صفحه 183 از 192 نخستنخست ... 83133173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,821 تا 1,830 , از مجموع 1916

موضوع: ویزای کشور پرتغال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کشور پرتغال

ممنون دوست عزیز از راهنماییتون.
    حقیقتش دنبالش گشتم که چجوری مدارک ببرم تایید کنم بتیستی مدارک رو ارسال کنم واسه دانشگاه، و اونا گفتن که حتما بایستی سفارت تایید کنه

Junior Member

دوستان کسی اطلاعی نداره واسه نایید مدارک تحصیلی برای سفارت پرتغال چه روزی بایستی برم؟بایستی وقت سفارت بگیرم یا نه؟تو فروم نگاه کرد چیزی نتونستم پیدا کنم.دانشگاه از من مدارک تایید شده تحصیلی میخواد.ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masterarch نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاعی نداره واسه نایید مدارک تحصیلی برای سفارت پرتغال چه روزی بایستی برم؟بایستی وقت سفارت بگیرم یا نه؟تو فروم نگاه کرد چیزی نتونستم پیدا کنم.دانشگاه از من مدارک تایید شده تحصیلی میخواد.ممنون میشم راهنمایی کنید.

طبق اطلاعیه که قبلا زده بودن ۲۰ روز کاری طول میکشه روزهای پتج شنبه هم ساعت ۱۴ الی ۱۴:۳۰ مدارک رو میگیرن. به ازای هر مدرک ۲۳ یورو. نیازی به هم به گرفتن وقت قبلی نیست. مدارک هم باید ترجمه ی رسمی همراه با مهر دادگستری و امور خارجه باشه

Junior Member

با سلام و وقت بخیر
    سلام وقت بخیر

من پذیرش دکتری از یک موسسه دارم امکانش هست کسی از دوستان که تجربه کافی دارن برای تکمیل مدارک و چگونگی وقت گرفتن و بقیه کارها به من کمک کنند؟ بنده حق الزحمتون رو هم تقدیم میکنم. نگران هستم جایی اشتباه کنم و مشکلی بوجود بیاد.
    ممنون

Junior Member

سلام، به نظرتون چقدر طول می کشه تا نوبت بده سفارت؟

Junior Member

سلام
    برای وقت سفارت از ایمیلی که دوستان دادن استفاده کنید ( چند تا پست بالا - ایمیل به انگلیسی - بهتره همراه با اسکن پاسپورت مشخصات کامل فردی و دعوت نامه )
    سوال و تجربه ای هم دارید اینجا بنویسید که همه استفاده کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط neginjvd نمایش پست ها
    با سلام و وقت بخیر
    سلام وقت بخیر

من پذیرش دکتری از یک موسسه دارم امکانش هست کسی از دوستان که تجربه کافی دارن برای تکمیل مدارک و چگونگی وقت گرفتن و بقیه کارها به من کمک کنند؟ بنده حق الزحمتون رو هم تقدیم میکنم. نگران هستم جایی اشتباه کنم و مشکلی بوجود بیاد.
    ممنون

Junior Member

ممنون از شما

یه سوال دیگه، اول باید ایمیل بزنم وقت بگیرم یا ابتدا اون فرم apply visa رو در سایت سفارت پر کنم؟ من اول ایمیل زدم
    ویرایش توسط behnamhg : March 30th, 2019 در ساعت 03:33 PM دلیل: ترکیب

Junior Member

The respective appointment requests for that purpose shall be submitted after the 21st of August, by email, to sconsular.teerao@mne.pt . The reference of the email shall be “study and residence visas” and its content shall include the full name, personal email address, scanned copy of the front page of the passport and a brief explanation in English of the purpose of the visa. Requests will not be considered without that information.

Junior Member

ممنونم از شما. همین کار رو دقیقا انجتم دادم . اما امروز یه خبر بد شنیدم که سفارت پرتغال در تهران بسته شده ... منبع روزنامه عصر ایران بود ... شما یا کسی چیزی شنیده ؟

Junior Member

"به گزارش «تابناک» به نقل از فارس، کنسولگری سفارت پرتغال در تهران در اطلاعیه‌ای به تاریخ ششم فروردین ماه سال جاری (۱۳۹۸) اعلام کرد که همه امور مربوط به روادید، تا اطلاع ثانوی متوقف شده است.
    گفتنی است این سفارتخانه هیچ گونه توضیحی در این خصوص ارائه نداده است.
    به گزارش فارس، چندی پیش یکی از کارمندان ایرانی سفارت پرتغال در تهران هدف تیراندازی با اسلحه بادی قرار گرفت. بعدازظهر سه‌شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ در نزدیکی سفارتخانه پرتغال در تهران کارمند محلی ایرانی سفارت مزبور هدف تیراندازی یکی از سرنشینان موتورسیکلت قرار گرفته و از ناحیه قفسه سینه زخمی و به بیمارستان منتقل شد. در همان زمان وضعیت جسمانی فرد مزبور مساعد اعلام شد. براساس بررسی‌های اولیه پلیس موضوع بر اثر اختلافات شخصی بوده و انگیزه خاصی نداشته است. به گزارش فارس، هنوز مشخص نیست که توقف امور مربوط به روادید با این حادثه ارتباطی داشته باشد." تابناک

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)