صفحه 144 از 192 نخستنخست ... 4494134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,431 تا 1,440 , از مجموع 1916

موضوع: ویزای کشور پرتغال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای پرتغال

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush_njf نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 7 نوامبر مصاحبه داشتم ولی هنوز خبری ازشون نشده، خیلی ازدوستان من که یکی دوروزبعد از من رفتن سفارت ویزاشون اومده ولی واسه من همچنان خبری نیست. میخواستم ببینم کسی هست که بتونه دلیل این تاخیر 70 روز رو حدس بزنه؟ آیا احتمال ریجکت شدن هست؟ و یه سوال دیگه، username و password که میتونین برین وضعیت ویزا تون رو چک کنین چیه.چون کسی تو سفارت به من حرفی نزد که میتونین برین چک کنین وضعیتتون رو. خیلی ممنون
    بعضی از ویزاها چه توریستی و چه دانشجویی زمان بیشتری طول می کشه و دلیلی بر ریجکت شدن نیست. موقعی که درخواست ویزا کردید و فرم رو پر کردید، باید یک ای میل می دادید که بعد از ثبت نام ایمیل کانفرمیشن به علاوه یک یوزر و پسورد برای چک کردن وضعیت ویزا به همون ای میل براتون فرستاده شده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Italy1395 نمایش پست ها
    سلام بچه ها . این سوال دوستمه : منو خانواده ام میخوایم سه روز بریم فرانسه و بعدش ده روز بریم پرتغال. از کدوم سفارت باید اقدام کنیم؟ سه روز اول را میخوایم بریم فرانسه. ممنون.
    از سفارت فرانسه. ویزا باید مربوط به کشوری باشه که می خواید از طریق اون وارد حوزه شنگن بشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط malmo نمایش پست ها
    از سفارت فرانسه. ویزا باید مربوط به کشوری باشه که می خواید از طریق اون وارد حوزه شنگن بشید.
    سلام
    دوستان از طرف سفارت تماس گرفتن که ویزای من اومده، ولی از نوع ملی یا نشناله چون ویزای دانشجوییه. باید بلیط بخرم ولی نمیدونم آیا منی که ویزام ملیه میتونم از پروازهای klm یا لوفتانزا یا هرنوع پرواز دیگه ای که یه توقف تو کشورهای اروپایی داشته باشه استفاده کنم یا نه. از اونجایی که همه پروازهای عربی دو توقفه هستند فقط یه پرواز ترکیه برام میمونه که یک توقفه است ولی هم 25 ساعته هست و هم خیلی باهاش مشکلاتی نظیر گم شدن ساک و چمدون دارن. اگه میشه راهنماییم کنین

منم اول میخواستم ترکیش نگیرم
    اما خیلی راحت اومدم
    میزان بارتم از کی ال ام و لوفتانزا بیشتره تا 30 کیلو میتونی بیاری البته یکمم بیشتر باشه گیر نمیدن
    شنیدم لوفتانزا رو وزن چمدونا خیلی حساسه، شنیدم البته!!!
    3 ساعت تو فرودگاه ترکیه منتظر پرواز ترنسفر بودم فقط
    کلا با معطلی هاش 12 ساعته رسیدم پورتو

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedzadeh نمایش پست ها
    سلام
    دوستان از طرف سفارت تماس گرفتن که ویزای من اومده، ولی از نوع ملی یا نشناله چون ویزای دانشجوییه. باید بلیط بخرم ولی نمیدونم آیا منی که ویزام ملیه میتونم از پروازهای klm یا لوفتانزا یا هرنوع پرواز دیگه ای که یه توقف تو کشورهای اروپایی داشته باشه استفاده کنم یا نه. از اونجایی که همه پروازهای عربی دو توقفه هستند فقط یه پرواز ترکیه برام میمونه که یک توقفه است ولی هم 25 ساعته هست و هم خیلی باهاش مشکلاتی نظیر گم شدن ساک و چمدون دارن. اگه میشه راهنماییم کنین

سلام. بچه ها من ویزام دو بار ورود بخاک پرتغاله یعنی میتونم تو چهار ماه که ویزام دانشجویی هست و کارت اقامت ندارم فقط یک بار بیام و ایران و برگردم. کسی میدونه چطور میتونم دفعات ورود و خروجش را بیشتر کنم؟

من چند بار ترکیش رفتم هیچ وقت چیزی گم نشده... اگه روز سفرتون را یکروز عقب یا جلو بندازین میتونین با طول زمان ده ساعت بیاین پورتو با ترکیش. بعضی روز ها را انگار نداره پرواز.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedzadeh نمایش پست ها
    سلام
    سلام ببخشید شما کی مدارکتون رو تحویل داده بودید ؟

Junior Member

سلام به همگی.
    دوتا سوال دارم.ممنون میشم جواب بدید
    1- اینطور که من فهمیدم گواهی تمکن مالی و گردش حساب ترجمه نمیخواد درسته؟ فقط گواهی ای که نشون میده مثلا پدرم منو ساپورت میکنه ترجمه میخواد؟
    2- حالا بالاخره سوء پیشینه رو یه دونه ترجمه کنیم یا دوتا؟

Junior Member

سلام استادم بهم میل زده گفت احتمالا 14 فوریه ویزام اماده میشه. معمولا از وقتی زنگ میزنن چند روز وقت دارین بلیط تحویل بدین؟ بعد تحویل بلیط ویزا رو چند روزه میدن؟

سو ع پیشینه برا من یکی کافی بود ( برا پورتو ). برا اقامت یک ساله اینجا نخواستند از من. پس یکی کافیه. پول اضافه ندین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)