نامه های sealed دانشگاه ارشدم رو گرفتم و دادم به دانشگاه لیسانس و اونا هم همه مدارک رو داخل یه پاکت بزرگ گذاشتند و مهر و موم کردند. به نظر من که در صورتی که مدارک دانشگاه لیسانستون sealed به دستتون برسه، فرستادنش با مدارک فوق، مشکلی ایجاد نکنه. ولی محض احتیاط از دانشگاه هایی که می خواهید براشون مدارک رو بفرستید هم بپرسید.

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

به نظر من اصولا آخرین کسی که مهر تایید رو میزنه باید مدارک رو seal کنه تا از لحاظ منطقی معتبر باشه.
    به نظرتون وزارت امورخارجه این کار رو میکنه؟ و از نظر دانشگاه مقصد پاکت وزارت امور خارجه معتبره یا باید حتما توی پاکت دانشگاه باشه؟
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member

نه، دانشگاه مبدا باید مدارک (شامل ریزنمرات و مدرک اتمام مقطع) رو برای شما مهر و موم کنن. در غیر این صورت دانشگاه مقصد (البته اکثرشون) ازتون قبول نمیکنن نمرات رو، چون از نظر اونا غیر رسمی تلقی میشه.
    Fear is the main source of superstition, and one of the main sources of cruelty. To conquer fear is the beginning of wisdom.

نقل قول نوشته اصلی توسط صابری
    من عین مشکل شما رو اون وقتا داشتم.
    کاری که من کردم : یه دونه پاکت زرد برگ از اون حباب دار ها بخر ، کارنامتو با نامه ی توصیه اساتید رو بزار توش برو دبیر خونه دانشگاهتون ، بهشون نشون بده نامه ها و کارنامه رو ، بعد بگو رو در پاکت اونجا که سرش می چسبه ، سه تا مهر بزنه!
    اگه بلد باشی ، و بتونی متقاعدش کنی واست می زنه! و موردی نداره
    نشود هم فدای سرت فقط رو توصیه نامه ها و پاکتشون باید مهر دانشگاه باشه
    موفق باشید
    حالا چرا 3 تا ؟؟؟ :'(

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

به سهیل:
    والا مال ما 3 تا زد افتاد تک زبونمون جیگر ، شایدم تا 3 نشه بازی نشه و .....
    ---------------------------------
    مهر، رسمی می کنه و واسه نامه ها بهتره ، روی درب پاکت ها : در 2 طرف درب و وسط زده بشه 8) :P

گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

سلام دوستان ببخشيد من يك كم وسواس دارم. ببينيد درست فهميدم:
    من مدرك اصلي رو از وزارت علوم خريدم بهمراه ريز نمرات همه رو دادم دارالترجمه و حاضر شده. اصل فارسي مدارك رو هم كپي برابر اصل كردم. حالا:
    ترجمه گواهينامه ليسانس+كپي برابر اصل شده فارسي مدرك ليسانس+ ترجمه ريز نمرات+ كپي برابر اصل شده ريز نمرات ميزارم توي پاكت دانشگاه بعد مهر و چسب.
    درسته؟ آخه روي پاكتي كه دانشگاه داره نوشته شده Transcripts كه براي همين كاره گفتم شايد فقط بايد ريز نمره+ ترجمه ريزه نمره رو گذاشت و نبايد گواهي كارشناسي رو همراهش گذاشت. ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)