صفحه 167 از 192 نخستنخست ... 67117157158159160161162163164165166167168169170171172173174175176177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,661 تا 1,670 , از مجموع 1916

موضوع: ویزای کشور پرتغال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای پرتغال

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad1214 نمایش پست ها
    سلام دوستان من پذیرش دکترا از دانشگاه پورتو گرفتم و 17 دسامبر نوبت سفارت برای ویزا دانشجویی دارم. البته با پول خودم دارم میرم. چنتا سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدید:
    1- متن خاصی برای گواهی پزشکی مد نظر سفارت پرتقال هست؟
    2- چه مقدار پول داخل حساب بانکیم باشه و پرینت گردش چه مدت حسابمو ببرم بانک؟ نامه تمکن هم از بانک باید بگیرم؟ این نامه رو طبق موجودی حساب ذکر شده میدهند؟ بانک ها نامه تمکن و پرینت گردش حساب رو انگلیسی میدن؟ نیاز به تایید مرجعی دارد؟
    3- آیا اجازه کار در حین تحصیل دارم؟ چند ساعت در هفته؟ میتونم در حین تحصیل کاری که نیاز به زبان پرتغالی نداشته باشه در دانشگاه یا جاهای دیگه پیدا کنم؟ اگر احتیاج به زبان پرتغالی برای کار در حین تحصیل باشد آیا مدرک A2 کفایت میکنه؟
    با تشکر از دوستان عزیزم ممنون میشم پاسخ بدهید.
    1- در گواهی پزشکی دکتر بنویسن که اط نظر سلامت روانی و جسمانی سالم هستید و واکسیناسیون شده اید و همچنین ایدز و هپاتیت ندارید بسته به دکتر مربوطه آزمایش هم باید انجام بدید
    2- گردش 3 ماهه بانکی و موجودی متغیره هزینه 3 یا 4 سال زندگی در انجا، بله نامه تمکن را بانک به انگلیسی میدهد ، پرینت سه ماهه می تواند فارسی باشد
    3 بقیه را نمیتوانم خیلی راهنمایی کنم چون خودم هم نوز در مرحله ویزا هستم

Junior Member

من تازه مصاحبه داشتم آقای حقی خودشون مدارک را از من گرفتند
    بسیار خوش برخورد بودند
    میخواستم بدونم تا کی وضعیتم معلوم میشه ممنون میشم از تجریبیاتتون بگین

Junior Member

سلام حداقل و در بهترین زمان ۲۰ روز دیگر. مگر در موارد خاص زودتر بدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farfar96 نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان
    من فرم گرفتن وقت سفارتو پر کردم ولی متاسفانه یه اشتباه تو نوشتن اسمم انجام دادم ایا امکان ویرایش وجود داره؟ایمیل تایید درخواست هم برام اومده ولی حالا نمیدونم چطور اشتباهم رو اصلاح کنم؟
    لطفا راهنماییم کنید
    بهشون ایمیل بزنید و بپرسید ولی فکر نکنم مشکلی پیش بیاد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fara65005 نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    من براي فرصت مطالعاتي 6 ماهه مداركم رو دادم به سفارت. سفارت قبول كرد كه مدارك همسر و فرزندم رو به عنوان همراه براي بررسي و دادن ويزاي شنگن 90 روزه بپذيره. البته چون دخترم مشغول به تحصيل هستن براي گرفتن مرخصي تحصيلي 3 ماهه خيلي سفارت پا فشاري داشتن و ميگفتن به جز گواهي اشتغال به تحصيل، اين مدرك رو هم بايد بيارين ولي مسئولين آموزش پرورش خيلي ما رو اذيت كردن و در نهايت هم نتونستم مدرك درست حسابي ببرم. فقط يه نامه از مدير مدرسه به آموزش پرورش منطقه گرفتم كه عنوان كرده اين دانش آموز براي 3 ماه دارن با مادرش ميرن پرتغال براي فرصت مطالعاتي مادرشون و اين رو به منطقه اطلاع دادن و كسب تكليف كردن براي بعد از بازگشت دخترم. منطقه هم با وجود اينكه شفاهي عنوان ميگنن ما موظف هستيم بعد از برگشت ايشون رو ثبت نام كنيم ولي از پاسخ كتبي امتناع ميكردن. ديگه 10 روز كارم آموزش پرورش منطقه و استان و وزارتخونه بود ولي همه ميگفتن اين فقط به مدير و منطقه مربوطه. من هم همون نامه مدير به منطقه رو ترجمه و تاييد كردم و بردم سفارت كه نميدونم قبولش كنند يا خير.
    الان كه وضعيت ويزا رو چك ميكنم مال من يه مرحله جلو رفته و IN CONSDRATION شده ولي مال همسر و فرزندم همچنان در مرحله اول ACCEPTED باقي مونده.
    به نظر شما اين به خاطر اين است كه چون اونها قراره همراه من باشن اول بايد ويزاي خودم نهايي بشه بعد مال اونها بررسي بشه و يا دليل ديگري دارد؟؟
    با سپاس از توجه شما
    سلام . یه راهنمایی لطفا شما برای بچه هم گواهی اشتغال به تحصیل گرفتین هم اجازه سه ماه مرخصی؟ بعد براش بیمه رو 90 روزه گرفتین و وقت رو جدای از خودتون ثبت کردین؟ الان من دانشجویی ام برای پسرم باید از رو گزینه توریستی وقت رزرو کنم؟ خیلی ممنون.

