صفحه 147 از 192 نخستنخست ... 4797137138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,461 تا 1,470 , از مجموع 1916

موضوع: ویزای کشور پرتغال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای پرتغال

سلام دوستان. من برای یک نفر وقت سفارت گرفتم و بعد تاریخ رو عوض کردم ایمیلش هم اومد. ولی الان تو سایت همون تاریخ قبلی رو زده. باید چیکار کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط minaaa_s نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای یک نفر وقت سفارت گرفتم و بعد تاریخ رو عوض کردم ایمیلش هم اومد. ولی الان تو سایت همون تاریخ قبلی رو زده. باید چیکار کنم؟

ببخشید- الان اگه وقت بگیریم معمولا چند روز بعد وقت میدن؟ واسه ویزای دانشجویی؟
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam_aa نمایش پست ها
    ببخشید- الان اگه وقت بگیریم معمولا چند روز بعد وقت میدن؟ واسه ویزای دانشجویی؟
    مرسی
    برای گرفتن وقت به سایت مراجعه کنید. وقت های خالی رو میتونید ببینید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vpouya87 نمایش پست ها
    تا اونجایی که بنده اطلاع دارم دوست عزیز شما فقط با ویزای کار امکان درخواست اقامت در مدت 5 سال رو دارید.
    - بعد از ۵ سال میتونید درخواست کارت اقامت ۵ ساله بدید (به صورت معمول کارت های اقامت یک یا دو ساله صادر میشه)
    - بعد از ۶ سال میتونید درخواست پاسپورت بدین (مدارک زبان پرتغالی لازمه و ... )

در کل ربطی نداره که کار کردید یا دانشجو بودید یا ... . اقامت مهمه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط minaaa_s نمایش پست ها
    - از ایمیلی که براتون اومده پرینت بگیرید همراه با فرمی که پر کردید (و تاریخ قدیمی داره) در تاریخ جدید به سفارت مراحعه کنید برای مصاحبه

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedshsh نمایش پست ها
    - بعد از ۵ سال میتونید درخواست کارت اقامت ۵ ساله بدید (به صورت معمول کارت های اقامت یک یا دو ساله صادر میشه)
    - بعد از ۶ سال میتونید درخواست پاسپورت بدین (مدارک زبان پرتغالی لازمه و ... )

در کل ربطی نداره که کار کردید یا دانشجو بودید یا ... . اقامت مهمه.
    6 سال بعد از اوت 5 سال ؟ یعنی مجموعا 11 ساله پاسپورت میدن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Sport Science

بعد از ۵ سال از اولین ورود میتونین درخواست اقامت ۵ ساله و یک سال بعد (۶ سال بعد از اولین ورود) و به شرط داشتن مدرک زبان A1 و A2 میتونی درخواست پرپرت بدین.

سلام دوستان
    بر اساس تجربه خودم میگم سعی کنین حتما حتما مدارک تون طبق چیزی که سفارت خواسته کامل و مرتب باشه.
    داخل که رفتین وقت محدودی دارین و آقای حقی به شدت در این زمینه ها سختگیر و قانونمند هستن و هیچ بهونه ای برای بی نظمی ها نمی پذیرند.

یه نکته هم بگم. ببینید همه ما قبل ورود به سفارت، بصورت انلاین وقت گرفتیم.
    بر طبق این وقت، با بقیه مراجعین هماهنگ کنین و وارد بشین. متاسفانه من که وارد سفارت شدم یه آقایی پشت سرم وارد شد و از منم جلو زد(!!) رفت داخل.
    وقتی آقای حقی توضیح خواستن با پرخاشگری بهم گفتن که من زودتر از شما اینجا بودم! خب اونجا جاش نبود که بحث بشه و من کوتاه اومدم ولی
    عزیزان من سفارت صف نانوایی نیست که هرکی زودتر اومد زودتر هم بره داخل! ما وقت گرفتیم و بر اون اساس وارد میشیم.
    حتی بد هم نیست اگه گاهی وقت مون رو به کسانی بدیم که فقط یه سوال یا یه کار کوتاه دارن، برخی از اخلاقها رو باید ترک کرد خصوصا هنگام خروج از کشور

آرزوی موفقیت برای همگی

Junior Member

دوستان کپی برابر اصل ترجمه آخرین مدرک تحصیلی را قبول نمیکنن؟ حتما باید اصل ترجمه شده باشه؟

Junior Member

سلام دوستان، من بورس اراسموس رو قبول شدم و اولین کشوری که باید برم پرتغال هست. برای گرفتن ویزای پرتغال هم که باید این فرم آنلاین رو پر کنم و خیلی جاهاش گیر کردم. ممنونم میشم دوستانی که فرم رو پر کردن راهنمایی کنن:
    1. منظورش از این سوال چی هست؟
    Return Authorization----- If you reside in a country other than your country of origin, have you permission to return to that country? Y/N
    2. در این قسمت باید چی پر شود؟
    Member State of Destination(*)

3. اینجا که باید مشخصات جایی که میخام سکونت داشته باشم رو بنویسم، می تونم فعلا مشخصات یه هتل که رزرو کردم رو بنویسم مثلا برای مدت یک هفته یا نه حتما باید خوابگاه یا جایی باشه که مدت دوره رو قرار هست اونجا باشم؟
    Name and Surname(s) Person(s) that invites in Member(s) State(s) or, alternatively,
    the name(s) hotel (or temporary accommodation in the Member(s) State(s))
    4. من یک ترم رو فقط در پرتغال هستم. اینجا نوشته مدت دوره، به نظرتون باید چه مدتی بنویسم؟
    Duration of stay (days)(*)
    5. قسمت این که هزینه ها چطور کاور میشه رو که به دو بخش اپلیکنت و اسپانسر تقسیم میشود باید هر دو رو کش (CASH) بزنم؟ من اسکالرشیپ دارم و قراره هر ماه پول رو به حسابی که اونجا باز میشه بریزن.
    Travel expenses and subsistence during the stay of the applicant are covered by
    6. بیشتر مدارک من آماده هستند و از اراسموس یه نامه ی پذیرش دارم. به نظرتون مدرک دیگه ای هم از دانشگاه احتیاج هست که نیاز باشه برای سفارت؟ یا نه و زودترین زمانی که میشود را در همین فرم آنلاین بگیرم؟

پیشاپیش ممنونم از راهنمایی ها

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)