صفحه 168 از 192 نخستنخست ... 68118158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177178 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,671 تا 1,680 , از مجموع 1916

موضوع: ویزای کشور پرتغال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای پرتغال

نقل قول نوشته اصلی توسط behnammehrali نمایش پست ها
    سلام،
    من برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه در دانشگاه لیسبون با یکی از اساتید به توافق رسیده و دعوتنامه هم برای من از دانشگاه لیسبون ارسال شده است. در حال حاضر نیز مشغول تکمیل مدارک برای ارسال به وزارت علوم هستم. تنها دغدغه من در حال حاضر اخذ ویزا برای همسرم هست. از چنتا از دوستانم شنیدم که سفارت پرتغال به همسر دانشجو ویزا نمیده. آیا این قضیه صحیح هست؟ کسی تجربه مشابهی داشته؟ و اگر امکانش هست راهکار برای اخذ ویزای همسر را بگین. ممنون
    سلام من چند روز پیش سفارت بودم خانمی فرصت مطالعاتی داشتن همراه همسرشون اومده بودن. فقط آقا یک سری مدارکشون ناقص بود که بهشون گفتن. 75 یورو از خانم گرفتن و 60 تا هم آقا. ضمنا توضیح دادن که ایشون باید بعد از 3 ماه برگردن و دوباره اقدام کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_alimi نمایش پست ها
    سلام
    من ٢٩ سالمه و ديپلم و پيش دارم
    مدرك زبان با همون ايلتس رو هنوز نگرفتم
    اگه بخوام پذيرش بگيرم و زبانم رو در اونجا بخونم به من ويزا ميدن ؟؟؟
    چند درصده احتمال ويزام ؟؟؟؟
    به نداشتن مدرک زبان گیر نمیدن (تجربه ی شخصی)

سلام
    میشه کی خیلی واضح و شفاف بگه چه جوری میشه از این سفارت پرتغال وقت بگیریم اصلا سایتش معلوم نیست چه جوری هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnammehrali نمایش پست ها
    سلام،
    من برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه در دانشگاه لیسبون با یکی از اساتید به توافق رسیده و دعوتنامه هم برای من از دانشگاه لیسبون ارسال شده است. در حال حاضر نیز مشغول تکمیل مدارک برای ارسال به وزارت علوم هستم. تنها دغدغه من در حال حاضر اخذ ویزا برای همسرم هست. از چنتا از دوستانم شنیدم که سفارت پرتغال به همسر دانشجو ویزا نمیده. آیا این قضیه صحیح هست؟ کسی تجربه مشابهی داشته؟ و اگر امکانش هست راهکار برای اخذ ویزای همسر را بگین. ممنون
    در حالت عادی شما ویزای شینگن type D میگیرید. این ویزا میتونه ۴ ماهه یا ۶ ماهه باشه. نوع ویزای type D متفاوت است. به دانشجویان دکتری یا مستر (که قصد ادامه ی نخصیل در پرتغال رو دارند )ویزای چهار ماهه اقامت type D میدن که در قسمتیش نوشته شده ART 61 با دو بار حق ورود. با این نوع ویزا شما پس از ورود به پرتغال میتونید درخواست کارت اقامت بدید. بعد گرفتن کارت اقامت شما میتونید دعوت نامه بفرستید.
    نوع دیگری از ویزای type D درش یه جا نوشته ART 54 و چند بار ورود هست (بدون محدودیت رفت و آمد). این نوع ویزا ۴ یا ۶ ماهه هست و تا یک سال قابلیت تمدید داره. بعد یک سال اگه مدارکی ارايه بدین میتونید درخواست کارت اقامت بدید و بعد از گرفتن کارت اقامت می تونید دعوت نامه بدین.
    تجربه ای که جدیدا مشاهده شده اینه که پرتغال به موارد فرصت مطالعاتی و پست داک ویزای type D میده اماااا ART 54. با این نوع ویزا که درش نوشته شده Valid for Portugal میتونید برید و بیاین و در شینگن مسافرت کنین (مثل ART61) ولی ی ی نمیتونید درخواست کارت اقامت کنین تا یک سال و در نتیجه نمی تونید دعوت نامه هم بدید تا حداقل یک سال . این موضوع ربطی به ایران هم نداره و همه ی پست داک ها و فرصت مطالعاتی ها این مشکل رو دارند.
    در نتیجه فعلا چیزی که من دیدم اینه که پست داک ها و دانشجویانی که برای فرصت مطالعاتی میان نمیتونن حداقل تا یک سال دعوت تامه به همسر و ... بدن و باید بسیار به این موضوع دقت کنن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی پرتغال

دوستان کسی در مورد ویزلی همرا اطلاعاتی دارد؟

Junior Member Yal00 آواتار ها

منظور از Bank Balance که توی لیست مدارک مورد نیازه دقیقا چی هست؟ اگه پرینت گردش حسابه برای چه مدت و اگه باقی مونده هست باید چقدر باشه؟ کسی اطلاع داره که اقدام کرده تابحال؟ این سفارت ایمیل و تلفن جوابده نیستن...

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستان من هر جقدر تلاش می کنم نمی تونم وقت اینترنتی بگیرم. چطور باید برای ویزای دانشجویی وقت بگیرم. گویا سایت مشکل داره...
    لطفا راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوستان. آیا برای تحصیل در مقطع دکتری نیازی به مدرک زبان انگلیسی هست؟ اگر بله چه مدرکی و چه امتیازی؟ من مستقیم از استاد نامه پدیرش دارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    دوستان من هر جقدر تلاش می کنم نمی تونم وقت اینترنتی بگیرم. چطور باید برای ویزای دانشجویی وقت بگیرم. گویا سایت مشکل داره...
    لطفا راهنمایی کنید.
    من هم برای چندین روز تلاش کردم تا موفق شدم. گاهی اوقات سایت مشکل داره.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط emad007us نمایش پست ها
    من هم برای چندین روز تلاش کردم تا موفق شدم. گاهی اوقات سایت مشکل داره.
    بالاخره تونستم وقت بگیرم.
    چند تا سوال داشتم. توی فرم آنلاین سوال می کنه که برای کدوم دانشگاه ویزا می خواهیم و شهر را هم می پرسه. حالا اگر من شهری را تو فرم بزنم و بعد از شهر دیگه ای پذیرش بگیرم و روز مصاحبه ببرم مشکلی پیش میاد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)