صفحه 126 از 192 نخستنخست ... 2676116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136176 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,251 تا 1,260 , از مجموع 1916

موضوع: ویزای کشور پرتغال

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ناپیوسته نرم افزار - دانشگاه آزاد اسلامی واحد

پیش فرض پاسخ : ویزای پرتغال

دوستان خواهش می کنم منو راهنمایی کنین توی موقعیت خوبی نیستم
    من میخوام بدون راسته که میگن باید حساب توی خود پرتغال داشته باشیم برای ویزای دانشجویی؟ یا اروپا یکی باید ساپورت مالی مون کنه . قبول نیست خودمون گردش و تمکن ببریم ؟ خواهش میکنم کسی اطلاع داره بگه من تافلم داره اکسپایر میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rahelehtaghavi نمایش پست ها
    دوستان خواهش می کنم منو راهنمایی کنین توی موقعیت خوبی نیستم
    من میخوام بدون راسته که میگن باید حساب توی خود پرتغال داشته باشیم برای ویزای دانشجویی؟ یا اروپا یکی باید ساپورت مالی مون کنه . قبول نیست خودمون گردش و تمکن ببریم ؟ خواهش میکنم کسی اطلاع داره بگه من تافلم داره اکسپایر میشه
    سلام. نه من که ندارم و نشنیدم که بخواد با چند تا وکیلم مشورت کردم ..چنین چیزی نبوده که که باید به سفارت نشون بدید تو پرتغال حساب دارید.!!!

بچه ها برای این که وقتی رفتیم اونور بتونیم اقامت یکساله بگیریم. چه مدارکی را برای تایید باید بدیم سفارت پرتغال در تهران؟ و هزینه‌ی تایید هر مدرک چقدره؟

بچه ها پنج شنبه هجده آذر = هشت دسامبر را ایران تعطیل رسمی اعلام کرده ولی سفارت به من گفت بیا پاست را پنجشنبه هشت دسامبر بگیر. حالا چکار کنم؟

Junior Member

توی نامه تمکن بانک آیا لازمه شماره پاسپورت درج بشه ؟ و اینکه میشه دوتا نامه از دوتا بانک ارائه داد؟ مثلا 10.000 یورو از یه بانک و 10.000 از یه بانک دیگه؟
    رزواسیون هتل برای روز مصاحبه لازمه یا وقتی ویزا اوکی بشه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Heriot-Watt University, Chemical Innovation and Regulation

نقل قول نوشته اصلی توسط vpouya87 نمایش پست ها
    توی نامه تمکن بانک آیا لازمه شماره پاسپورت درج بشه ؟ و اینکه میشه دوتا نامه از دوتا بانک ارائه داد؟ مثلا 10.000 یورو از یه بانک و 10.000 از یه بانک دیگه؟
    رزواسیون هتل برای روز مصاحبه لازمه یا وقتی ویزا اوکی بشه ؟
    در مورد سوال اول اطلاعی ندارم اما سوال دوم، بله روز مصاحبه شما لازم دارین، می تونید از سایت Booking یه جا رزرو کنید، بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای و پرینت رزرواسیون رو روز مصاحبه همراه داشته باشد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering amirkabir university

متاسفانه سفارت دیگه booking رو قبول نداره میگن هتل باید پرداخت شده باشه! راه دیگه اینه که بگید استادتون در دعوت نامه accommodation رو بیاره
    احتیاج به قید شدن شماره پاسپورت در نامه تمکن نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Italy1395 نمایش پست ها
    بچه ها پنج شنبه هجده آذر = هشت دسامبر را ایران تعطیل رسمی اعلام کرده ولی سفارت به من گفت بیا پاست را پنجشنبه هشت دسامبر بگیر. حالا چکار کنم؟

اگه وضعیت ویزاتون در سایت به finished تغییر کرده روز سه شنبه برید یه سوال بپرسید. به منم گفتن پنج شنبه اما من دوشنبه دیدم وضعیتم finished شده بعد از ظهر دوشنبه رفتم گرفتم.

Junior Member

سلام ببخشید من برای 20 فوریه از دانشگاه پورتو برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه پذیرش گرفتم، هزینه تحصیلمو وزارت علوم میده و باید تو پورتو خونه اجاره کنم، با توجه به این شرایط آیا فرم accommendation برای من لازمه و با توجه به شرایط چیکار میتونم بکنم؟ چون دانشگاه هم خوابگاه و فرمی برای اون بمن نمیده واز طرفی اجاره کردن خونه یه مقدار زوده برام.
    آیا آزمایش اعتیاد لازمه؟
    و اینکه چرا من نمیتونم برای سفارت وقت بگیرم و زده حداکثر 3 ماه باید تا زمان خروجتون مونده باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samad_rahmani نمایش پست ها
    من که همون STUDY را انتخاب کردم. شماره ۳۳ را یادم نیست که دقیقا چیه، اگر منظورتون بخش دعوت نامه است که قاعدتا باید در بخش موسسه مشخصات دانشگاهی که از اون پذیرش را دارید را وارد کنید. در بخش تامین مالی هم شما یا خودتون هزینه را پرداخت می کنید که می نویسید یا اینکه اگر وزارت علوم یا دانشگاه دیگر هزینه های شما را پرداخت می کند که مشخصات آنرا وارد می کنید.
    سلام وقت بخیر
    من برای 20 فوریه از دانشگاه پورتو واسه فرصت مطالعاتی 6 ماهه پذیرش گرفتم، فقط چند تا سوال داشتم ازتون، ممنون میشم راهنماییم کنین. اول اینکه برای acconmendation چیکار کردین؟ چون دانشگاه پورتو قرار نیس بمن خوابگاهی بده و فقط لینکی برای اجاره خونه برام فرستاده که هنوز خیلی زوده برای این کار، از طرفی میگن booking رو هم سفارت دیگه قبول نداره،بعد اینکه آزمایش اعتیاد لازمه؟ و اینکه من فهمیدم گویا سفارت وقت رو زمانی میده که حداکثر سه ماه به تاریخ خروج مونذه باشه با توجه به اینکه این دوره برای من به تعطیلات ژانویه میخوره مشکلی پیش نمیاد و تاخیر تو صدور ویزا ایجاد نمیشه؟
    خیلی خیلی ممنون از لطفتون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)