صفحه 191 از 192 نخستنخست ... 91141181182183184185186187188189190191192 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,901 تا 1,910 , از مجموع 1916

موضوع: ویزای کشور پرتغال

پیش فرض پاسخ : ویزای کشور پرتغال

سلام
    برای دریافت ویزای D7 پرتغال( همون ویزای بازنشستگی یا تمکن مالی معروف ) نیاز هست که در پرتغال حساب داشته باشیم تا بتونیم مبلغ تمکن مالی رو در اون واریز کنیم.
    منتها وکلا در ایران 2000 یورو میگیرند. کسی راه حل ارزونتری سراغ نداره؟
    با توجه به اینکه وکلا مدعی ان افتتاح حساب و دریافت NIF مستلزم حضور خود شخص یا وکیل قانونی شخص هست و از طرف دیگه به علت تحریم ها ایرانی ها شخصا نمیتونن اقدام کنن و باید وکیل بگیرن.

ضمنا کسی هست که این ویزا رو گرفته باشه ؟؟ که یه راهنمایی کلی هم بگیرم چون میخوان بدون وکیل اقدام کنم . و واقعا ممنون میشم اگه کمک کنین

Junior Member

سلام به همگی، بچه ها ایا ویزای تحصیلی پرتغال همیشه همراه با مصاحبه اس؟ یا این مورد بنا به تشخیص سفارته؟ من حدود ۱۵ روز هست که مدارک رو تحویل وی اف اس دادم اما هیچ تماسی از سمت سفارت برای مصاحبه نداشتم

سلام دوستان برای وقت vfs پرتغال چجوری میشه نوبتهای کنسلی رو گرفت چون سایت وقت نمیده ممنون از راهنماییتون

نقل قول نوشته اصلی توسط golestan123 نمایش پست ها
    سلام دوستان برای وقت vfs پرتغال چجوری میشه نوبتهای کنسلی رو گرفت چون سایت وقت نمیده ممنون از راهنماییتون
    Salam, Dobare bayad email bezanid va mesle dafe ghabl vaght begirid

Junior Member samadi2010 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام. متاسفانه VFS به تماس تلفنی جواب نمی دهد. اگر از دوستان کسی هست که اطلاع داشته باشد چه مدارکی برای ویزای دکترا (با فاند) لازم است، لطفاً در این مورد راهنمایی کنند. ضمناً در صورت گرفتن وقت ملاقات از طریق ایمیل در صورت عدم نوبت دهی سایت، باید درخواست زمان ملاقات از طریق ایمیل VFS انجام شود یا ایمیل سفارت.
    با تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط samadi2010 نمایش پست ها
    سلام. متاسفانه VFS به تماس تلفنی جواب نمی دهد. اگر از دوستان کسی هست که اطلاع داشته باشد چه مدارکی برای ویزای دکترا (با فاند) لازم است، لطفاً در این مورد راهنمایی کنند. ضمناً در صورت گرفتن وقت ملاقات از طریق ایمیل در صورت عدم نوبت دهی سایت، باید درخواست زمان ملاقات از طریق ایمیل VFS انجام شود یا ایمیل سفارت.
    با تشکر
    ایمیل بزنین جواب میدن

رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام
    از دوستان کسی اطلاع دارد که سفارت به ایمیل درخواست ویزای دانشجویی، حداکثر تا چند روز جواب می دهد؟ حدوداً یک هفته است ایمیل زده ام با محتوایی که در برد سفارت اشاره شده است، اما هنوز جوابی نگرفته ام. در برد سفارت اشاره شده که study and residence visas باید به ایمیل sconsular.teerao@mne.pt فرستاده شود نه VFS. به این دلیل درخواست ویزا را به ایمیل سفارت ارسال کردم نه VFS.
    لطفاً در این مورد راهنمایی بفرمایید. با تشکر
    ویرایش توسط samadi2010 : December 24th, 2020 در ساعت 12:30 PM

رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام
    ظاهراً سیستم آنلاین VFS هیچ تایمی برای وقت ویزای دانشجویی ندارد. به خود VFS هم که ایمیل میزنم ریپلای می کند که فقط از طریق سیستم آنلاین باید وقت ویزا گرفت. لطفاً دوستان مطلع در این خصوص راهنمایی نمایند.
    خیلی ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

سلام دوستان کیا دانشگاه مینهو امسال پذیرش گرفتن؟

Junior Member

سلام ذوستان من 19 مرداد از vfs وقت ویزای تحصیلی دارم و الان 18 مرداد هست و متوجه شدم باید مدارک رو ببرم سفارت تایید کنم. سوال اولم اینه که این چه فرایند مسخره ای هست که سفارت واسه خودش نماینده تعیین کرده که vfs باشه ولی بازم ما قبلش باید بریم خود سفارت تا مدارک رو تایید کنه؟ سوال دومم اینه که من اواسط سپتامبر کلاسام شروع میشه، اگه واقعا باید برم مدارکم رو تایید کنم چقدر طول میکشه کارم؟ VFS وقت اضطراری بهم میده؟ اگه میده چجوری باید بگیرم؟ کلا چیکار کنم کارام زودتر انجام بشه که برسم؟ ممنونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)