صفحه 92 از 192 نخستنخست ... 42828384858687888990919293949596979899100101102142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 1916

موضوع: ویزای کشور پرتغال

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای پرتغال

سلام دوستان،

می خوام از کسایی که ویزاشون رو گرفتن بپرسم بین مصاحبه و گرفتن ویزاشون چه قد طول کشیده.

با تشکر

سلام
    دوستان میشه راهنمایی کنید چطور میشه یه وقت فوری گرفت؟
    ممنون از لطفتون

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedshsh نمایش پست ها
    سایت سفارت زحمت کشیده و یه جمله توضیح نوشته و تمام، اگه کسی راهی برای گرفتن وقت به ذهنش میرسه بگه ممنون
    توجه در حال حاضر امکان نوبت دهی فوری تا اطلاع بعدی غیر فعال میباشد
    سلام
    آیا شما راهی یافتید؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamontazer نمایش پست ها
    سلام
    آیا شما راهی یافتید؟؟؟
    من دو بار ایمیل زدم، دو بار زنگ زدم دو بار رفتم در سفارت، دانشگاه از پرتغال به سفارت ایمیل زد. هیچ جوابی ندادن برای وقت فوری. حتی جواب دانشگاه رو هم ندادن. من که موفق نشدم وقت فوری بگیرم الان تقریبا سه هفته هست و سفرم عقب افتاد احتمالا، امیدوارم سایر دوستان موفق به گرفتن وقت فوری بشن.

سلام دوستان
    ممکنه لطف کنید بگید روند مصاحبه چطوره؟ چه سوالایی میپرسن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ٍElectrical Eng. , Rutgers, NJ

نقل قول نوشته اصلی توسط rezamontazer نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممکنه لطف کنید بگید روند مصاحبه چطوره؟ چه سوالایی میپرسن؟
    من که پنج شنبه مصاحبه داشتم، اصن هیچی نپرسیدن! فقط مدارک رو آقای حقی ازم گرفت و گفت که برید تا ویزاتون آماده بشه. من بهش گفتم یعنی همین، مصاحبه ای در کار نیست؟ گفت نه، همین بود، برید و منتظر باشید

Junior Member

Post پاسخ : ویزای پرتغال

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudramezan نمایش پست ها
    من که پنج شنبه مصاحبه داشتم، اصن هیچی نپرسیدن! فقط مدارک رو آقای حقی ازم گرفت و گفت که برید تا ویزاتون آماده بشه. من بهش گفتم یعنی همین، مصاحبه ای در کار نیست؟ گفت نه، همین بود، برید و منتظر باشید
    دوست عزیز آیا وقتی مدارک شما رو تحویل گرفتند، رسید هم به شما دادند؟ عکس هم از شما گرفتند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ٍElectrical Eng. , Rutgers, NJ

نقل قول نوشته اصلی توسط ENTEZAR94 نمایش پست ها
    دوست عزیز آیا وقتی مدارک شما رو تحویل گرفتند، رسید هم به شما دادند؟ عکس هم از شما گرفتند؟
    عکس گرفتند ولی رسید ندادند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس تبریز

سلام به همه ی دوستان
    امروز هفتم سپتامبر هست بعد از دقیق سی و هشت روز امروز زنگ زدن گفتن ویزا آماده هست. دو نفر از سایر دوستانی هم که مثل من سی جولای مصاحبه سفارت داشتن ویزاشون امروز آماده شد.

چندتا نکته که ممکنه برای سایر دوستان مفید باشه:
    1) من چون بورس داشتم بیمه مسافرتیمو هفت روزه گرفته بودم.
    2) اصل مدرک سوء پیشینه رو به سفارت دادم که متاسفانه مجبورم بازم برم یکی دیگه بگیرم چون برای دریافت کارت اقامت لازمه. پس حتما دو نسخه از سوء پیشینه ترجمه کنید یکیشو بدید خود سفارت به عنوان مدرک ویزا و یکی هم بدید براتون تایید کنن با خودتون ببرید پرتغال.
    3) پاسپورتتون اگه کمتر از یک سال یا حتی کمی بیشتر اعتبار داره عوضش کنید تا معطل نشید.
    4) یک نکته مهم روانشناسی: سیریش سفارت نشید و متعاقبا اعصاب خودتونو خورد نکنید. من حتی ایمیل پیگیری هم نزدم فقط یه بار زنگ زدم که اونم گفت آماده بشیم میزنگیم.
    5) قانون جریان آزاد اطلاعات:!! اگه رفتین سفارت بعدش بیایید اینجا دوستان دیگه رو راهنمایی کنید تا اونا هم با آگاهی کامل برن دنبال کاراشون.

ارادتمند همه

باسلام.میشه لطفا دربارهه کنسل کردن وقت سفارت و یا ویرایش فرم راهنماییم کنید که چطوری اینکار رو انجام بدم؟؟چون اون فاصله ای که باید بین زمان مصاحبه و تاریخ ورود به اون کشور باشه رو رعایت نکردم و بجای اینکه حداقل ۱۵روز باشه ۱۱روزه.نگرانم که سفارت مدارکمو ازم نگیره .للطفا بگین چطور میتونم فرمم رو ویرایش کنم یا کلا وقتمو کنسل کنم.ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)