صفحه 124 از 192 نخستنخست ... 2474114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134174 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 1916

موضوع: ویزای کشور پرتغال

پیش فرض پاسخ : ویزای پرتغال

من تصمیم دارم وقت سفارت بگیرم برای ماه نوامبر الان فقط تاریخ 27 باز است که یک شنبه است و قرمز شده است . علت قرمز شدن ش این می تونه باشه که این تاریخ نمی تونیم وقت بگیریم؟

بچه ها من ۱۸ اکتبر مصاحبه داشتم امروز زنگ زدند که ویزات آماده است!! یعنی ۱۲ روز... البته برا پسا دکترا بودم من. ولی نوع ویزامون دانشجویی بود و همون نود یورو بی زبون را دادیم!
    چقدر آقای یا حقی خوش برخوردن! به من زنگ زدن میگن یک خبر بد دارم ویزات آماده است!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Italy1395 نمایش پست ها
    بچه ها من اون یوزر پسوردی که برا چک کردن روند کار تو اون ایمیله دریافت وقت برام اومده گم کردم. یعنی کلا ایمیلش حذف شده. من ۱۸ اکتبر مصاحبه شدم. آیا برام مشکلی پیش میاد؟
    اگه تعطیلی رسمی نیست مشکلی نداره یکشنبه که قرمزه وقت بگیرید. همه ی یکشنبه ها قرمزن اما یکشنبه در ایران روز کاری سفارت هست بر خلاف خارج !

Junior Member

سلام

من برای آزمایشات پزشکی رفتم بیش یه پزشک عمومی همه آزمایش ها رو نوشت و بعد هم تایید کرد و گواهی داد. ولی گفت آزمایش اعتیاد به نسخه پزشک نیست و فقط دو جا تو تهران انجام میشه و نامه رسمی میخواد و اینم گفت که لازم نیست. این مشکلی ایجاد نمیکنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering amirkabir university

آزمایش اعتیاد لازم نیست دوست عزیز

آیا کودک نه ساله برای گرفتن ویزای توریستی باید در سفارت حضور داشته باشد؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز.
    من یه سوال داشتم با توجه به اینکه 10 نوامبر که میشه پنج شنبه این هفته وقت سفارت دارم.. متاسفانه اقدامی برای ریز نمراتم نکردم با توجه به اینکه در لینک مدارک ضروری اشاره ای به ریزنمرات نکرده و اخرین مدرک تحصیلی رو خواسته..
    یکی از کاربرا نوشته نمی خواد ریزنمرات ولی یکی دیگه نوشته بود می خواد! الان من استرس گرفتم میشه بگید کیا جدیدا مصاحبه داشتن و بالاخره می خواد یا نه؟ چون بررای دکترا دارم می رم هردو مدرک لیسانس و فوق لازمه؟

Junior Member

سلام
    برای نامه حساب بانکی (bank statement) اگه از دوتا حساب باشه مثلا 10.000 یورو از یه حساب و 10.000 از یه حساب دیگه مشکلی به وجود نمیاد؟ و اینکه پرینت گردش حساب هم لازمه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط niki1988 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.
    من یه سوال داشتم با توجه به اینکه 10 نوامبر که میشه پنج شنبه این هفته وقت سفارت دارم.. متاسفانه اقدامی برای ریز نمراتم نکردم با توجه به اینکه در لینک مدارک ضروری اشاره ای به ریزنمرات نکرده و اخرین مدرک تحصیلی رو خواسته..
    یکی از کاربرا نوشته نمی خواد ریزنمرات ولی یکی دیگه نوشته بود می خواد! الان من استرس گرفتم میشه بگید کیا جدیدا مصاحبه داشتن و بالاخره می خواد یا نه؟ چون بررای دکترا دارم می رم هردو مدرک لیسانس و فوق لازمه؟
    من که برا پسا دکترا رفته بودم مصاحبه بهم گفتن مدارکت مثل دانشجو هااست و ریز نمرات لازم نبود. ولی ترجمه‌ی همه ی دانشنامه های قبل را گرفتن....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Italy1395 نمایش پست ها
    من که برا پسا دکترا رفته بودم مصاحبه بهم گفتن مدارکت مثل دانشجو هااست و ریز نمرات لازم نبود. ولی ترجمه‌ی همه ی دانشنامه های قبل را گرفتن....
    اگه اينطورى باشه که خيالم راحت شد واقعا.اگر يه درصد بخوان مهلت مى دن که ببرم براشون درسته؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)