صفحه 4 از 192 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1916

موضوع: ویزای کشور پرتغال

پیش فرض پاسخ : ویزای پرتغال

نقل قول نوشته اصلی توسط behdad_bdb نمایش پست ها
    یه ایمیل از سفارت گیر اوردم که کار نمیکرد
    کسی ایمیلی از سفارت داره؟
    ایمیل سفارت پرتغال: portugal@mydatak.com هستش (منبع آقای حقی تو سفارت و وبسایت سازمان ملل تو ایران (اینجا)
    مثه اینکه جدیدا برای وقت گرفتن باید ایمیل زد.

این هم یه ایمیل دیگه از سفارت باز هم به نقل از سایت سازمان ملل: , teerao@mne.pt

شما به کدوم آدرس ایمیل زده بودین که جواب نگرفته بودین؟

Junior Member

اگر محل کار برای سفارت خارجی معرفی نامه ندهد آیا می شود به اسم جای دیگر این معرفی نامه را گرفت و ارائه داد؟ و یا قرارداد یا حکم شغلی کفایت می کنه؟

دوستی با ایمیل سوال زیر رو پرسیده بودند. چون مربوط به تاپیک هستش اینجا میزارمش.
    سفارت پرتغال گفت ویزام آماده شده و بلیت و‌ پاسپورت رو‌ بیار که ویزا را بت بدیم
    من می‌خواستم ببینم ویزا اگه ۳ ماه باشه از تاریخ پرواز شروعش رو میزنن؟ یا نه از تاریخ صدور؟
    آخه می‌خوام یه ۳ ماه دیگه برم
    سلام

ممنون. امیدوارم حال شما هم خوب باشه. بابت ویزاتون تبریک میگم.
    از تاریخی که ویزاتون میاد و بهتون خبر میدن حداکثر سه ماه وقت دارین که ویزا رو pick up کنین. اگه خواستین دیر پیک آپ کنین باهاشون هماهنگ کنین احتمالا یه سری مدارک (یه بهونه، یه گواهی عدم سوپیشینه جدید، و شاید گواهی سلامت جدید) بخوان. معمولش اینه که یه هفته قبل پرواز میرین ویزارو میزنن تو پاستون. با خانم ایندیرا صحبت کنید. تاریخی که ویزاتون اومده رو چک میکنه میگه 2 ماه و نیم بعد مدارک رو بیار که به پرتغالی ترجمه کنن. 2 هفته بعدش هم ویزاتون رو میگیرین. اینجوری حداکثر استفاده رو از ویزاتون میکنین.
    برا من اعتبار ویزا رو از تاریخ بلیط زد تا چهار ماه بعدش. و مدت ویزا هم 120 روز.

همون طور که قبلا تو فروم بحثش شده، تاریخ ابتدا و انتهای ویزا ممکنه با مدت مجاز اقامت شما متفاوت باشه. ممکنه ابتدا و انتهای ویزا یک سال فاصله داشته باشه و مدت مجاز اقامت شما 3 ماه خورده باشه. در این صورت شما مجاز هستید در هر تاریخی تو فاصله زمانی یاد شده وارد اون کشور بشید ولی حداکثر میتونین 3ماه از ورودتون اونجا اقامت داشته باشین (البته قبل از تاریخ انقضای ویزا هم باید خارج شید.
    اما همین طور که میبینید پرتغال برای من تاریخ اعتبار رو دقیقا با مدت اقامت یکی زد.

موفق باشید

پ.ن. لطفا تو فروم بپرسین و لینکشو ایمیل کنین. هم شما جوابای دوستای دیگه رو میگیرین و هم شاید جوابها به درد دیگران بخوره.
    پ.ن.2. اینها تجربه شخصیم بودن. ممکنه به شما یه چیز دیگه بگن، شاکی نشین!
    ویرایش توسط TheGeek : May 18th, 2010 در ساعت 07:07 PM

Junior Member

با سلام

لطفا در مورد سوالاتي كه براي دريافت ويزاي شنگن در سفارت پرتغال پرسيده مي شود اگر كسي اطلاع دارد اطلاعات بدهد

Junior Member

سلام به نظرم ایمیل عوض شده باشه! اگر سایر دوستان جدیدا ایمیل زده اند نتیجه را اعلام کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط TheGeek نمایش پست ها
    ایمیل سفارت پرتغال: portugal@mydatak.com هستش (منبع آقای حقی تو سفارت و وبسایت سازمان ملل تو ایران (اینجا)
    مثه اینکه جدیدا برای وقت گرفتن باید ایمیل زد.

این هم یه ایمیل دیگه از سفارت باز هم به نقل از سایت سازمان ملل: , teerao@mne.pt

شما به کدوم آدرس ایمیل زده بودین که جواب نگرفته بودین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط omideiran نمایش پست ها
    سلام به نظرم ایمیل عوض شده باشه! اگر سایر دوستان جدیدا ایمیل زده اند نتیجه را اعلام کنید.
    سلام
    من با ایمیل portugal@mydatak.com جواب گرفتم. البته یه 10 روزی طول کشید تا جواب دادن!

Junior Member

من امروز با سفارت تماس گرفتم که یک ایمیل در hotmail دادن با این آی دی: appointeeran که همین الان چک کردم دیدم جواب دادند.
    متاسفانه علیرغم این که من از قبل برای 18 خرداد وقت رزرو کرده بودم امروز به من اطلاع دادن که تا مرداد ماه وقتشون پره! حالا من دوباره خواستم بررسی کنند. خیلی برام بد میشه اگر همون تاریخ قبلی را ندهند چون کنفرانس من قبل از مرداد ماه است.

Junior Member

سلام
    آره ایمیل سفارت برای تعیین وقت اینه
    oppointeerain@hotmail.com
    من برای 16 تیر وقت دارم.
    یه سوال کسی میدونه که گواهی پزشکی و عدم سوء پیشینه مدت دار هست یا نه؟ اگه اینطور باشه باید یه گواهی جدید بگیرم!!!

Junior Member

سلام من قبلا با مراجعه حضوري تو خرداد وقت گرفتم و هنوز نوبتم نشده يعني اون روز نرسيده ميشه بفرماييد آيا لازمه مجددا از طريق ايميل هم وقت بگيرم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط radman نمایش پست ها
    سلام من قبلا با مراجعه حضوري تو خرداد وقت گرفتم و هنوز نوبتم نشده يعني اون روز نرسيده ميشه بفرماييد آيا لازمه مجددا از طريق ايميل هم وقت بگيرم ؟
    من توصیه میکنم حتما این کار را انجام بدید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)