صفحه 190 از 192 نخستنخست ... 90140180181182183184185186187188189190191192 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,891 تا 1,900 , از مجموع 1916

موضوع: ویزای کشور پرتغال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کشور پرتغال

سلام اگه بالای نود روز هست دورتون باید برین سفارت واگر زیر نود روز هست vfs

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط post نمایش پست ها
    سلام.
    من الان همسرم در پرتقال در حال تحصیل است. میخواستم دو تا سوال بکنم. یکی اینکه خودم چه نوع ویزایی را باید درخواست کنم و دوم اینکه آیا اجازه کار میگرم و یا خیر.
    از همسرتون بخواین از sef وقت بگیرن برای family reunification و مراحلش رو انجام بدن و بعد شما هم همینجا در مرحله اخر به سفارت همین درخواست رو میدین، و در این صورت اجازه کار هم دارین.

سلام
    وقت بخیر
    میخواستم ببینم موقع مراجعه به vfs برای درخواست صدور ویزا چه مدارکی نیازه؟ آیا همه مدارک باید تایید سفارت پرتغال رو بگیره؟ و اینکه آیا غیر از اون 55 یورو هزینه دیگه ای هم دریافت میشه برای ویزا؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranCivilEng نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر
    میخواستم ببینم موقع مراجعه به vfs برای درخواست صدور ویزا چه مدارکی نیازه؟ آیا همه مدارک باید تایید سفارت پرتغال رو بگیره؟ و اینکه آیا غیر از اون 55 یورو هزینه دیگه ای هم دریافت میشه برای ویزا؟
    ممنون
    از خودشون بپرسین ولی تا جایی که من میدونم تمام مدارکی که ترجمه میشن باید به تایید سفارت هم برسن. در مورد هزینه هم بله بیشتر از ۵۵ یورو باید همراه داشته باشین.

Junior Member

سلام
    وقت بخیر ، دوستان من از دانشگاه نوا در لیسبون پذیرش گرفتم ولی متاسفانه سفارت به خاطر ویروس کرونا فعلا تعطیل هست. میدونید از چه طریق میتونم اقدام کنم؟آیا میشه از طریق کشور دیگه ای اقدام کرد؟
    و یه تعدادی هم سوال دارم لطفا اگر اطلاع دارید راهنماییم کنید ممنون میشم:
    1-بیمه مسافرتی رو از چه شرکتی بگبرم و مدتش چقدر باید باشه؟چون ظاهرا یه تعدادی از بیمه ها به دلیل تحریم مورد قبول نیستند
    2-برای دریافت ویزا دانشجویی چه مدت زمانی رو باید اقامت گاه یا هتل رزرو کنم؟ آیا رزرو کافیه یا باید پرداخت هم بکنم؟
    3-برای ویزای دانشجویی سقف خاصی باید بیمه انجام بشه؟ ( از نظر مالی)
    4-گواهی سلامت رو باید از دکتر مشخصی بگیریم یا همه دکتر ها مورد قبول هستند؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط amiralids نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر ، دوستان من از دانشگاه نوا در لیسبون پذیرش گرفتم ولی متاسفانه سفارت به خاطر ویروس کرونا فعلا تعطیل هست. میدونید از چه طریق میتونم اقدام کنم؟آیا میشه از طریق کشور دیگه ای اقدام کرد؟
    و یه تعدادی هم سوال دارم لطفا اگر اطلاع دارید راهنماییم کنید ممنون میشم:
    1-بیمه مسافرتی رو از چه شرکتی بگبرم و مدتش چقدر باید باشه؟چون ظاهرا یه تعدادی از بیمه ها به دلیل تحریم مورد قبول نیستند
    2-برای دریافت ویزا دانشجویی چه مدت زمانی رو باید اقامت گاه یا هتل رزرو کنم؟ آیا رزرو کافیه یا باید پرداخت هم بکنم؟
    3-برای ویزای دانشجویی سقف خاصی باید بیمه انجام بشه؟ ( از نظر مالی)
    4-گواهی سلامت رو باید از دکتر مشخصی بگیریم یا همه دکتر ها مورد قبول هستند؟
    با تشکر
    بخش روادید پرتغال تا 15 جون تعطیله کلا همه جا
    از ایران اگه باشه سامان اوکی هست حداقل 30000 باشه
    تا جایی که میدونم دکتر مهر بیمارستان داشه باشه

Junior Member

سلام
    چک لیست رو از vfs پرتغال بگیرین، اونجا نوشته بیمتون تا چه سقفی باید باشه. فعلا در مورد ویزاهای طولانی مدت، مدارکتون از طریق vfs دریافت میشه ولی صدور ویزا حدودا بین ۶۰ تا ۹۰ روز طول میکشه چون در دبی انجام میشه.

Junior Member samadi2010 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام
    سوالی درباره ویزای دانشجویی پرتغال داشتم. یکی از دوستانم که چند سال قبل از یکی از دانشگاه های هلند برای مقطع دکترا فاند گرفته بود، مراحل ویزا هم اکثرا توسط دانشگاه انجام شد و فقط یکبار به سفارت مراجعه کرده بود. می خواستم بدونم برای کسانی که از دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی پرتغال پذیرش دکترا به همراه فاند می گیرند، تسهیلات ویزا توسط آنها نیز ارایه می شود یا باید تمامی مراحل رو همانند دیگران از طریق سفارت و vfs انجام دهند.
    ممنون میشم دوستان مطلع در این مورد راهنمایی کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samadi2010 نمایش پست ها
    سلام
    سوالی درباره ویزای دانشجویی پرتغال داشتم. یکی از دوستانم که چند سال قبل از یکی از دانشگاه های هلند برای مقطع دکترا فاند گرفته بود، مراحل ویزا هم اکثرا توسط دانشگاه انجام شد و فقط یکبار به سفارت مراجعه کرده بود. می خواستم بدونم برای کسانی که از دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی پرتغال پذیرش دکترا به همراه فاند می گیرند، تسهیلات ویزا توسط آنها نیز ارایه می شود یا باید تمامی مراحل رو همانند دیگران از طریق سفارت و vfs انجام دهند.
    ممنون میشم دوستان مطلع در این مورد راهنمایی کنند.
    سلام تا جایی که بنده میدونم و تجربه دارم، خودتون باید همه مراحل رو انجام بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکتری مدیریت دولتی-دانشگاه تهران

سلام
    دوستان عزیز کسی اطلاع داره که مدارک مورد نیاز سفارت پرتغال در vfs برای ویزای تحصیلی (مقطع دکتری-سلف فاند) فقط محدود به همون چک لیست موجود در سایتشون میشه یا موارد دیگه ای رو هم نیاز هست؟
    به عنوان مثال مدرک زبان رو میخوان؟ چون دانشگاه، مدرک زبان نخواست.
    یا در چک لیست اشاره ای به مدارک تحصیلی لیسانس و ارشد نشده.
    کل صفحات گذشته رو مطالعه کردم و میدونم قبلا در مورد این مسائل بحث شده اما از زمانی که فرایند اخذ ویزای پرتغال به vfs واگذار شده دیگه مطالب انجمن به روز نشده و دوستان تجربیاتشون رو به اشتراک نگذاشتن.
    ممنونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)