صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 59 , از مجموع 59

موضوع: University of Nevada, Reno

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

پیش فرض پاسخ : University of Nevada, Reno

نقل قول نوشته اصلی توسط sds_njf نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای فال 2017 میخوام اینجا اپلای کنم. وضعیت دانشکده ی مکانیک چطوره؟ استاد محوره یا کمیته تصمیم میگیره؟
    البته من به استادهای مرتبط ایمیل زدم. نمیدونم چقدر میشه روی تشویق هاشون به اپلای حساب کرد!!!
    هم استاد و هم مدیر گروه نقش دارن. اگه جواب دارید می تونید روی جوابش حساب کنید. البته اطلاعات من مال ۲۰۱۵ هست.
    مدیر گروه قبلی henry fu خیلی ادم خوبی بود و خیلی هم مثبت. برای من برای تسریع کار خودش i20 رو پست کرد! تخصیص ta ها رو هم خودش به تنهایی انجام می داد. البته بعد از مصاحبه با اسکایپ. یعنی دست کمیته نبود.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

سلام ،

من برای این دانشگاه اپلای کردم و طبق نظر دوستان در پست های قبلی که اینجا نیازی به پست مدارک و ریپورت رسمی نداره اپلیکیشن فی 95 $ اینجارو که فکر کنم دانشگاه mit هم انقدر نیست رو پرداخت کردم ، ولی الان دانشگاه به من ایمیل زده که کل مدارک رو باید رسمی بفرستم . ریز نمرات ، نمرات زبان و ... . لطفا اگر کسی تجربه ای داره بگه و دوستان دیگه هم لطف کنن در بیان نظراتشون یه مقدار دقیق تر باشند چون بقیه بر اساس حرف اونها تصمیم میگیرند.
    *** Never Give Up ***

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط vedadi نمایش پست ها
    سلام ،

من برای این دانشگاه اپلای کردم و طبق نظر دوستان در پست های قبلی که اینجا نیازی به پست مدارک و ریپورت رسمی نداره اپلیکیشن فی 95 $ اینجارو که فکر کنم دانشگاه mit هم انقدر نیست رو پرداخت کردم ، ولی الان دانشگاه به من ایمیل زده که کل مدارک رو باید رسمی بفرستم . ریز نمرات ، نمرات زبان و ... . لطفا اگر کسی تجربه ای داره بگه و دوستان دیگه هم لطف کنن در بیان نظراتشون یه مقدار دقیق تر باشند چون بقیه بر اساس حرف اونها تصمیم میگیرند.
    فی بالا هست ولی اگه تافل بالای ۱۰۰ و کوانت gre بالا داشته باشین فی رو ویو می کنن براتون.
    با اسکن مدارک دانشکده مکانیک بررسی رو انجام می داد و افر عیر رسمی از طرف مدیر گروه را می داد ولی برای پستi20 حتما کارنامه رسمی رو می خواست. با مدیر گروهتون یا منشی دانشکده برای این مورد رایزنی کنید.
    تافل و gre رو من ریپورت رسمی انجام دادم. جایی ندیدم و نشنیدم گفته باشه با غیر رسمی کار انجام میدن.
    یه نکته دیگه اینکه سیاست ها به راحتی ممکنه عوض بشن. مخصوصا تو دانشگاه های کوچیک تر و رنک بالا که معمولا تصمیم گیری های توسط رییس رانشکده و مدیر گروه انجام میشه نه یه کمیته پذیرش عریض و طویل.
    پاییز ۲۰۱۵ دانشگاه تگزاس ارلینگتون به من پذیرش داد بدون فاند. بهار ۲۰۱۶ همین دانشگاه اپلیکیشن منو دیفر کرد گفت استاد پیدا کن تا بهت پذیرش بدیم وگرنه وضعیت اپلیکیشنت همینطوری pending می مونه.
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

ممنون از جوابتون
    بله ویو میکنن فقط یه شرطی گذاشتن که هیچکس نداره ، کوانت ۱۶۵ و ایلتس ۷.۵ . البته بنده نمراتم ۱۶۳ و ۷ هست ولی به نظر شما کسی که اون نمرات رو داره اصلا برای همچین دانشگاهی اپلای میکنه !
    در مورد سایر دانشگاه ها دقیقا برعکسه یعنی بیشتر دانشگاه ها برای ادمیشن نمرات غیر رسمی رو قبول میکنند و بعد از افر رسمی میخوان . فعلا که کار من پیش اینا گیره و باید مذاکره کنم ، ای کاش یه تاپیک ساخته میشد و اینجور اطلاعات رو مینوشتن
    *** Never Give Up ***

Junior Member

امسال کسی اینجا اپلای کرده؟

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

سلام دوستان،
    ایمیل پذیرش من برای پی‌اچ‌دی مکانیک - فال ۲۰۱۷ دیروز [۶ آوریل] اومد. درباره‌ی فاند و شهریه و این‌ها هیچ صحبتی نشده؛ فقط گفتن مدارک رسمی دانشگاه‌های لیسانس و ارشدت رو برامون پست کن تا نامه‌ی رسمی پذیرش رو برات بفرستیم.. من مدارک رسمی رو براشون آپلود کرده بوددم. مدارکم کاملن آفیشاله. کاش میشد حضوری برد در صورت موفقیت در مرحله‌ی ویزا. با شرابط سربازیم واقعن سخته.
    موفق باشید.

سلام دوستان. من میخواهم برای دکتری اقدام کنم. بین سه تا دانشگاه مرددم. دانشگاه های مد نظرم university of nevada reno ، southern illinoise university edwardsville و university of maryland baltimore county هست. من میخوام یکی از این سه دانشگاه رو انتخاب و براش اپلای کنم. ممکنه از دوستانی که شناختی از این دانشگاه ها دارند راهنمایی کنه؟ با تشکر.

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedelon نمایش پست ها
    سلام دوستان. من میخواهم برای دکتری اقدام کنم. بین سه تا دانشگاه مرددم. دانشگاه های مد نظرم university of nevada reno ، southern illinoise university edwardsville و university of maryland baltimore county هست. من میخوام یکی از این سه دانشگاه رو انتخاب و براش اپلای کنم. ممکنه از دوستانی که شناختی از این دانشگاه ها دارند راهنمایی کنه؟ با تشکر.
    go for maryland.
    for so many reasons.
    Nevada is OK, close to CA, I mean, at least, you will find LV close by. There is a big issue tho. The world is small there. Recently they are accepting international students, which is good, but people are not accepting of them so much, I mean for sure better than when you to Tehran and people tell you: Are you from shahrestan?
    And then they will label you, nafahm, gorgzadeh,etc.
    but still, the US is so big.
    maryland is a pretty big space close to the Capital, and VA, and accepting of immigrants.
    Illinois is a little different. SO many people are moving out. There is this anger, that you will find there.
    Go for Maryland. People and specifically the culture of the universities, are more friendly, and not aggressive, and they will not hurt you.

"We believe in "Possibility

به هر چیزی که فکر کنید از ته دلتون، بهش میرسید!

ممنون دوست عزیز. فقط یک سوال: من با مسئول تحصیلات تکمیلی صحبت کردم. ایشان گفتند باید ابتدا اپلای کنید سپس با اساتید تماس بگیرید. ولی من ابتدا به اساتید ایمیل زدم و هیچ جوابی نگرفتم. به نظرتون این منطقیه که استاد بعد از اپلای جواب بده؟ ممنون.

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456