Junior Member

سلام.
    وقت جداگانه بگيريد. قبلش از خود سفارت دقيق بپرسيد به همسر و فرزندتون ويزا ميدن يا نه تا مثل ما الكي پول ترجمه مدارك ندين چون اول به من گفتن امكانش نيست با همسر و فرزندتون بريد.
    با تشكر

Junior Member

سلام يه سوال خدمت دوستان داشتم.
    اگر ويزاي من اوكي بشه و من رزرو بليط رو به سفارت براي 28 نوامبر داده باشم (چون تو مراحلش finished زده) وقتي گفتن بليط قطعي رو بيارين ميتونم براي مثلا 20 دسامبر بگيرم يعني حدود يه ماه ديگه؟ سفارت ايراد نميگيره كه چرا سفر رو 20 روز تاخير انداختيد؟؟؟
    ممنون ميشم اگه مثل هميشه لطف كنيد و راهنمايي بفرماييد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fara65005 نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    عکس مربوط به مدارک دانشجویی رو لطفا از لینک زیر دانلود کنید. 90 دلار هزینه ویزای دانشجویی هستش که زیر همین فایل نوشته
    https://we.tl/bHyrY2Opcb
    سلام و خسته نباشید! برای فرصت مطالعاتی هم همین مدارک رو باید ببریم؟ یعنی مدرک زبان هم میخواد؟ بعدش برای سوء سابقه باید نامه ای چیزی ببریم یا کافیه خودمون بریم پلیس +10 و بگیم گواهی سوء سابقه میخوایم؟

سلام،
    من برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه در دانشگاه لیسبون با یکی از اساتید به توافق رسیده و دعوتنامه هم برای من از دانشگاه لیسبون ارسال شده است. در حال حاضر نیز مشغول تکمیل مدارک برای ارسال به وزارت علوم هستم. تنها دغدغه من در حال حاضر اخذ ویزا برای همسرم هست. از چنتا از دوستانم شنیدم که سفارت پرتغال به همسر دانشجو ویزا نمیده. آیا این قضیه صحیح هست؟ کسی تجربه مشابهی داشته؟ و اگر امکانش هست راهکار برای اخذ ویزای همسر را بگین. ممنون

سلام
    من ٢٩ سالمه و ديپلم و پيش دارم
    مدرك زبان با همون ايلتس رو هنوز نگرفتم
    اگه بخوام پذيرش بگيرم و زبانم رو در اونجا بخونم به من ويزا ميدن ؟؟؟
    چند درصده احتمال ويزام ؟؟؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)